Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Silvestrovanje v dvoje uspešno za nama, tudi z alkoholom nisva pretiravala, tako da danes niti nič ne mijavka v glavi in posledično tudi opravljen že prvi letošnji vzpon v sredogorje. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, ja, seveda. In nato svizec... ...

 

Jaz sodim v skupino J. Ko so delali šifrant, so že vedeli, kakšno oznako nam morajo dati. Se pravi, mi smo "J"ebena skupina. Kadarkoli se v zdravstvu menijo za dvig plače, skupino J izpustijo. Tako imam pri vseh napredovanjih in povišanjih imam že 15 let praktično enako izplačilo na TRR. Pred 15timi leti je to še bil nek denar, zdaj je pa bolj miloščina...

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Aha, ja, seveda. In nato svizec... ...

 

Jaz sodim v skupino J. Ko so delali šifrant, so že vedeli, kakšno oznako nam morajo dati. Se pravi, mi smo "J"ebena skupina. Kadarkoli se v zdravstvu menijo za dvig plače, skupino J izpustijo. Tako imam pri vseh napredovanjih in povišanjih imam že 15 let praktično enako izplačilo na TRR. Pred 15timi leti je to še bil nek denar, zdaj je pa bolj miloščina...

Kaj spadas to pod javno upravo ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Kako ti zavidam. 😊A je sneg v redu ali je bolj južno vse skupaj? 

9stopinj in sonce na 2100mnv. Kucli in led spodaj ,ampak je tko res maksimalno dobro. Veliko bolje od pričakovanj 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rezerviral sem  teden dni smučanja v Canazei-u med zimskimi počitnicami. 

Upam, da pride prava zima in kaj novega snega. Da lahko testiram cx30 v snegu in hkrati tudi te izredno dobre zimske gume. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je AmpeR napisal:

Ni bilo za se pohvalit....

Mgla, gužva in slab sneg. Piva na sončku pa je vseeno pašala😁

IMG-5bee438e9d98ddae4c38e9175e385016-V.jpg

20230107_104124.jpg

20230107_135156.jpg

20230107_104139.jpg

Sem mislil it tudi sam. Še dobro da nisem šel, če je bil res slab, južen sneg. 

Drugi teden bo malo stisnilo pa upam, da bo drugi vikend boljše vse skupaj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.