Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes me je obiskal Zmaj ...prinesel mi je tudi Mazda?ki material..lepo ...malo sva tudi vrgla debato.seveda ob mrzlem pivu...he he :-):-):-):-)hvala za dostavo..lp

Bi se tud js kej oglasil, pa se preve? mudil, tko da drugi?. Prinesem pa tud js kaj s sabo :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi se tud js kej oglasil, pa se preve? mudil, tko da drugi?. Prinesem pa tud js kaj s sabo :bravo:

Ej...ga?per ok ...samo prej pokli?i..da nismo kje na izletu he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz morja direkt na gradele, to je to... ?e kdo kaj ?eta po Hvaru te dni, naj se javi. Materiala za peko ne manjka.

Razumemo ribe

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LP....sem ?e nazaj od jutranje ko?nje trave in freziranja z kopa?ico. . zdaj pa hitro na pla?o z puncami ..malo namakanja v morju pol pa domov...po?ivati he he ...ker bo ?e vro?e..dopust...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pivo ze neki cajta ni vec moja nr.1 pijaca, PAC pa imam raje navadn jogurt, zlasti MU ali Milfino iz Hofra. Hec je bil ob obisku prjatla in me napoti do hladilnika, naj so vzamem karkoli za pit in ko se vrnem z litrskim jogurtom, me je zelel pod nujno peljat do zdravnika. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ?empetru so v eni delavnici podpisali pogodbo za 10% popust za Mazda klub. To delavnico je kasneje prevzel A.B.C. iz Kromberka, ki ima servis in prodajo Wolksvagnov... In v Kromberku imajo tudi tehni?ne preglede.

 

Pa sem peljal tja po?itni?ko prikolico Adria in opravil tehni?ni pregled na Wolksvagnovem servisu z 10% popustom Mazda kluba...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi ali pa skoraj vsi wikendi do septembra se mi obetajo pre?iveti na morju. Eni bli?je, drugi pa nekoliko bolj oddaljena lokacija. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LP...da,pohvalim punce ....sta najdlje R.kle??e na na?i obali..zdaj bo mogel foter naredit obesek za veri?ico..he he.LP

Pripeta slika..

post-7434-0-27765100-1437068932_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no nabavili prikolico, tko je to, ?e ne dobi? pametnega apartmaja , pa kupi? prikolico :)))

Tastar kolk si vrgu, js sicer gledam manj?o pa vseen.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti, mal ve? (4500), ampak je tipi topi. Ni pa ta velika, to je 4,4m.

Prevelika zame in na?o kost. Kako bi zgledal MPS + prikolica zadaj, kljuka za prikolico sploh ne obstaja za ta model.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevelika zame in na?o kost. Kako bi zgledal MPS + prikolica zadaj, kljuka za prikolico sploh ne obstaja za ta model.

Ce ne jo pa na Micro prhakli :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.