Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Mogoče bo komu zanimivo za pogledati. Sicer ni vezano na avtomobilizem. A mi je uspelo rešiti kolegovo kitaro vredno nekaj jurjev(narejeno malo število kitar, kitara je stara 40let). Na enem izmed špilov jo je mimoidoča obiskovalka koncerta ruknila in odlomil se je vrat. 😬 Ponavadi je s takimi kitarami konec ali pa jih nestrokovno poskušajo popraviti a kmalu vrat zopet poči. Meni je uspelo. 😊

Spodaj par slik, kako je to potekalo. Spet sem se nekaj novega naučil. 😊

IMG_20210303_100042.jpg

IMG_20210304_094553.jpg

IMG_20210305_093125.jpg

IMG_20210305_104153-01.jpeg

IMG_20210306_130129.jpg

IMG_20210306_183145.jpg

IMG_20210309_115420.jpg

Screenshot_20210315_190043.jpg

Screenshot_20210315_190110.jpg

  • Všeč 6
  • Začuden 3
  • Ljubim 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje,to kar bom jaz narezal bo moja skuhala,tako je to pri nas na Štajerskem......:harhar:

Druga Japonska stvar pri hiši,oba dobro režeta ,Mazda ovinke nož pa vse ostalo :bravo:

Ps; reže pa fenomenalno,občasno ga je pa res treba zglancat in gre naprej....😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Alex napisal:

Mogoče bo komu zanimivo za pogledati. Sicer ni vezano na avtomobilizem. A mi je uspelo rešiti kolegovo kitaro vredno nekaj jurjev(narejeno malo število kitar, kitara je stara 40let). Na enem izmed špilov jo je mimoidoča obiskovalka koncerta ruknila in odlomil se je vrat. 😬 Ponavadi je s takimi kitarami konec ali pa jih nestrokovno poskušajo popraviti a kmalu vrat zopet poči. Meni je uspelo. 😊

Spodaj par slik, kako je to potekalo. Spet sem se nekaj novega naučil. 😊

IMG_20210303_100042.jpg

IMG_20210304_094553.jpg

IMG_20210305_093125.jpg

IMG_20210305_104153-01.jpeg

IMG_20210306_130129.jpg

IMG_20210306_183145.jpg

IMG_20210309_115420.jpg

Screenshot_20210315_190043.jpg

Screenshot_20210315_190110.jpg

Kdor zna pač zna.:prstgor:

pred 2 minutama je TiEn napisal:

Kje si pa nabavil če ni skrivnost ?

 

Ne vem kje so nabavili ,če te res zanima lahko vprašam.👍

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Rockstarr: :jupiii::jupiii:👍

 

Je tudi ženin brat nekaj saniral eno polomljeno kitaro. Največ težav je imel, da je vrat spravil v linijo! Krasno si tole porihtal! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zjutraj lepih 50km z mtb po gozdovih okoli Panc, Grosupljega, Javorja... Vmes j*bal m***r enemu cucku ki se mi je zaganjal proti bajku/nogam (šele kasneje ugotovil da je bilo to rahlo čudno slišati... Pse imam rad... Me pa ne rajcajo..) 

 

In potem odspal pred nočno, ki bo upam mirna... 

pred 22 urami je Alex napisal:

Mogoče bo komu zanimivo za pogledati. Sicer ni vezano na avtomobilizem. A mi je uspelo rešiti kolegovo kitaro vredno nekaj jurjev(narejeno malo število kitar, kitara je stara 40let). Na enem izmed špilov jo je mimoidoča obiskovalka koncerta ruknila in odlomil se je vrat. 😬 Ponavadi je s takimi kitarami konec ali pa jih nestrokovno poskušajo popraviti a kmalu vrat zopet poči. Meni je uspelo. 😊

