Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dans je bil sprva na urniku le vzpon na Kokrsko sedlo, pa me je potem kolega Jeseni?an navdu?il, da osvojiva ?e na Grintavec, ki je obenem njegov najvi?ji vrh doslej.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S prjatloma planincema smo se s5 odpravili v gri?e, tokrat na malo zahtevnej?o varianto in gri?, ki sem ga ?e neki ?asa planiral. Spanje v nedeljo na Vr?i?u in v?eraj vzpon na Bav?ki Grintavec s sedla Kanja (uradno zaprta, ampak brez te?av). Je pa to konkretna zadeva ter ogromno navdu?enje kako se nam je vse poklopilo z vremenom vred. Fantasti?na 2 dneva in sem noro dobre volje.  :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans se mi je izteku glavni del dopusta, ampak glede na to kako carsko sem ga pre?ivel in kok mi ni napor opravljat mojga dela, vsekakor nimam pravice pisat v Jamralniku in se tudi ne prito?evat. Sicer pa grem le 2x delat in v 5ek ?e takoj popoldan do pondelka s5 na morje.  :jupiii:

 

Treba se je veselit malenkosti, dajte si jih tudi vi!  :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stevec prevozenih kilometrov se je pokvaril... :blink:  :ne vem:  ... same osmice   :ph34r:

 

14045906_10154549809112147_3703517827343

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker domnevam, da si parkiral, ko si fotografiral, se ti je tudi kazalec za hitrost zataknil...

 

Ja seveda...  :ph34r:  sramezljiv

 

Sej nisem slikal med voznjo... A se ne vidi, da sem skiciral po spominu  :jupiii:  :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no je prispela moja prekomorska deklica. Prvi? sem jo videl v ?ivo, jo ob?udoval in malo srame?ljivo po?latal, rde?o lepotico. Bila je v lepotilnem salonu, kjer so jo obla?ili in li?pali zame. Ko bo pripravljena me pokli?ejo, da jo pridem iskat. Drugi teden imava randi ..  :ljubezen:

?e grdo gledam pomeni, da mi ni v?e? tisto kar vidim ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no je prispela moja prekomorska deklica. Prvi? sem jo videl v ?ivo, jo ob?udoval in malo srame?ljivo po?latal, rde?o lepotico. Bila je v lepotilnem salonu, kjer so jo obla?ili in li?pali zame. Ko bo pripravljena me pokli?ejo, da jo pridem iskat. Drugi teden imava randi ..  :ljubezen:

kaj je iz Mehike?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za info ..

 

V kolikor se VIN ?tevilka za?ne s ?rko J je vozilo izdelano na japonskem, v kolikor se za?ne s ?tevilko 3 v mehiki! https://en.wikibooks.org/wiki/Vehicle_Identification_Numbers_(VIN_codes)/World_Manufacturer_Identifier_(WMI)

 

kaj je iz Mehike?

Ne, potepinka je z otoka Honshu ..

?e grdo gledam pomeni, da mi ni v?e? tisto kar vidim ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.