Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Naslednji vikend je bozic… med tednom pa se tezko najde cas…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se maw šefa počutim, saj moj piščanček praznuje 13 let, jaz pa ji napisal posebno voščilnico. :)

IMG_20221218_133823.jpg

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je FuManchu napisal:

Jaz imam deset minut vse postavljeno :bravo:

 

Hja, tudi jaz sem imel. Zdaj imam pa pomočnike, gre pa bolj počasi. V treh popoldnevih se uskladijo. Praviloma, ni pa nujno. Zato bomo začeli v ponedeljek in upam, da do Božiča sestavimo...

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 12. 2022 ob 13:30 je Jest napisal:

Ker je danes ravno cas, sem postavil smrekco in jaslice…

 

88925DEE-4DAB-43FA-A122-08ACC2B8EFC8.jpeg

 

 

Sem danes malo nadgradil oz. moderniziral jaslice... je prisel se Doc Brown ali pa Marty McFly  na obisk v preteklost :)

 

image.jpeg

 

 

image.jpeg

 

Idejo sem pa "ukradel" iz ene FB objave :P ... 

 

 

 

 

 

  • Všeč 6
  • Haha 4

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amazon.de ... Narocil v ponedeljek, dobil danes ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tokrat pa ne bom hvalil sebe ampak.....božička😀...kot da je vedel,katere "gedorce" rabim😁...sicer ene stare 1/2" imam...pa posodil račno in nekaj nastavkov,in je tip izgubil al kaj....še sam ne ve...pa sva kolega....in k je vsaka slaba stvar tudi za nekaj dobra...in k sem bil "priden" je božiček tudi name pomislil😂

 

Če koga zanima-osnovni "avto-set z 1/2" in 1/4" račno"

WWW.SVH24.DE

1/2"+ 1/4" Steckschlüsselsatz (27-teilig)

Za 69,74€ z ptt vred (-5€ kupon) na "črni petek"...za mojo "zelooo redko rabo" več kot dovolj👍

 

Še bolj presenetljivo stvar pa je prinesel "sinov božiček"😀...je imel problem,k "foter že vse ima,in mu je težko kaj kupiti"...pa sva z ženo pred kratkim bila v Mi-Store-u...in ona mene vpraša,kaj je to za ena ključavnica🤣...in sem ji razložil...možno,da pozna sinovega božička🤔😁...bo mogoče še koga zanimalo...😉

MI-STORE.SI

5 načinov polnjenja, kompakten, preprečuje prekomerno napolnjenost, povezava tipa USB-CHitro polnjenje, optimalna zmogljivostPrenosni...

Moram priznati...res imam tudi malce boljši "manjši-profi" kompresor...a ker je garaža trenutno skladišče🙄...za "dofilanje" pnevmatik res presenetljivo dobro dela ta Xiaomi...sem res pozitivno presenečen.

Nisem mesec in pol preverjal tlaka pri Fordu in Mazdi...pa je skoraj pri vsakem kolesu padlo za 1-3PSI (sem pustil na PSI,k je tako preciznejši izklop)...in za oba avta 10min. dela🧐

 

Priporočam👍

IMG_20221225_140155.jpg

IMG_20221225_140134.jpg

IMG_20221225_135841.jpg

  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

@Bini, lahko verjameš na besedo, da v tem letnem času voda ni tako zelo odlična, sploh pa ne za plavanje...

Vem, na pred lanski picnik poleti sem ciljal, ki je bil pravi čas za kopanje.... 😊👍

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.