Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

dne 28. 10. 2022 ob 16:31 je Slivka napisal:

 

Ja, bistveno sem pa skoraj pozabil: vplačal avans za nov dvokolesnik. Dobava v marcu.

Kaj si pa naročil? Ali moramo čakat na marec.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi jih zdaj malo staraš, da bodo spomladi pravilno zrele in sočne... kle na tem forumu sem zvedel, da je to treba narest. 🥴

 

Eno resno vprašanje, a tiste stare si vozil zelo na grobo, ker jih je pobralo bolj po robovih kot po sredini? Al mogče premal pumpaš gume? Lohk pa da slebo vidim iz slike. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Boss napisal:

Se pravi jih zdaj malo staraš, da bodo spomladi pravilno zrele in sočne... kle na tem forumu sem zvedel, da je to treba narest. 🥴

 

Eno resno vprašanje, a tiste stare si vozil zelo na grobo, ker jih je pobralo bolj po robovih kot po sredini? Al mogče premal pumpaš gume? Lohk pa da slebo vidim iz slike. :nevem:

Dobro vidiš ni kaj.... 😳😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je FuManchu napisal:

Ovinki na polno vedno. V mejah normale in varnosti seveda. Pumpam jih 2,6 bar.

Ja, to se vidi, da rad pičiš skozi ovinke. 😊 Je pa take obrabe pri res športnih gumah manj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 3. 11. 2022 ob 16:47 je FuManchu napisal:

Zamenjal kolesa na zimske. Letne so svoje odslužile:bravo:

IMG_20221103_163933.jpg

Evo moje bridgestone so ratale enake..ob strani toliko da ni skoraj profila, po sredini pa od oka še 4 mm.. in bo treba spomladi menjat ni druge

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Evo moje bridgestone so ratale enake..ob strani toliko da ni skoraj profila, po sredini pa od oka še 4 mm.. in bo treba spomladi menjat ni druge

Tipična obraba za mehke, touring gume. Na moji CX 30 se na Bridgestonkah, po le 9000 km, že tudi  pozna obraba po robovih. Kar pobira jih. To so gume narejene za udobje in tiho vožnjo. Nikoli nisem maral takega tipa gum. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Tipična obraba za mehke, touring gume. Na moji CX 30 se na Bridgestonkah, po le 9000 km, že tudi  pozna obraba po robovih. Kar pobira jih. To so gume narejene za udobje in tiho vožnjo. Nikoli nisem maral takega tipa gum. 🤔

Hvala enako,tudi pri meni je podobno pri 12kkm.....🥴😭

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.