Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Da se pohvalim. Krompirjeve po?itnice odli?ne tu v Prlekiji kjer ni de?je in so nam ratali kar 4je kolrsarski dnevi. Smo pa kot ponavadi v Biotermah.

 

A kdo ugane od kod ime Bioterme? Po biolo?kih delcih v kopalni vodi.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se pohvalim. Krompirjeve po?itnice odli?ne tu v Prlekiji kjer ni de?je in so nam ratali kar 4je kolrsarski dnevi. Smo pa kot ponavadi v Biotermah.

A kdo ugane od kod ime Bioterme? Po biolo?kih delcih v kopalni vodi.

Mogo?e, ker je sedaj vse bio?

Bio-jabolka, bio hri?ke, bio-terme, bio-cene? :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Medtem ko nekateri bedniki v moji okolici pridno i??ejo izgovore (in jih tudi vedno najdejo),da se v zadnjem trenutku odpove plane, gremo nekateri pa? iz no?ne izmene na kavo in testenine (namesto na pivo) in potem na kolo (namesto na kav? pred TV)...

 

In so potem ?e stra?ansko pametni...

 

In ,da ne bo kdo s5 po nepotrebnem u?aljen... Ne leti na nikogar iz mazda foruma....

post-9068-0-03605800-1541931373_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Testenine so enako oglikovi hidrati kot pivo. Oboje je enako ?kodljivo.

V obeh so OH.... Se strinjam. Je pa v alkotu ?e marsikaj drugega.... In nevem zakaj bi bili OH sami po sebi ?kodljivi? Da nisi slu?ajno privr?enec LCHF-ja? :)

 

Nekako primerjati pivo in testenine... Ah... Nevem no...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 Da nisi slu?ajno privr?enec LCHF-ja? :)em no...

V sili hudi? ?e LCHF je. (Po pravici povedano mi ne ratuje)

 

 

V obeh so OH.... Se strinjam. Je pa v alkotu ?e marsikaj drugega....

Ja v pivu so tudi fitoestrogeni. A zato za vsak slu?aj ne konzumira? piva? :lol:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alkohola se izogibam (ne morem re?i da ga ne pijem,ker spijem cca 1l piva na leto), ker mi okus ne ugaja,na ?alost vem kak?no sranje lahko zloraba alkohola prinese in predvsem ker mi do sedaj ?e nih?e ni predstavil,kaj bi pridobil ?e bi ga za?el piti...

 

Lchf... Nisem privr?enec diet... Ne verjamem v diete,ampak v spremembo ?ivljenjskega stila (ne leti direktno na nikogar,ampak diet se ve?inoma posluzujejo ljudi,ki ?elijo shuj?ati. Njim bi pa bolj koristil zdrav na?in ?ivljenja,ne pa dieta,ki se 1x za?ne in 1x konca...).

 

OH-ji so za moje pojme super,treba jih je pa znati razlikovati med seboj ,ter predvsem vedeti kdaj jih konzumirati...

 

Pojesti porcijo polnozrnatih testenin , ter ?ez 1h iti odkolesariti 100km je za moje pojme "rahlo" druga?e kot pojesti 100g ?okolade (skupna to?ka z testeninami : OH) tik pred spanjem....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V sili hudi? ?e LCHF je. (Po pravici povedano mi ne ratuje)

 

 

Ja v pivu so tudi fitoestrogeni. A zato za vsak slu?aj ne konzumira? piva? :lol:

 

torej nisem edini na lchf. :D januarja bo 3 leta, vendar zadnje pol leta se kr dost kr?im, predvsem s pirom. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

M-ovember se pri?el in brki ?e pridno rastejo.  :P

 

Za tiste, ki ne vedo o ?em pi?em, pa tule razlaga;

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Movember

 

?ovinist. Dlake po obrazu so micro aggression ker jih ne morejo imeti vsi spoli.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pob... Svaka ?ast da ti rata furat 3leta lchf. To je ok. Problem je pri ljudeh ki furajo dieto par tednov in pri?akujejo ?ude?e. 3leta je ?e lifestyle.

 

V lajfu sem fural ?e veliko diet in sem spoznal, da je to kr neki, ker se kile vedno vrnejo oz. ?e kak?na ve?. Treba je dejansko spremenit na?in prehrane in meni dejansko pa?e ta prehrana. Sem bil en mesec nazaj na zdravni?kem pregledu preko slu?be in niso ugotovili povi?anega holesterola. To me je najbolj skrbelo, da bojo kej te?ili. :D

Je pa na za?etku muka prisilit telo, da za?ne namesto OH, kot primarno gorivo za telo, kurit ma??obe. Ko pa premaga? odvisnost od sladkorja, si pa zmagal. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V lajfu sem fural ?e veliko diet in sem spoznal, da je to kr neki, ker se kile vedno vrnejo oz. ?e kak?na ve?. Treba je dejansko spremenit na?in prehrane in meni dejansko pa?e ta prehrana. Sem bil en mesec nazaj na zdravni?kem pregledu preko slu?be in niso ugotovili povi?anega holesterola. To me je najbolj skrbelo, da bojo kej te?ili. :D

Je pa na za?etku muka prisilit telo, da za?ne namesto OH, kot primarno gorivo za telo, kurit ma??obe. Ko pa premaga? odvisnost od sladkorja, si pa zmagal. ;)

Se podpisem pod to. Sam sem izgubil 20kg z minimalnimi spremembami pri prehrani in ?e nadalnjih 10kg z rednim rekreativnim sportom ter ?e malce vecjim poudarkom na izboru hrane...

