Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Čestitam Nejc, naredil si 4 krat več kot jaz zadnjič. Jaz sem pa danes prvič pekel pice v Vebru na prostem in bile so supeeeer:bravo:

Ps;slika naknadno, prej je bila prevelika! :vskalo:

IMG_20200620_134602~3.jpg

IMG_20200620_135233~2.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Boss napisal:

norc... kaj naj druzga rečem.

 

čestitam 👍:punk:

Tenkju. Raje ne povem, da smo štartali minuto cez polnoč v Trdkovi in nas je konkretno pralo do Trojan, pa potem dež do lj in potem spet ploha na Črni Kal.

 

Zdaj pa čudovite slovenske železnice in naklonjenost kolesom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Nejc1986 napisal:

Tenkju. Raje ne povem, da smo štartali minuto cez polnoč v Trdkovi in nas je konkretno pralo do Trojan, pa potem dež do lj in potem spet ploha na Črni Kal.

 

Zdaj pa čudovite slovenske železnice in naklonjenost kolesom.

Ja moram reči,da si res kolesar z velikim SRCEM kapo dol ali pa morda tisto kar ti je rekel @Boss,ha ha ha....:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Bini napisal:

Ja moram reči,da si res kolesar z velikim SRCEM kapo dol ali pa morda tisto kar ti je rekel @Boss,ha ha ha....:bravo:

Pa trma pomaga. Baje nimam težav z manjkom le-te. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Biw je aktiven wikend :)

 

p.s., ko je govora o picah, je tale kebab pica iz Italie (Italia, Brežice) :) waw

Lenovo_A1000_IMG_20200620_110922.jpg

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

Nekaj utrinkov z dopustovanja...

 

 

Si me spolnil na 90seta leta ko smo hodili na tisti konec,Biograd,Filip Jakov,Crvena Luka,Pakoštane pa še Pašman itd,bilo je super!(seveda za tiste čase!):bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Bini napisal:

Si me spolnil na 90seta leta ko smo hodili na tisti konec,Biograd,Filip Jakov,Crvena Luka,Pakoštane pa še Pašman itd,bilo je super!(seveda za tiste čase!):bravo:

Včasih, konec osemdesetih, ko smo z bando tudi večkrat kampirali v Pakoštanih. Za tiste zajte, bili smo mladi, je bilo super. Pa še poceni je bilo. Pozneje nisem bil nikoli več na cro. obali. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Kaj je pa tista kapelica z breznom namesto oltarja?

Menda so notri metali zrtve pobojev v 2. sv. vojni... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

IKA-social.png
IKA.HKM.HR

Radočinovac, 14. 6. 1995. (IKA) - Zadarski nadbiskup Marijan Oblak blagoslovio je u utorak, 13. lipnja, novoizgrašenu kapelicu "Svih svetih" na brdu Kamenjak izmešu mjesta Radočinovac i Vranskog...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelka moram pohvalit ki mi je v zelo hitrem času in brezplačno naredil "dezinfekcijo" klime v karavanki, da zdaj ko klimo ugasnem ni več neprijetnih vonjav. Diši po vijolicah. :) Sicer pa dobro izkoristil dan dopusta za Z4 izlet po Savinjski :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 6. 2020 ob 20:50 je Bini napisal:

Čestitam Nejc, naredil si 4 krat več kot jaz zadnjič. Jaz sem pa danes prvič pekel pice v Vebru na prostem in bile so supeeeer:bravo:

Ps;slika naknadno, prej je bila prevelika! :vskalo:

IMG_20200620_134602~3.jpg

IMG_20200620_135233~2.jpg

Hvala, mah, s kilometri ostalih se ne smemo obremenjevati. Jaz se še zdaj živo spominjam svoje prve 100tke leta 2014, pa prve 200tke lani, pa tudi lani prve 300tke... Počasi... Kdor ima željo delati čedalje daljše ture, je to živ dokaz , da se da. Le želeti si js treba, uživati je treba pri temu, včasih kar nekaj stvari žrtvovati , znati potrpeti in ne obupati in si vzeti čas. Nič ne pride iz danes na jutri. 

 

Smo pa uživali na polno vseh teh nekaj dolgih ur :)

 

pa lajk za pizzo; to je v mojih očeh skoraj tako dobro kot kolo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 6. 2020 ob 20:50 je Bini napisal:

Čestitam Nejc, naredil si 4 krat več kot jaz zadnjič. Jaz sem pa danes prvič pekel pice v Vebru na prostem in bile so supeeeer:bravo:

Ps;slika naknadno, prej je bila prevelika! :vskalo:

IMG_20200620_134602~3.jpg

IMG_20200620_135233~2.jpg

Imam nekaj vprašanje

To je original od Webra rostfrei nastavek?

Kaj je pod Pico samo kamen?

A kuriš samo postarni ali po celotni spodnji strani?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je mazdaman napisal:

Imam nekaj vprašanje

To je original od Webra rostfrei nastavek?

Kaj je pod Pico samo kamen?

A kuriš samo postarni ali po celotni spodnji strani?

Pa lepo po vrsti, ni original, ker za malega se ne da kupit za ona dva večja pa ja. Mreža spodaj, na njo en alu pleh, na pleh 4 matice fi10 in potem kamen. Oglje pa od zadaj in nekaj od strani-pol krog. Pa zadaj malo bolj peče tako, da jo po 2 min obrnem za polovico. To je bilo prvič. Podstavek za kamen bom do delal, da se bo dal lepo vrtet itd. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj še kako sliko naredi.
Kako velik fi pove sedaj dobiš?
Jo iz zgornje strani tudi zapeče?

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je mazdaman napisal:

Daj še kako sliko naredi.
Kako velik fi pove sedaj dobiš?
Jo iz zgornje strani tudi zapeče?

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk
 

Slike so tu, seveda jo iz zgornje strani zapeče celo bolj kot iz spodnje. Dodatno bom še naredil luknje v alu pleh, da bo vročina lažje prišla do kamna,ampak vseeno je vredu. Ne vem kak fi misliš? Fi webra je 47cm in tudi nastavka, lukna v na stavku je 40cm,višina nastavka je18cm, kamen je 38cm,da lahko prehaja vročina mimo in peče od zgoraj navzdol. Moraš pa dobro razžareti oglje-brikete na 300 stopinj in pica je pečena 5-6 minut, odvisno od temperature. Jaz sem jih spekel 10 kom in porabil 3kg oglja Weber. :prstgor:

IMG_20200624_200910.jpg

IMG_20200624_200954.jpg

IMG_20200624_200812.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.