Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Slivka napisal:

Ne, ne, nisi razumel. Jaz se hvalim, da imam za sodelavko eno gibčno akrobatkinjo...

Potem bo naslednje hvaljenje, da si zamenjal soprogo za gibčno mladenko? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popoldne osvojil lokalni grič z 940 mnv, koliko klopov sem ujagow pa sodi v Jamralnik. Neki neverjetnega, enih 12, uff

IMG_20240429_172611.jpg

IMG_20240429_172637.jpg

  • Všeč 1
  • Začuden 4

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 26. 4. 2024 ob 22:02 je mazdaman napisal:

Pa bos spet kaj porocal?

A ti je uspelo zver spraviti na  slo tablice?

90% elektrika in baterije (tesla najbolj trpežen in narejen da traja, tudi največ komponent se da servisirat oz. popravit brez večjih stroškov). Zelo zanimivo je bila predstavitev laser led matričnih žarometov od audija, ki ti namesto headup zaslona izpisejo na cesto vse kar izpise headup zaslon. In pa stroj za čisčenje dpf so predstavili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi.

Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade.

In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍

 

IMG_20240430_163522.jpg

IMG_20240430_144302.jpg

  • Všeč 10
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 29. 4. 2024 ob 7:43 je Slivka napisal:

Sodelavka z ekipo dosegla tretje mesto na svetovnem prvenstvu v cheerleadingu...

Kje pa so slike?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naročil se na zamenjavo kompleta vztrajnika in kar spada zraven. Naročena roba LUK. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PogiCAR ravnokar prevzel rožnato majico na italijanskem Giru! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.