Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 10 minutami je FuManchu napisal:

Naročil novo varilno pištolo. Na stari nekaj mikro stikalo zafrkava.

Bravo. Jaz pa sem naročil in danes dobil-novo ličarsko pištolo. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Gelipter napisal:

Lp....včeraj dobila nove letne gume in komplet pranje 😉😁😁..pa lep dan zoom zoom 😁

IMG_20210318_164349.jpg

IMG_20210318_164409.jpg

Glih zdaj, ko sva zamenjala zimske gume z letnimi pa je spet zima. Danes zjutraj pri nas v Kp - 2,5°C.Slana pa kot sneg. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam letne (tudi Uniroyal kot Gelipter) in je odlična guma, če bo malo snega po tleh me tudi ni strah s temi gumami. Aja, avto je pa Korejc, ni Mazda :)

 

Obeta se odličen wikend, še 3 urce službe in potem, juhuhu

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Glih zdaj, ko sva zamenjala zimske gume z letnimi pa je spet zima. Danes zjutraj pri nas v Kp - 2,5°C.Slana pa kot sneg. :whatever:

Ja...to je zdaj par dni 😉😁😋pol bo že topleje 😁😁😁😁😁.zoom zoom 😉

pred 8 minutami je Z M A J napisal:

Jaz imam letne (tudi Uniroyal kot Gelipter) in je odlična guma, če bo malo snega po tleh me tudi ni strah s temi gumami. Aja, avto je pa Korejc, ni Mazda :)

 

Obeta se odličen wikend, še 3 urce službe in potem, juhuhu

Ej..res je zame je to dobra guma ...posebno po mokrem je TOP ...👍😉😁😁😁lp😉

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Nejc1986 napisal:

Še 7h šihta in potem 5dni dopusta :)

Sva že dva, sam jaz mam najprej 40 viška ur za ponucat. Pol pa še 19 dni starega dopusta.

 

Sem šel zadnjič ravno gledat kolk sem lohk frej in ugotovil da 10 dni z viška ur, 19 dni starega dopusta, 29 novega in še 2x po 7 dni izrednega, ker ga do zdaj še nisem nikoli koristil. Se pravi dobre tri mesece in še kakšen teden ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Nejc1986 napisal:

Tudi delam več kot on :)

Tako kot verjetno 99% folka v Slo. Tko kot on "glumi gljivu" in je brez hrbtenice jih verjetno težko najdeš še kaj takšnih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

Kje pa je ta planina? Kaj boš potem počel? 🧐

Sem poguglal. Kot kaže je to pri Kropi (med Naklim in Jamnikom). Meni eden ljubših krajev (Kropa), za tole planino sem pa tudi sam prvič slišal. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In koliko časa se voziš nad 4000rpm....🤔😉
    • Sj g165 tudi moras dat po gasu, ker se razlika v velikosto stalce pozna sele nad 4000rpm
    • No, takole je - po 18 dneh sem končno dobil papirje, da lahko menjam sprednji odbijač in masko. Zaznamek je tudi na "poglej pokrov motorja", ker je očitno masko malce nabilo na pokrov in je nad eno lučjo malce manj prostora kot na drugi strani. Me zanima če bo kdo kaj popravil to, ali bodo spet palamudili in se delali norca kot Carglass s kitajskim steklom takrat.   Odbijač sem nekako potisnil nazaj na te čepe, tako da ne štrli več ven in ni videti da bi kaj bilo poškodovano. Vozil sem se pa seveda brez tablice 18 dni, pa še se bom kak dan, preden ličar naroči dele. Nosilec tablice, Mazda znakec, srebrn "lip" verjetno tudi dobim zraven, kajne? Ker na cenilnem listku imam označeno samo odbijač, maska in preveri pokrov motorja. Tudi en senzor mi je razbilo spodaj pri tablici, ne vem kateri je. Ampak v avtu ni nobene lučke.   Ubistvu sedaj ko gledam, niti ni tako hudo za videt. Z 90 km/h direktno v sredino avta...          Odbitne imam 1%, torej plačati bom moral 203,9 €.
    • Mazde 6 sploh nimajo te postavke, se pač vidi da ni poanta v tem, da gledaš te povprečne hitrosti ampak da jo tiščiš 
    • A se zajebavaš     Pejdi probat, motor je vrhunski, sam treba je dat po gasu in ne bit kot star ata....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.