Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

2 rundi kartinga 390ccm v Le Mansu :) Zakon ker kraj in feeling, na eni strani brencijo porschi, na eni renoji, karti....

post-2637-0-57517200-1442679067_thumb.jpeg

post-2637-0-22138000-1442679090_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, in to brez prijave lokalnim oblastem! :angry:

 

Bo treba :policaj: preusmerit, da pusti begunce in izterja :cheers: .

Nimam js kej prijavit,so ?e po radiju kak?n tedn prej ogla?eval to veselico :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans za ve?erjo ocvrte de?nikarce oz. pohane marele in z dodatkom kajmaka na vrhu. Morate poskusit kako pa?e gor.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem zajtrkoval Slivkov med na kruhu s son?ni?nimi semeni, zraven pa seveda Barcaffe.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prepri?al prijatelja, da je kupil Mazdo 6 karavan rde?e barve - testno iz Kopra...

Ma to ?e pred nekaj cajta ali zdej pred kratkim? Ker ena se je prodajala pred tremi meseci in je ?la takoj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en mesec pred ?olskimi po?itnicami sem ga prepri?eval, da Seata zamenja za Mazdo in mu razlagal, da DPF ni bav-bav in da se Mazde ne kvarijo oziroma da so bolj zanesljive od Golfa (?esar mi ni verjel - "Zakaj pa potem Golfi tako dr?ijo ceno, Mazdam pa kar pade?") in tako naprej. Potem se pa dolgo nisva videla in ko ga v?eraj sre?am, se je pa pripeljal s to Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebes Slovenijo, upam da ?imprej crkne vse skupaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pre?ivel krasen dan v glinokopu Vogrsko na ogledu

 

http://www.xsports4x4.si/sl-si/novice/potek-tekmovanja-2015/

 

?e bi BTjka ne bila na pol plasti?na in ?e bi imela blokado diferenciala, bi jim ?el pokazat, kako se stvari stre?e. Samo dve skalnati oviri bi mogo?e kljub vsemu bili prehudi, ostalo bi ?lo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek sem sel do nemsko-avstrijske meje (Piding) in sem doma resetiral povprecno oorabo... In sem imel po povratku narejenih dobrih 500km porabo 5,3 l/100km... in povprecno hitrost 96 km/h (vozil vec ali manj po omejitvah)...

 

post-10-0-04686100-1443346569_thumb.jpeg

 

post-10-0-30925400-1443346591_thumb.jpeg

 

 

Sedaj mi je jasno, kako Labiju uspe imeti tako nizko porabo... Ker ima veliko relacijskih vozenj... Jaz pa zadnje cajte vec ali manj "ku?a-poso" in potem KR-LJ in cjazenje od semaforja do semaforja po mestu... In je potem oovprecje okoli 7 l/100km...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.