Spodaj par slik, kako je to potekalo. Spet sem se nekaj novega naučil. 😊

IMG_20210303_100042.jpg

IMG_20210304_094553.jpg

IMG_20210305_093125.jpg

IMG_20210305_104153-01.jpeg

IMG_20210306_130129.jpg

IMG_20210306_183145.jpg

IMG_20210309_115420.jpg

Screenshot_20210315_190043.jpg

Screenshot_20210315_190110.jpg

Zakon. Sicer sam skoraj ne ločim triangla od trzalice, ampak zgleda res hudo. Da se pa popravlja stare stvari in kupuje vedno novih, je pa itak nekaj boljšega. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Nejc1986 napisal:

Zjutraj lepih 50km z mtb po gozdovih okoli Panc, Grosupljega, Javorja... Vmes j*bal m***r enemu cucku ki se mi je zaganjal proti bajku/nogam (šele kasneje ugotovil da je bilo to rahlo čudno slišati... Pse imam rad... Me pa ne rajcajo..) 

 

In potem odspal pred nočno, ki bo upam mirna... 

Zakon. Sicer sam skoraj ne ločim triangla od trzalice, ampak zgleda res hudo. Da se pa popravlja stare stvari in kupuje vedno novih, je pa itak nekaj boljšega. 

Pri teh kitarah je zanimivo to, da bolj kot so stare in "uničene, izrabljene" bolj jim cena raste. Recimo določene kitare znamke Gibson, točno določene serije iz leta 59 dosegajo tudi  cene 400000$ in več 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Alex napisal:

Pri teh kitarah je zanimivo to, da bolj kot so stare in "uničene, izrabljene" bolj jim cena raste. Recimo določene kitare znamke Gibson, točno določene serije iz leta 59 dosegajo tudi  cene 400000$ in več 

Tale je še poceni. Skoraj skoraj se jo splača kupit. 😋

https://guitarpoint.de/en/product/1959-gibson-les-paul-standard-flametop/

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Tale je še poceni. Skoraj skoraj se jo splača kupit. 😋

https://guitarpoint.de/en/product/1959-gibson-les-paul-standard-flametop/

Nič ne bo je že prodana...😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, če res nimaš nekih specifičnih želja..itak.

 

Tkole pa, lej sej lahko da ga pa ful veseli, sej kul to.

 

Jaz tko poznam mal folka s kampov pa tko, pa sem z dvema mal pričal ko sta sama delala, pa noben ni rekel, da bi šel še enkrat skoz to 🙂 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je SpEkTr napisal:

Hja, če res nimaš nekih specifičnih želja..itak.

 

Tkole pa, lej sej lahko da ga pa ful veseli, sej kul to.

 

Jaz tko poznam mal folka s kampov pa tko, pa sem z dvema mal pričal ko sta sama delala, pa noben ni rekel, da bi šel še enkrat skoz to 🙂 

 

Po moje gre pri takih velikih  projektih bolj za "gušt", za užitek pri samem delu. in na koncu si ponosen, da si nekaj ustvaril in je tudi uporabno. Vsaj pri meni je tako. Je pa tudi res, da se velikokrat finančno ne izplača. 🤔

pred 27 minutami je FuManchu napisal:

Doma dobil zeleno luč (od šefice:D), da kupim kombi in ga predelam v kemper:jupiii::punk:

Veselo na delo. Mislim, da boš užival pri tem, ker vidim, da vedno nekaj ustvarjaš in ne moreš bit pri miru.😊

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz poznam kar nekaj kamperistov. Konec koncev sem vsa poletja preživel v kampu (šotor, prikolica) in še zdaj sem po duši kamperist. Da se ne izplača, je jasno. Apartma je cenejši. Še ceneje pa je ostati doma... Ampak... Če je gust (tako kot je meni) je pac gust. 

 

Kot rečeno, fotru je AD od nekdaj želja. Gledala sva povišanega traffica... In potem kako to predelati.. Ok, če vržeš notri jogi in par stolov in magari tendo potem ok... Če pa hočeš homologirati, se pa pripravi na križev pot. Da ga homologiras kot AD moraš imeti umivalnik, plin, okno na isti steni kot je plin, mizico... Pa potem če želiš vpeti zadaj klop... Je še večji problem.  Na koncu je kupil podaljšanega Fiat Dobla, ki je že predelan v AD. Zdaj obožuje ta avto in ga uporablja kot naveden avto in kot nekakšen mini AD. 