 

Sem pa rabil kaksna 3 leta , da sem se bil v 80% primerov upreti sladkemu (to je bila moja sibka tocka) in ?ele po dobrih 5ih letih sem prisel do tocke, ko mi lahko das na mizo kurcevo tofifee bonboniero in se bom samo nasmehnil. brez kakrsnekoli diete. Trma in zelja. Lastna zelja.

 

Marsikaj je v glavi...

 

Problem je, ker smo ljudje sila nepouceni kar se tice hrane, iscemo bliznjice, izgovore in ker smo pa? ovce... ce bi se ljudje vsaj priblizno toliko ukvarjali s tem, kaj damo v lastno telo, kot se s tem kaksne rezervne dele in olje damo v pleh na 4ih kolesih, bi bio marsikaj drugace...

 

Sem pa tudi sam imel zdr.pregled spomladi in ko smo primerjali kri izpred 7ih let in sedaj... kot noc in dan. Pa zauzijem kar veliko jajc, mesa (sicer pustega belega), beljakovinskih shakov...

 

Seveda, ljudje bi radi shujsali v 1mesecu. Pozabljajo pa da se tudi niso zredili v 1mesecu.

 

Vse se da... zato mi gredo pa neizmerno na qrac zjamrani ljudje z ITMjem istim kot stevilka noge, ki samo v luft in "tezko je".

 

Mr?,seveda je tezko... Moja dieta: spusti krof in pejt migat bajsi... ALI PA NE JAMRAJ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj 11-letni Hyundai zlahka ?ez tehni?ni, no saj ni bilo niti dvoma v tega stroja.  :P

 

Danes pa navdu?eno bicikel v prtlja?nik 3-ke in potem na obrobju prestolnice ven ter po opravkih v mesto. To je idealna re?itev parkiri??a in prometne gne?e oz. vi re?ete GU?VE.  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj 11-letni Hyundai zlahka ?ez tehni?ni, no saj ni bilo niti dvoma v tega stroja. :P

 

Danes pa navdu?eno bicikel v prtlja?nik 3-ke in potem na obrobju prestolnice ven ter po opravkih v mesto. To je idealna re?itev parkiri??a in prometne gne?e oz. vi re?ete GU?VE. sramezljiv

Velik like,sploh za drugi del

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ni dieta to, da spremenis nacin prehranjevanja?  :blink:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sre?o nisem nikoli rabil diete, prej gledam, da kak?no kilco pridobim. Ne razumem, kako ne morejo ljudje re?i dovolj je, sedaj bom jedel zdravo in pet obrokov na dan. In ti ne rabi potem skrbet, kaj lahko je? in kaj ne. Jaz se tako prehranjijem ?e od vedno in imam ?e sedaj isto te?o kot v srednji ?oli.Disciplina!!

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ni dieta to, da spremenis nacin prehranjevanja? :blink:

Diete so ponavadi ?asovno to?no dolo?ene. Npr 6tednov. Potem pa s5 (velika ve?ina)pade v stare tirnice.

 

Mislim da je jasno,da mora biti sprememba na?ina prehranjevanja dolgotrajna...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sre?o nisem nikoli rabil diete, prej gledam, da kak?no kilco pridobim. Ne razumem, kako ne morejo ljudje re?i dovolj je, sedaj bom jedel zdravo in pet obrokov na dan. In ti ne rabi potem skrbet, kaj lahko je? in kaj ne. Jaz se tako prehranjijem ?e od vedno in imam ?e sedaj isto te?o kot v srednji ?oli.Disciplina!!

Hvala Bogu... Jaz na ?alost nisem bil vedno take sre?e... V otro?tvu me je ena sama oseba lepo navadila na sladko,ko pa sem ?el ?ivet na svoje,je to pomenilo no?no ?ivljenje,fast food ipd... Seveda so ?le kile gor... Ampak... Ni kriva okolica,druzba,siht... Noben mi ni dal pi?tole na glavo,noben me ni silil...

 

Zdaj pa lepo hrana na 3-4h, obo?ujem zelenjavo, zve?er samo beljakovine,ne sparam na hrani,pijem zgolj in samo vodo, Pica 1x na mesec obvezno na kolesarskem izletu,nic sladkarij, junk food... Hja,kebab brez omake z Zmajem v Kamniku je bil top in dokler je to 1xna mesec je ?ist fajn popestritev... Ni? svinjine,nic omak,nic cvrtja... Priznam,na vsake kvatre padeta 2rezini sira na polnozrnate testenine :)

 

In.. hja... Nisem ravno neaktiven....

 

Kaj pa je najbolj ?alostno.... In to si zaslu?i grajo; ko sem imel recimo 20kg preve? sem sli?al opazko morda 1x na pol leta.... Zdaj.... Ne mine teden.... Debelost je na ?alost ratala dru?beno sprejemljiva, ukvarjanje s ?portom in paziti na hrano je pa stvar posmeha ....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi dan nove zaposlitve je odli?en, no trenutno bo ?e nekaj dni izobra?evanje za novo zadevo in se ni? ne prito?ujem. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.