Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Uspešno parkiral 3 svoja vozila v domačo garažo, cca. 6,5 x 4m. Stopnjevanje parkiranja, na moj način. :))

IMG_20221119_110455.jpg

IMG_20221119_134011.jpg

IMG_20221119_114717.jpg

IMG_20221119_114842.jpg

IMG_20221119_114908.jpg

  • Všeč 2
  • Haha 3
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Slivka napisal:

@Z M A J, koliko si ti v mladosti igral tetris?

Nekaj malega, hehe.

 

Tule če mi ne bi frend koordiniral zavijanja naprej nazaj in parkrat dotaknil Geckota, bi pomoje še Z-ja popraskal, heh

 

P.S. sem predhono sodelavko s Twingićem fehtu, če mi ga posodi, pa ko je slišala za kaj ga nameravam uporabit, se je fajn razpizdila in rekla, POZABI POBA, torej ga je bilo treba kupit, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam res, zdaj si še lastno ime zamenjaj iz Borut v Nataša.. to je itak moderno da si transgender.

 

Bi pa vseeno vprašal v čem je bil smisel tlačit tri avte v eno garažo - je bla stava, da spraviš tri avte notri? :nevem:

  • Haha 3
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Boss napisal:

Ja sam res, zdaj si še lastno ime zamenjaj iz Borut v Nataša.. to je itak moderno da si transgender.

 

Bi pa vseeno vprašal v čem je bil smisel tlačit tri avte v eno garažo - je bla stava, da spraviš tri avte notri? :nevem:

Ja bila je tudi stava, s Cenetom, lani sem imel poleg tega na fotki, še črnega Geckota in tisto ni bilo teorije, potem sem si želel izposodit Twinga, kar pri sodelavki ni uspelo, se pravi edina opcija je bila nakup in ga je sprva vozil sodelavec, zdaj ga ne rabi več in ga vozim kar jaz, kadar sploh ta stroj pride na vrsto. Mi je bil pa Twingo že od nekdaj želja, tole pa tudi, že brez stave, ali gredo 3 vozila v domačo garažo ali ne. :)

 

P.S. Getz je nekih 20 ali 30 cm daljši od 1. generacije Twinga in tisto ni bilo teorije, danes pa je šlo in sem NAVDUŠEN, hehe.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Z M A J napisal:

Uspešno parkiral 3 svoja vozila v domačo garažo, cca. 6,5 x 4m. Stopnjevanje parkiranja, na moj način. :))

IMG_20221119_110455.jpg

IMG_20221119_134011.jpg

IMG_20221119_114717.jpg

IMG_20221119_114842.jpg

IMG_20221119_114908.jpg

 

Kako ti je pa to poratalo? 😆

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je MazdaBoy napisal:

 

Kako ti je pa to poratalo? 😆

Ja najprej moraš garažo pospravit,potem moraš imeti tri primerne avte na koncu je pa najpomembneje,da nimaš "kupljen" izpit.....😊😂🤣

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Bini napisal:

Ja najprej moraš garažo pospravit,potem moraš imeti tri primerne avte na koncu je pa najpomembneje,da nimaš "kupljen" izpit.....😊😂🤣

 

Simpl ku pasulj pravjo a 🤣

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 10. 11. 2022 ob 14:49 je Alex napisal:

Za "rep" sem ujel dve karti za koncert Def Leppard in Motley Crue, ki bo drugo leto 27.maja v Munchnu. 😊🤘

Ta dva banda nisem še gledal v živo in sem radoveden, kako zveni ta v živo. 

 

Jaz grem spomladi na maidne v stožce😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Gregster napisal:

Jaz grem spomladi na maidne v stožce😉

Mi smo jim bili preskupina v hali Tivoli davnega 1996 leta... 🤘😊 Smo se osebno družili v zaodrju  z vsemi člani Iron maiden. Njihova kuharica je skuhala špagete tudi za naš band. 🤘

Na check sound -u je bil ves čas z nami na odru basist Steve Harris in na koncu nas je pohvalil z besedami  :"good stuff". Takrat smo prvič doživeli, kakšno razkošje je igrati na takšnem odru, ko imaš monitorje  z vseh strani (bobnar celo od spodaj iz podna). Slišiš se kot na CD-ju. Dave Murray je nama kitaristoma razkazal vseh 12 Stratocasterjev in Jackson kitar, ki jih ima na turneji. Prav tako vse feršterkerje in efekte.

Ugotovili smo tudi, kako Eddie hodi in  straši okoli po odru. 😊 A na žalost ne smemo tega razkriti. 😉

  • Všeč 3
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gurmansko proslavili izid lokalnih volitev.

 

P.S. alkohola kurckej, da se razumemo. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas je tudi zupan pometel v prvem krogu... Mogoce je razlog ta, da je bil edini kandidat na glasovalnem listku :D ... 

  • Haha 3
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.