Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Kolegica se poro?i:)

A je to dobra kolegica? Ker takole te zadolziti za muziko ni kar tako. Od muzike je marsikaj odvisno na poroki, ce ne celo vse. Velikokrat nekdo da nekomu to zadolzitev, tudi da poceni skozi pride, potem pa pricakuje veliko od tega, gostje tezijo daj to saj tisto, se pricakuje moderiranje itd itd.

Ni tako da das nekaj na kljucek in gremo...

 

Sam opozorim ker sam sem enkrat to fasal, seveda sem bil potem 6 ur samo na tem da se je odvilo vse ok, ampak prvic in zadnjic, tudi za denar nikoli vec, ker takrat nisi bec gost...

 

Po moje kak vajper ve kako to gre, ampak ke drugace ce prides tja delat.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poroke delam ja in je vse odvisno od dogovora, ampak nism nikjer zasledil govora o tem, samo o neki peki peciva :)

 

edit: zdj zasledil v drugi temi..sre?no.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poroke delam ja in je vse odvisno od dogovora, ampak nism nikjer zasledil govora o tem, samo o neki peki peciva :)

To je poroka za 20 ljudi:) Uradno ?e poro?ena v tujini. Sedaj samo ?e cerkveno in fe?ta na doma?i terasi plus praznovanje 60 letnice.

 

Tako, da lahko dam nekaj na klju?ek in gremo...In je zelo dobra prijateljica.

 

Druga?e pa hvala za opozorilo. Z ljudmi in ?eljami je druga?e te?ko, ja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sva mela z ?verco za ogrevanje malo kolesarjenja (jaz pa zraven teka), ju3 pa dopust in gremo z dru?bo na KRN ter okoli?ke vr?ace!  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest pa ustrajno usak dan prelaufam 6 km  :jupiii: od 8.6. do danes so kile ?le iz 96 kg na 83 kg  :jupiii: tko da nism ve? tak bajs k sm biu pa dons je 2 mesca od kar sm pokadu svoj zadnji ?ik  :jupiii:  :jupiii:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest pa ustrajno usak dan prelaufam 6 km  :jupiii: od 8.6. do danes so kile ?le iz 96 kg na 83 kg  :jupiii: tko da nism ve? tak bajs k sm biu pa dons je 2 mesca od kar sm pokadu svoj zadnji ?ik  :jupiii:  :jupiii:

Priden

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prijetno utrujen potem ko sm v druzbi g. Schurde in Dragota prehodu in preplezu celotno Krnsko pogorje ter bliznjo okolico. Je blo na momente faaajn adrenalinsko.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest pa ustrajno usak dan prelaufam 6 km  :jupiii: od 8.6. do danes so kile ?le iz 96 kg na 83 kg  :jupiii: tko da nism ve? tak bajs k sm biu pa dons je 2 mesca od kar sm pokadu svoj zadnji ?ik  :jupiii:  :jupiii:

Kar tak naprej, pa po pameti, ne pretiravaj s tempom v kolikor te?e? vsak dan, da si ne bo? kaj naredu, vzemi si kak?en dan pavze na 2-3 dni teka, pa po?ni kaj drugega (plavanje, hoja, kolesarjenje) ..  :notworth:

?e grdo gledam pomeni, da mi ni v?e? tisto kar vidim ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem v tem poletju naredil ca. 500km s kolesom v vlogi soferja hcerke, ki je uzivala na zadnjem sedezu.

Je pa kar razlika, ce je treba vlect se ca 15kg zadaj, kolena alarmirajo ze po 30km

Jaz sem skoraj 500 km prekolesarih v zadnjem mesecu, odkar sem zacel migat na biciklu ;) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pa letos bogih 200km (so bli pa gorski), pa? ?asu primerno.. ga skoraj ni blo dneva, da bi bil pred 18h doma...

 

minil so ?asi, ko se je delalo 2kkm+ letno :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem skoraj 500 km prekolesarih v zadnjem mesecu, odkar sem zacel migat na biciklu ;) ...

Huh to pa je pohvalno, rispekt

Jaz svojih privat (z mtbjem, ker za otroski sedez sem kupil trekkinga) sem naredu dobrih 100...vecinoma golovc,rasica pa tosko celo. Vecinoma ponoci, sem investiral v konkretno luc, ki sveti bolje kot mazdine luci :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh to pa je pohvalno, rispekt

Jaz svojih privat (z mtbjem, ker za otroski sedez sem kupil trekkinga) sem naredu dobrih 100...vecinoma golovc,rasica pa tosko celo. Vecinoma ponoci, sem investiral v konkretno luc, ki sveti bolje kot mazdine luci :D

 

 

Jaz imam trekking... ker se vecinoma vozim po asfaltu ... in ne maram klancev... zato sem se tudi odlocil za Pedelec (eBike oz. elektricno kolo) ... 

 

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_b2c2-20160928-074

 

Pa preden padajo ocitki, da je to moped :) ... Elektromotor pomaga samo do hitrosti 25 km/h ... in se to le takrat, ko vrtis pedale. Nima tipke ali rocke za dodajanje plina :) ... Po ravnem grem itak vecinoma ravno tam okoli 25 km/h... tako da motor nic ne pomaga... Precej pa lahko pomaga pri premagovanju klancev ... 

 

 

Koledarcek, ki ga kaze Runtastic Pro izgleda takole :)

 

Runtastic__Running%2C_Cycling___Fitness_

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta mesec bo pa Slivkin delovni stroj na na?ih koledarjih :) ... 

 

skitched-20161001-110045.jpg

 

Na Slivkinem koledarju v slu?bi verjetno ta list ?e manjka :)   :ph34r: ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta mesec bo pa Slivkin delovni stroj na na?ih koledarjih :) ... 

 

 

 

Na Slivkinem koledarju v slu?bi verjetno ta list ?e manjka :)   :ph34r: ... 

 

Ne ?e, ker ta sodelavec ni de?ural ?ez vikend. No, saj, ?E mi bo ratalo dr?at jezik za zobmi, bo MOGO?E ostal list cel mesec gor...

 

Prej?njo rundo je bilo tako, da je sodelavcu krepnila Rena in je imel na servisu. In ko dobi tisto Reno nazaj, za?ne razlagati, da je videl, kak?ne krasne originalne nosilce za kolesa imajo in po zelo ugodni ceni. Jaz pa kot jaz nisem mogel svojega dolgega jezika ukrotiti in sem komentiral, da bi to Rena morala imeti ?e tovarni?ko in tudi kak?no kolo priznane firme gor, da ko krepne, kar nadaljuje? s kolesom. Pa ga je spet dvignilo in je imel nekaj za povedati ?ez mene in "moje" Mazde in je list odletel dol. Pa je bil ?e skoraj konec meseca. Torej, ?E mi bo ratalo dr?at jezik za zobmi, bo mogo?e ostal list cel mesec gor...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.