Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jebes alko. Jota na Jan?ah, kot samonagrada za par kilometrov nazaj prepeljan 7000i km v leto?njem letu... To je to.

 

Ni nevem kaj,ni pa tudi tako malo, z obzirom na slu?bo,tekasko zimo in zgodnjo jesen ter dejstvo da so to klancarski kilometri...

Pivo (obi?ajno z alkoholom) ni zdravo.

Noben alkohol ni zdrav, tako kot tudi nikotin ni.

To?no tako. Pitje v mejah normalnega ni nevem kako ?kodljivo,dokler to dela odrasla , odgovorna oseba na odgovoren na?in in dokler s tem nikomur ne ?kodi. Tako kot je to z vsemi navadami/razvadami.

 

Da pa bomo rekli , da je alko zdrav.... Lepo vas prosim No...

 

To me spominja na eno mojo nekdanjo sodelavko ko sem ji rekel ,da pac ne pijem in ne kadim... In mi je strogo resno nazaj rekla "a ti sploh zna? uzivati v ?ivljenju?". Ce je u?itek v ?ivljenju zreti cvrtje, piti alko in kaditi.... Hja,potem pa res ne znam u?ivati....

post-9068-0-02485200-1536496781_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov hi?ni ljubljen?ek ravnokar prispel v doma?o klet, hohoho

 

Je pa te?ko ?e v osnovi in poloviti vse kote skozi vrata, pa sam, ker ima slab?a polovica te?ave s hrbtenico. :)

post-185-0-00500600-1536503212_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.