Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Sem neki na hitro ra?unal in se mi je LPG investicija v R4 Katrco ?e povrnila, saj sem na LPG prevozil ?e cca. 8000km z njo. Skupaj pa v natanko 3h mescih odkar nimam ve? Korejca ?e krekpih 10.000km. Naj ?ivi plehnati ?parovc.  :ouje:

 

Je pa zanimivo, da za nobeno ki?to doslej ?e nisem imel toliko ponudb bodo?ih kupcev. Za Katrco so trenutno ?e 4-je interesenti.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejan, mi?ljen je tale Clio kot Katrca. Od starodobnikov mi je pa sicer precej bli?je VW Hro?? kakor pa R Katrca (to naj kar g. Pahor vozi, hehe).  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na cca 300 metrov pred izvozom za brezovico nekaj zatrese, volan otrdi, lu?ka alternatorja, motor laufa bp, avto pelje.

Odtrgalo mikrojermen pri dreka?ki vo?nji, ?e bi ga ?gal bi razumel. :glare:

Odtrgalo pa tako da ga je razpolovilo po obodu in sta nastla 2 enaka obro?a, vse bi bilo ok ?e nebi ven zmetalo vrvic ki so v jermenu.

 

Pol pa akcija, en kolega zrihta avtovleko, brat mi po?lje ?tevilko Potokarjeve trgovine na vrhniki, kjer so IMELI na zalogo jermrn ki sem ga rabil in mi taisti kolega sko?i pon in mi ga dostavi v notranje gorice, kje mi je zrihtal ?e eno delavnico da sva ga v miru vgradila, skratka za pohvali kolk so ljudje ?e vedno pripravljeni pomagat ko je kriza.

 

Moram pa se pohvalit da je bli to prvi? v 22 letih da me je avto dejansko pustil na cesti, pa ?eprav bi se teoreti?no ?e lahko peljal do izvoza, samo mi ga je ?koda, da ga zakuham.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odtrgalo mikrojermen pri dreka?ki vo?nji, ?e bi ga ?gal bi razumel. :glare:

Odtrgalo pa tako da ga je razpolovilo po obodu in sta nastla 2 enaka obro?a, vse bi bilo ok ?e nebi ven zmetalo vrvic ki so v jermenu.

 

Nekaj podobnega se je zgodilo tudi pri nas v bolnici na diesel agregatu med testnim zagonom. Pa nam je serviser razlagal, da to nastane, ?e med delovanjem kak?en kamen?ek prileti noter. Dobro, pri avtu recimo teoreti?no da bi bilo mo?no, pri agregatu, ki je zaprt v hali, pa malo te?je. A mi je serviser potem kazal nekak?en odtis kot neka luknjica v jermenici med dvema grebenoma. Pa jo ni na?el po naklju?ju ampak jo je namerno iskal. Da je popilil robove, da ne bi novi jermen trgalo. In zadeva je nato res lepo delovala ?e naprej (in ?e danes je ta jermen gor). In ves ?as me matra firbec, a me je mo?akar nafarbal ali je res kaj na tem... Ima? ti kak?no idejo, zakaj je to ratalo? In ali je njegova razlaga utemeljena?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa sem sel se do Peleta se enkrat nafilat klimo ceprav sem jo lani. Razlika se spredaj cuti, zal pa za enakomerno hlajenje toplota preko strehe zmaga in brez tega da das rocno na 15 in sobe na kateri je tudi cev ne gre

 

Da ima sobe na bokih plastike v prtljazniku bi zmagal s komfortom.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem kon?no tudi naro?ila Mazdo k Pelkotu:)Se vseno upam,da ni tak jajc od klime kot pravi Jures:)

Ej...saj ti bo dr.Pelko naredil pregled in servis klime pa bo ok.mogo?e je premalo plina v klimi ..lp:-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.