Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 3 minutami je scania napisal:

Saj ford in mazda sta bila vcasih skupaj, se v casu izdelave Fusiona tako da mazda naprej 😉 . Naj ti služi 

Hvala. Saj sem iskal nekaj, kar bi nadomestilo Demio. In ravno Fusion se mi zdi pravi približek. Zabavna mala škatlica. Tudi potegne dobro. Vzel sem 1.6 bencin. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je AmpeR napisal:

Tudi danes sem se nasmučal z tamalim na Krvavcu. 

IMG_20210225_104704.jpg

Je bla gneča? Sneg ok, ali je bilo pretoplo? Jaz grem verjetno v ponedeljek. 

pred 3 minutami je AmpeR napisal:

Tudi danes sem se nasmučal z tamalim na Krvavcu. 

IMG_20210225_104704.jpg

Je bla gneča? Sneg ok, ali je bilo pretoplo? Jaz grem verjetno v ponedeljek. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 hours ago, Bini said:

:zoom-zoom:, katero? :whatever:

Diesel ja. M6 CD175 Revo top AT (machine grey). Jutri grem ponjo.

Sem spremljal in gledal stanje cca 6 mesecov in se mi je zdel dober deal. Znana zgodovina, polna oprema. Če ga ne bi vzel vem, da bi mi bilo žal :)

 

Glede motorja bomo pa malo bolj pazljivi.

 

Za vikend pa še svojo trojko pritisnem na avto.net. Par dni nazaj lepo posesam in umijem avto, pridem danes ven. ogromen ptičji drek. Grrr

Popravljeno od amatej
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je AmpeR napisal:

Sem šel z avtom do vrha. 

Ja spodaj je bila gužva. Gor pa se porazdeli. 

Sneg? Ah do 11 ure ok, potem pa... 

Meni je bilo ok, ker sem "učil" ta malega. 

Se pravi, da je sneg še slabši kot v soboto, ko se je vsaj do 13.ure dalo smučat. Drugi teden bo boljše. Bo malo stisnil mraz. 

Upam, da bo vsaj naslednja zima normalna, da gremo lahko zopet v moje Dolomite. 🤔

pred 12 minutami je amatej napisal:

Diesel ja. M6 CD175 Revo top AT (machine grey). Jutri grem ponjo.

Sem spremljal in gledal stanje cca 6 mesecov in se mi je zdel dober deal. Znana zgodovina, polna oprema. Če ga ne bi vzel vem, da bi mi bilo žal :)

 

Glede motorja bomo pa malo bolj pazljivi.

 

Za vikend pa še svojo trojko pritisnem na avto.net. Par dni nazaj lepo posesam in umijem avto, pridem danes ven. ogromen ptičji drek. Grrr

Čestitke za dober nakup in dobrodošel med nas dizelaše. 🤗 Malo pazi pri regeneracijah in bo vse v redu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je amatej napisal:

Diesel ja. M6 CD175 Revo top AT (machine grey). Jutri grem ponjo.

Sem spremljal in gledal stanje cca 6 mesecov in se mi je zdel dober deal. Znana zgodovina, polna oprema. Če ga ne bi vzel vem, da bi mi bilo žal :)

 

Glede motorja bomo pa malo bolj pazljivi.

 

Za vikend pa še svojo trojko pritisnem na avto.net. Par dni nazaj lepo posesam in umijem avto, pridem danes ven. ogromen ptičji drek. Grrr

Čestitke za dober nakup in zelo, zelo lepo barvo imaš! (Mogoče najlepšo 😁)

  • Zmeden 1
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Diesel ja. M6 CD175 Revo top AT (machine grey). Jutri grem ponjo.
Sem spremljal in gledal stanje cca 6 mesecov in se mi je zdel dober deal. Znana zgodovina, polna oprema. Če ga ne bi vzel vem, da bi mi bilo žal
 
Glede motorja bomo pa malo bolj pazljivi.
 
Za vikend pa še svojo trojko pritisnem na avto.net. Par dni nazaj lepo posesam in umijem avto, pridem danes ven. ogromen ptičji drek. Grrr
Welcome, še ena machine gray
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je SpEkTr napisal:

Welcome, še ena machine gray emoji847.pngemoji106.png

Ko se dobimo na trip roadu, a bodo vedeli lastniki, katera je čigava? Namreč, jih je že toliko enake barve. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je TiEn napisal:

Bil na krvavcu razn za čakat mal na gondolo gužve  po smučišču ni bilo. Proge so zdržale nekatere do 14. Sam me pa čudi da noben ni previrjal ali smo testirani ali ne.

