Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 21 urami je Bini napisal:

Za materinski dan sem tašči prelopatal vrt. 10x10m.

Dost ma za letos.... 😆

 

Čaki, samo če je materinski dan bi to morala narediti žena, ne 🤔

  • Všeč 2
  • Haha 3
  • Ljubim 1

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odličen wikend za mano, le prehitro je miniw pa zdaj sem zaspan k zmaj in od vseh aktivnosti utrujen. :)

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Vse za zdravje so rekli in šli ob 20.00 spat 😛

Ne razumem komentarja. Kakorkoli, ponedeljek dobro teče in zdele mi dostavijo jedačo, da ne bo prehude lakote, huhu

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

Ne razumem komentarja. Kakorkoli, ponedeljek dobro teče in zdele mi dostavijo jedačo, da ne bo prehude lakote, huhu

Glede tistega, da si zaspan ko zmaj. Pravi čas v posteljo pa še dobro se regeneriraš in za zdravje poskrbiš... :prstgor: Pa dober tek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz peljal kosilnico na preventivni servis pred košnjo in sem jo kar tam pustil... Crknil reduktor oziroma pogon, zanič dvojna zajla, popravilo strošek nove. 

Kaj kupiti? STIGO? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa že poservisiral kosilnico. Kupil črpalko za črpanje olja, ker nima vijaka za izpust. Jo še malo očistil, zamenjal zračni filter in svečko. Zdaj pa čaka na sezono.

Kupil sem tisti "ta južno", Willager in hudimano dobro dela.

Ti samo glej ,da je agregat Honda ali B&S. Če greš ostalo na kosilnici gledat v detajle, je made in čajna. Ima sosed Makito, sem primerjal in on ima samo malo boljši B&S agregat. Vse ostalo je razlika v barvi. :) Crknjeno Stigo ima pa zraven kompostnika.

Popravljeno od Damijani
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.