Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Včeraj orng opral makino-zalival k blesav😂,da gre vsa sol dol🙄...kotni nastavek na Karcherja in gasa po podvozju...

Seveda tudi vse komplet zunaj...

 

Sem zmrznil k pič...😬🥶🥴...

Bo kdo rekel,da sem "čez les"😂...pa sem se danes grel z najlepšim grelcem😲....pa mal meska gor😋...in če je prevroče pa mal pirčka čez🍺...je sin prinesel-en češki🧐-dober pir😀👍

 

L.P.

IMG_20230125_163326.jpg

IMG_20230126_143702.jpg

IMG_20230126_145230.jpg

  • Všeč 6
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

Jaz bi ga. Z kahkoto. 😊

 

Sva že dva😉

 

Ma,saj mi ni pasalo,k slej kot prej si "moker"....,samo-red mora biti,pa po Lj. je že suho....in smo bili nekaj po nakupih v Italiji in k ne vem koliko soli je fasala🙄....in sploh,če je Mazdica....še rajši kot "sratija"😂🤣

 

Aja,pa z lahkoto bi tudi tistega laškega🍺😋...upam,da je pasalo😉👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je skritikrt napisal:

Včeraj orng opral makino-zalival k blesav😂,da gre vsa sol dol🙄...kotni nastavek na Karcherja in gasa po podvozju...

Seveda tudi vse komplet zunaj...

 

Sem zmrznil k pič...😬🥶🥴...

Bo kdo rekel,da sem "čez les"😂...pa sem se danes grel z najlepšim grelcem😲....pa mal meska gor😋...in če je prevroče pa mal pirčka čez🍺...je sin prinesel-en češki🧐-dober pir😀👍

 

L.P.

IMG_20230125_163326.jpg

IMG_20230126_143702.jpg

IMG_20230126_145230.jpg

Če bi jaz zdej v tem vremnu pral, bi neslo vodo k sosedu al pa v sosednjo vas :D

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Začenja se lušten wikend. :)

 

Pa hči se je danes vrnila ful vesela s šole v naravi, sem navdušen, da je ona navdušena in sva si v marsičem zeeelo podobna. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je godlike napisal:

U jebemo. Divje.

 

Ne vzamem tak dislektika. Samo levo desno, napake pri pisanju, črke menjujejo, ..... ne luknje.

Je lej... mogoče imajo pa kakšne črke nekatere vtetovirane gor... Za lihe in sode dni recimo. Pa zamenjajo črke in evo...je v riti

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.