Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Alex napisal:

A je že kdo dobil letos božičnico? Mi smo jo. Mislim, da smo si jo vsi, ki smo ves čas delali, tudi zaslužili. In kar me veseli je to, da so to opazili tudi vodilni in nam letos namenili kar konkretnejši nagrado. 🤗

Pustimo se presenetiti,upajmo da bo kot vsako leto kaj pa 13ta plača......(te sigurno ne bo):notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SENZACIJA :)

 

 

0f2e6fd7d7b0ee9ae0cc_62495498.jpg?v=cf9f
WWW.24UR.COM

Slovenski alpski smučar Martin Čater je zmagal na smuku za svetovni pokal v francoskem Val d'Iseru. Slovenec je s številko 41 dosegel najboljši čas v cilju in je sploh prvič zmagal v karieri. Čater je tretji...

 

  • Všeč 3
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

SENZACIJA :)

 

 

0f2e6fd7d7b0ee9ae0cc_62495498.jpg?v=cf9f
WWW.24UR.COM

Slovenski alpski smučar Martin Čater je zmagal na smuku za svetovni pokal v francoskem Val d'Iseru. Slovenec je s številko 41 dosegel najboljši čas v cilju in je sploh prvič zmagal v karieri. Čater je tretji...

 

Uauuu, bravo!! 👍Na eurosport so že zaključili s prenosom, povedali kdo je zmagovalec ,seveda je bil njihov "zmagovalec" pozneje na drugem mestu. 😅in nasvidenje. Niso pa računali na našega dirkača s številko 41.

  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dopoldan sem tekel ob morju do meje z Izolo. Kakšen prekrasen pogled je bil na zasnežene Alpe in Dolomite. Nas narava letos kar malo v glavo z takimi snežnimi pošiljkami. Ko bi bila enkrat toliko otvoritev smučarske sezone božanska, pa vse zaprto. ☹️

IMG_20201213_101039-01.jpeg

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
  • Jezen 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

Jaz se bom tud pohvalil... po skoraj dveh mesecijh sem uspel kupit gate. To je cela zmaga. :punk:Počutim se kr mal šefa.

Si jih lahko probal v trgovini ali ne? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te so wpc bambus in imajo kao 30 let garancije. To je neka zmes med lesom in plastiko tako, da zdrzijo se in se :). Je pa vsa konstrukcija pocinkana in prasno barvana. Barva je antracid.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.