Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Naslednji vikend je bozic… med tednom pa se tezko najde cas…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se maw šefa počutim, saj moj piščanček praznuje 13 let, jaz pa ji napisal posebno voščilnico. :)

IMG_20221218_133823.jpg

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je FuManchu napisal:

Jaz imam deset minut vse postavljeno :bravo:

 

Hja, tudi jaz sem imel. Zdaj imam pa pomočnike, gre pa bolj počasi. V treh popoldnevih se uskladijo. Praviloma, ni pa nujno. Zato bomo začeli v ponedeljek in upam, da do Božiča sestavimo...

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 12. 2022 ob 13:30 je Jest napisal:

Ker je danes ravno cas, sem postavil smrekco in jaslice…

 

88925DEE-4DAB-43FA-A122-08ACC2B8EFC8.jpeg

 

 

Sem danes malo nadgradil oz. moderniziral jaslice... je prisel se Doc Brown ali pa Marty McFly  na obisk v preteklost :)

 

image.jpeg

 

 

image.jpeg

 

Idejo sem pa "ukradel" iz ene FB objave :P ... 

 

 

 

 

 

  • Všeč 6
  • Haha 4

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amazon.de ... Narocil v ponedeljek, dobil danes ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tokrat pa ne bom hvalil sebe ampak.....božička😀...kot da je vedel,katere "gedorce" rabim😁...sicer ene stare 1/2" imam...pa posodil račno in nekaj nastavkov,in je tip izgubil al kaj....še sam ne ve...pa sva kolega....in k je vsaka slaba stvar tudi za nekaj dobra...in k sem bil "priden" je božiček tudi name pomislil😂

 

Če koga zanima-osnovni "avto-set z 1/2" in 1/4" račno"

WWW.SVH24.DE

1/2"+ 1/4" Steckschlüsselsatz (27-teilig)

Za 69,74€ z ptt vred (-5€ kupon) na "črni petek"...za mojo "zelooo redko rabo" več kot dovolj👍

 

Še bolj presenetljivo stvar pa je prinesel "sinov božiček"😀...je imel problem,k "foter že vse ima,in mu je težko kaj kupiti"...pa sva z ženo pred kratkim bila v Mi-Store-u...in ona mene vpraša,kaj je to za ena ključavnica🤣...in sem ji razložil...možno,da pozna sinovega božička🤔😁...bo mogoče še koga zanimalo...😉

MI-STORE.SI

5 načinov polnjenja, kompakten, preprečuje prekomerno napolnjenost, povezava tipa USB-CHitro polnjenje, optimalna zmogljivostPrenosni...

Moram priznati...res imam tudi malce boljši "manjši-profi" kompresor...a ker je garaža trenutno skladišče🙄...za "dofilanje" pnevmatik res presenetljivo dobro dela ta Xiaomi...sem res pozitivno presenečen.

Nisem mesec in pol preverjal tlaka pri Fordu in Mazdi...pa je skoraj pri vsakem kolesu padlo za 1-3PSI (sem pustil na PSI,k je tako preciznejši izklop)...in za oba avta 10min. dela🧐

 

Priporočam👍

IMG_20221225_140155.jpg

IMG_20221225_140134.jpg

IMG_20221225_135841.jpg

  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

@Bini, lahko verjameš na besedo, da v tem letnem času voda ni tako zelo odlična, sploh pa ne za plavanje...

Vem, na pred lanski picnik poleti sem ciljal, ki je bil pravi čas za kopanje.... 😊👍

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.