Tudi nas ni nihče vprašal za test. Jaz sem sam nekaj turil telefon z dokazilom uslužbenki pred nos a bi lahko pisalo gor karkoli bi bilo vseeno. Sploh ni pogledala samo rekla je, da je v redu. 🤔

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Nejc1986 napisal:

Prvic po februarju 2018 stal na smuckah (če ne štejem tekaških). 

 

Gust na polno. Kot v starih dobrih časih... 7h nonstop, z eno krajšo pavzo... 

IMG_20210301_141409.jpg

IMG_20210301_141402.jpg

IMG-42a39741c1033bbc1ec02200b7784e7e-V.jpg

IMG_20210301_124639.jpg

Moraš pazit kaj objavljaš. Te bo nekdo takoj napadel, zakaj smučaš, medtem, ko mora biti on doma. 😋

Aja, ti si odvetnik pa se boš znal z lahkoto branit.😅😅

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Alex napisal:

Moraš pazit kaj objavljaš. Te bo nekdo takoj napadel, zakaj smučaš, medtem, ko mora biti on doma. 😋

Aja, ti si odvetnik pa se boš znal z lahkoto branit.😅😅

Ugovarjam :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dober si! 👍

Mene/naju pa to še čaka. Sicer imamo čez noč še kar minus, zato bo še malce počakalo.

Mogoče nama pa celo uspe, da narediva teraso, kjer bo vrt. Smo v hribih pa sidrat krompir, da se ne skotali po bregu, je tudi bolj sizifovo delo... :D:D:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Damijani napisal:

Dober si! 👍

Mene/naju pa to še čaka. Sicer imamo čez noč še kar minus, zato bo še malce počakalo.

Mogoče nama pa celo uspe, da narediva teraso, kjer bo vrt. Smo v hribih pa sidrat krompir, da se ne skotali po bregu, je tudi bolj sizifovo delo... :D:D:D

Ja čez noč je minus ja. Imam pa rastlinjak dovolj velik, da imam vse take reči tam noter.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

Po tankem ledu hodita, po tem bosta pa mene klicala na pomoč :nevem:

Ps; samo omenim naj, moja tarifa je malo višja 💲💲💲 😃

Ja, ampak mi ki smo cepljeni smo itak pri koritu in je popust, ane? :) pa ljudje z rdečo Mazdo majo pa itak privilegije povsod 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Nejc1986 napisal:

Ja, ampak mi ki smo cepljeni smo itak pri koritu in je popust, ane? :) pa ljudje z rdečo Mazdo majo pa itak privilegije povsod 

Samo res, ej. Nisem niti pomislil na to, ko so me danes spustili vsi predse čez deročo vodo čez cesto , ko je nekje počila cev. Jaz sem pa mislil, da hočejo le preveriti, koliko globoka je ta voda. Ampak ne, rdeča mazda je vstopnica za naprej. :party0035:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

Samo res, ej. Nisem niti pomislil na to, ko so me danes spustili vsi predse čez deročo vodo čez cesto , ko je nekje počila cev. Jaz sem pa mislil, da hočejo le preveriti, koliko globoka je ta voda. Ampak ne, rdeča mazda je vstopnica za naprej. :party0035:

Točno to.  Nekateri ficfirici bi porekli, da Mazde rjavijo, ampak glej... Že vrabci na strehi čivkajo, da temu ni več tako. Če bi bilo, te nebi spustili. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je FuManchu napisal:

Ja čez noč je minus ja. Imam pa rastlinjak dovolj velik, da imam vse take reči tam noter.

Uh, še rastlinjak ja. Imamo tudi to, sicer manjšo zadevo, dimenzij cca 2x2x2. Je pa veter raztrgal folijo, s katero je pokrit in zdaj je potrebna tudi menjava folije. Je 2 dni pihalo kot pri norcih!!!

  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. se lahko pohvalim, da moje vaginalno dve tonsko vozilo od kar ga imam je doseglo povprečno porabo točno 7L/100km😁 (izračun).

351 km umirjene vožnje po AC 130km/h. Relacija kras-Planica-slap Peričnik-kras. Manj pa verjetno ne bi šlo...

  

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.