Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 9 minutami je Boss napisal:

Se prav vlak ni iztiril, 0K (zero killed) pa še malca je bla okusna. :hudicek:

 

To je neka zaprta proga in je bila samo odmontaža.

Do takrat, ko bi bila na vrsti malica, so fantje že pocufal vse tire ven 😀 svaka jim čast 🙂

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je industrijski tir za Ljubljansko toplarno...po tem dovažajo premog...ta tir na sliki je še naprej od mesta izsutja...v bistvu "izvlečni tir",da se da premikati....tudi tukaj sem nekdaj vozil še z đurico...so me nategnili in sem potegnil 1786Ton z to "škrpeto"😲...komaj,komaj mi je ratalo...skoraj dvojna preteža za to bogo mašino...že leeeeta nazaj...a težo sem si zapomnil,in je ne bom pozabil do smrti🙄.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj on v oranžni markirki je kot npr. pilot, on z rumeno markirko pa kot kopilot ali kako imate to? Bi bilo pa zanimivo enkrat se peljati tkole v kabini 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

Kaj on v oranžni markirki je kot npr. pilot, on z rumeno markirko pa kot kopilot ali kako imate to? Bi bilo pa zanimivo enkrat se peljati tkole v kabini 👍

 

Ja, ta v oranžni je bil capo di banda, ostali pa delavci. To so Švicarji iz SPENO firme, ki jih kot izvajalec naročimo za brušenje tirnic po koncu projekta.

 

Takole zgleda med akcijo:

image.png

pred 58 minutami je godlike napisal:

Res ja. Hodoš - Koper sem šel kot sopotnik.

 

Ne bom pozabil.

 

 

Kako to? Si tudi v tem fohu? :)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je MazdaBoy napisal:

Kaj on v oranžni markirki je kot npr. pilot, on z rumeno markirko pa kot kopilot ali kako imate to? Bi bilo pa zanimivo enkrat se peljati tkole v kabini 👍

Tole gre čist počasi,tako da ni lih "za nekam pridet"...je pa seveda zanimivo,k iskri k hudič.😃

 

dne 18. 1. 2024 ob 14:30 je g.Wankel napisal:

Mimo pa @skritikrt šiba.

Res je😄

 

Sem peljal tri KISSe v delavnico...vse pocrkalo🤨...jajca...

Pol pa komedija pri vstopu v delavnico na vstopni kretnici niso mogli prestaviti raztirnika,k je vse primrznilo...in prometniku rečem:..."pa se polulajte na raztirnik🤣..."

In pravi:..."ja,a te mogoče tišči"...😄

Jaz:..."saj veš,da ne smem piva na šihtu"...🥺

 

Par minut...mal z pajserom,in je šlo💪

 

Taki trenutki kar lepo poživijo šiht😃

IMG_20240119_220643.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je skritikrt napisal:

Sem peljal tri KISSe v delavnico...vse pocrkalo🤨...jajca...

Pol pa komedija pri vstopu v delavnico na vstopni kretnici niso mogli prestaviti raztirnika,k je vse primrznilo...in prometniku rečem:..."pa se polulajte na raztirnik🤣..."

In pravi:..."ja,a te mogoče tišči"...😄

Jaz:..."saj veš,da ne smem piva na šihtu"...🥺

 

Par minut...mal z pajserom,in je šlo💪

 

Taki trenutki kar lepo poživijo šiht😃

 

 

Identično zadevo sem poslušal včeraj od SŽ čuvajev glede kretnic :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je g.Wankel napisal:

Danes ponoči sem pa bil prisoten na in ob SPENO vlaku za brušenje kretnic 🙂 Kar zanimiva zadevščina, sam jezuse...kako ga pa piha v Divači 🥶

 

20240120_013857.jpg

 

20240119_235353.jpg

A zato je neki cvililo ponoči? Ja prnas burja dela hudiča🥶 😬🤘

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Shrek napisal:

Nadomestno vozilo ali BT?

 

Ma od zadnjega servisa, ki je trajal 11 delovnih dni, tale FuksWagen nekako dela. Sicer nismo ne vem kam daleč šli, ampak vseeno... Tako da tokrat ne BTjka ne nadomestno ampak FuksWagen s prikolico. Ker sedem parov smuči in sedem parov pancerjev potrebuje svoj prostor...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.