Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 11 minutami je Bini napisal:

Odlična trasa od Sevnice naprej. Jaz grem od nas čez Planino pri Sevnici v Sevnivo in naprej do Mokronoga in proti Krškrm in na Kozje pa čez Prevorje domov. Trasa za cel dan po malem cc150 km.:bravo:

To je fajn trasa, ja. Lani sem šel fajn krog Iz Brežic na Pečice, pa potem preko Podsrede na Bohor ter do kozjanske domačije pa potem preko Planine pri Sevnici do Brežic. Itak je povsod nešteto kombinacij. 

pred 8 urami je Damijani napisal:

Rad imam našo davčno, sva v dobrih odnosih! Vrnila mi je 11,55€. Ravno za pico. Z veseljem si pa še doplačam za sok! 👍

Jaz tudi dobil nekaj nazaj. Prvič več kot 3eur:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Vau, kakšen dan... Sprejel povabilo prijateljice in se ob 7h zjutraj vsedel v avto, se ves zaspan (z izrazom na obrazu "kaj mi je tega treba") zapeljal do Domžal... Kava, nek plastičen sendvič in z bajkom na meni enega najbolj monotonih klancev ; Trojane. 

 

Do Celja pihalo v ksiht, v Laškem kava.. Potem spet malo vetra do Sevnice (vmes videl 3lepe 6ke pred Sevnico - baje so to domači konci sofuromasa), vmes 2čik pavzi (not me), luštna cesta preko Mokronoga do Trebnjega. Skok na Bogensperk, Trebeljevo, Podgrad in cilj v Domžalah. 

 

Vmes smeh, zajebancija, šinfanje ljudi ki nama gredo na živce.. 

 

Čeprav daleč najraje vozim sam in čeprav imam raje bolj razgibane trase, je bil tole čisti užitek. 

 

Če bi le OMV v Trebnjem imel kavo... 

 

Party Time :)

IMG_20210404_151818.jpg

Bejž no. Si spet mim mene gonu? Prid na pir...al pa sok...al pa kavo...drugič....

Al se pa vsaj najavi, da bomo navijat pršli za cesto... 👍

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Nejc1986 napisal:

Nad vranskim? 

 

Je tako, gor smo sli cez Vransko nazaj pa na Smartno ob Dreti

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Bini napisal:

Jaz pa ponavadi kot @Deeyan, potem pa nadaljujem v Četaro saj že veste na kaj.... 🍕 🍺 Nato pa 50km do doma pičim, sama ravnina.

Jaz se bolj slabo spomnim tega vzpona. Če se ne motim je bolj strmo iz smeri Šmartnega? Vem da sem šel takrat iz Kamnika na Podbolovljek, v dom v Logarski dolini po stkp žig , Šmartno od Dreti, Lipa, Vransko, Izlake, Moravče, Kamnik. Mogoče se mi je zato zdelo strmo 😂😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Jaz se bolj slabo spomnim tega vzpona. Če se ne motim je bolj strmo iz smeri Šmartnega? Vem da sem šel takrat iz Kamnika na Podbolovljek, v dom v Logarski dolini po stkp žig , Šmartno od Dreti, Lipa, Vransko, Izlake, Moravče, Kamnik. Mogoče se mi je zato zdelo strmo 😂😂

Ja,res je bolj strmo iz Šmartnega .😛 Iz Vranskega je bolj razvlečeno do Lipe!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Bini napisal:

Jure Zdovc se je vpisal med košarkarske legende!:bravo:

Sem lahko ponosen,da sva bila pred pred leti soigralca v mladinski ekipi.😃

Hm, pred leti... pred velikoooo leti. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Jure Zdovc se je vpisal med košarkarske legende!:bravo:

Sem lahko ponosen,da sva bila pred pred leti soigralca v mladinski ekipi.😃

 

A res? Zdovc je res legenda in car. Jaz sem moral pa z Jako Danevom igrat ... ehhh 😥

  • Všeč 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je SpEkTr napisal:

:)))) Jaz pa z Miličem, Ožboltom...najbrž še kdo 😄

Resno?... pa tu gor na forumu ste potem igrali z pol reprezentance Slovenije. 😳

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 hours ago, Alex said:

Resno?... pa tu gor na forumu ste potem igrali z pol reprezentance Slovenije. 😳

Jaz pa z G. Dragićem in Dončićem 🏀.

Z Goranom sva bila soseda v Kosezah, Dončič je bil pa parkrat pri sosedu na Vrhniki in sva šla 1na1...

Z Goranom imam slike, z Dončićem pa ne, to mi je nabolj žal 😟

Popravljeno od Sishi
  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Žalosten 1

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.