Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

On 2/14/2021 at 12:02 PM, Z M A J said:

Rdeči, beli ali črni, magari rumeni, kakršnikoli že ste, danes nujno ven na ZRAK, po možnosti v družbi :)

 

Zdele še kosilo, potem pa primerno današnjemu dnevu in na izlet; ena frišna beyba :)

12 hours ago, Z M A J said:

Odličen wikend za mano, nivo energije zdajle pa sodi bolj v Jamralnik, hehe

Kaj je blo z bejbo, a ni šlu skuzi? :huh:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je NevLado napisal:

Kaj je blo z bejbo, a ni šlu skuzi? :huh:

 

 

Jutranja utrujenost kot posledica, ostalo še kako štima, hehe

 

Danes potem kar uspešen ponedeljek za mano in uteži sem malo povečal težo v domačem fitnessu, juhuhu

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Sishi napisal:

Ugodno kupil rabljene original 19ke za M6 :ouje: in šel na fitnes, da ojačam, ker bom kot kaže spet mal sam menjaval gume :danzoman:

1070016.jpg

Enkrat spomladi bom tudi jaz imel na prodaj original 19" skupaj z gumami. Če bo koga zanimalo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugače je bila pa danes smuka odlična(do 13 ure), potem je bila solata. Po moje je bilo enih deset tisoč smučarjev gor. Za Beovičko Kreka  and co. neprecenljivo. 🤗

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

Enkrat spomladi bom tudi jaz imel na prodaj original 19" skupaj z gumami. Če bo koga zanimalo. 

Prijateljski nasvet - zdaj jih začni prodajat, da ne bodo prej že vsi menjali pol boš pa poslušal "... a nisi mogel prej povedat" in podobno.

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Boss napisal:

Prijateljski nasvet - zdaj jih začni prodajat, da ne bodo prej že vsi menjali pol boš pa poslušal "... a nisi mogel prej povedat" in podobno.

Saj zato pa že sedaj tipam, če bodo koga zanimale. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Z M A J napisal:

Celjska koča; nočno smučanje s piščančkom bilo luštno :)

Lenovo_A1000_IMG_20210220_175103.jpg

Lepo, da imamo odprta smučišča. V Italiji jih bodo, če bo vse v redu odprli šele 5.marca. Eni pa še kar smešnice pravijo 😁

Tako,da smo tokrat boljši od njih. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20 minutes ago, Alex said:

Lepo, da imamo odprta smučišča. V Italiji jih bodo, če bo vse v redu odprli šele 5.marca. Eni pa še kar smešnice pravijo 😁

Tako,da smo tokrat boljši od njih. 😉

He he stari Alex se vrača, tisti ki ima edini prav. Tisti ki pravi, da ina ignore vklopljen pa cse prebere. Kdo pravi da smučamo? Dolomiti niso samo smucisca. 

Popravljeno od marko91
  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Lepo, da imamo odprta smučišča. V Italiji jih bodo, če bo vse v redu odprli šele 5.marca. Eni pa še kar smešnice pravijo 😁

Tako,da smo tokrat boljši od njih. 😉

Pa sej niso sam zate smučišč odprli, dej prvošči še ostalim. 😉

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

Pa sej niso sam zate smučišč odprli, dej prvošči še ostalim. 😉

Za kogar je to bilo napisano sam točno ve. 😉

Drugače bi pa privoščil tudi Italijanom, ki imajo veliko boljšo situacijo kot mi,da bi jim odprli smučišča. Samo kaj, ko imajo tako neizprosno vlado. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Alex napisal:

Za kogar je to bilo napisano sam točno ve. 😉

Drugače bi pa privoščil tudi Italijanom, ki imajo veliko boljšo situacijo kot mi,da bi jim odprli smučišča. Samo kaj, ko imajo tako neizprosno vlado. 🤔


A je bilo slucajno prikrito namenjeno tistim, za katere si izjavil, da jih imas na “ignore”? 🤪

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 hours ago, Alex said:

Lepo, da imamo odprta smučišča. V Italiji jih bodo, če bo vse v redu odprli šele 5.marca. Eni pa še kar smešnice pravijo 😁

Tako,da smo tokrat boljši od njih. 😉

Sedim pred avtodomom, po dobrih cevapih, 6 slovenskih avtohiš na passo Pordoi pa se sprasujem kako na smucanju podelas še ves forum :) :) . 
pa pustimo Alexa njegov obraz in dramo smo prebrali, jaz tudi nepreklicno sedaj izjavljam, da ga ne bom dražil več - vkolikor ne bodo name padale spet žaljivke. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:


A je bilo slucajno prikrito namenjeno tistim, za katere si izjavil, da jih imas na “ignore”? 🤪

 

 

 

 

Saj jih imam. Samo kaj, ko včasih kake njihove "resnične" izjave  "prebijejo" ignore in se mi  prikažejo kot Marija. 😋

P. s. sanja svinja kukuruz. 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ga imam 19 in še 80 ur viška.  Če združim z letošnjim sem lahko tri mesece doma.?zmeden? Jebemu Korono, ker moram delat še za vse tiste presrance, ki v strahu pred okužbo "kao delajo" od doma. 😒

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Bini napisal:

Jaz pa  7, pravljično število.... :jupiii:

Sam sem si naracunal da mi je ostalo 3dni lanskega... 2 od teh sem letos že porabil. Pa so me v računovodstvu prijazno obvestili, da mi je ostalo še 9dni... Nimam pojma kako ali od kje... Sem v istem momentu dal vlogo za dopust v marcu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.