 

Jaz sem ti fous, ker meni je smisel AD zakon, ampak vem da se meni nebi dalo ukvarjati s tem :) jaz bi vrgel jogi, par omaric, zatemnil šipe in to je to. Je pa včasih problem že dobiti ohranjen kombi (tu bi jaz gledal predvsem transporterja ali ducata). 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Že dober kombi bo problem dobiti. Saj to ne bo, kar takoj zdele. Pač počasi bom začel gledati v to smer. Sva že imela to v planu. Pa sva potem hišo iskala in kupila ter  se podala v obnovo (to tudi ne grem več delat). Zdej je hčerka prišla na svet spet ni časa preveč nikoli. 

Imam še nekaj okoli hiše v planu prvo naredti in potem kemper. Kupil bom že kombi... potem se komaj začne fešta:D

 

Odvisno bo seveda tudi veliko od šihta. Dva velika projekta imam sedaj in treba to izpeljati (znajo padati vikendi, nadure, itd...)

 

Kakorkoli že imam plac in kombi lahko poačasi rihtam v kemper. Se ne mudi. Najraje bi kupil že kemper ampak ni to tisto pravo zame:jupiii:

Mora biti švic, solze in kaka kaplja krvi vpletena v delu na njemu. O vsem boste obveščeni.

 

Kot je rekel Alex uživam v projektih takih in drugačnih. Ni dneva doma, da nebi nekaj naredil, posodobil ali vsaj imel idejo za izboljšavo.

Tudi službo imam tako. Razvojni oddelek v firmi je zame čista poezija. 

 

Uglavnem... kemper... It's on:punk:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je FuManchu napisal:

Že dober kombi bo problem dobiti. Saj to ne bo, kar takoj zdele. Pač počasi bom začel gledati v to smer. Sva že imela to v planu. Pa sva potem hišo iskala in kupila ter  se podala v obnovo (to tudi ne grem več delat). Zdej je hčerka prišla na svet spet ni časa preveč nikoli. 

Imam še nekaj okoli hiše v planu prvo naredti in potem kemper. Kupil bom že kombi... potem se komaj začne fešta:D

 

Odvisno bo seveda tudi veliko od šihta. Dva velika projekta imam sedaj in treba to izpeljati (znajo padati vikendi, nadure, itd...)

 

Kakorkoli že imam plac in kombi lahko poačasi rihtam v kemper. Se ne mudi. Najraje bi kupil že kemper ampak ni to tisto pravo zame:jupiii:

Mora biti švic, solze in kaka kaplja krvi vpletena v delu na njemu. O vsem boste obveščeni.

 

Kot je rekel Alex uživam v projektih takih in drugačnih. Ni dneva doma, da nebi nekaj naredil, posodobil ali vsaj imel idejo za izboljšavo.

Tudi službo imam tako. Razvojni oddelek v firmi je zame čista poezija. 

 

Uglavnem... kemper... It's on:punk:

Ko bos sel v predelavo ti svetujem obisk foruma kamperistov in fb skupina "kampiranje je zakon". 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Nejc1986 napisal:

Ko bos sel v predelavo ti svetujem obisk foruma kamperistov in fb skupina "kampiranje je zakon". 

Forum ja. Fb pa ne držimo pri hiši:prstgor:

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 3/6/2021 at 10:16 PM, Boss said:

Sem se vozil po Ljubljani v času policijske ure in za ziher sem vzel še mamo zraven. Lahko sporočim, da v Sloveniji to deluje, Hojsu se je pač zalomilo šele pri Hrvatih.

 

Če koga zanima kako zgleda Ljubljana v času policijske ure lahko tud kak filmček skup zlimam, čeprav me zna kak izdajalc tud zašpecat policajem. :nevem:

 

Haha. Sem šel zadnjič ac LJ-NM okol desete.. Proti LJ je še šel kakšen avto, proti NM pa žive duše nikjer, srhljiv filing.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.