Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pravzaprav i??em jaz, vozil bo pa mo?. :zvizga:

 

Se jo lahko dobi vsaj v najem za en dan?

 

Kultivator je od tasta ... tako da bi moral za dovoljenje vprasati njega... Te dni ga bo sicer verjetno odpeljal se na dolenjsko... pa se sosed ga bo rabil...

 

Pa se sploh splaca tako dalec priti ponj in pripeljati nazaj? ... Verjetno ga ima kdo za posodit, ki je blize :) ... 

 

Recimo kaj takega (resda je vecina teh, ki izposojajo v okolici Ljubljane :) ) ... 

http://www.renting.si/najem/vrtna_oprema

http://najel.bi/o/1643/IZPOSOJA%2BMOTORNA%2BFREZA-PREKOPALNIK 

http://www.bolha.com/kmetijstvo-gozdarstvo/kmetijstvo/motokultivatorji/prekopalnik-motokultivator-najem-1304247349.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevozil prvih 1.000 km z biciklom ... od konca avgusta lani, ko sem ga nabavil ... 

 

skitched-20170403-202234.jpg

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj sem montiral; danes lepil, lotal in sival. Mater je lusno imet siht kjer si sam sebi namen vecino casa. :D

 

Mimogrede, brez 'koze' leti normalno ceprav sem moral predelat vse 4 roke, s kozo pa je ravno toliko tezka da lebdi cca 10cm nad tlemi; visje ne gre, ko se fura okoli pa vsake toliko podrsa po tleh s trebuhom. Se vedno presenetljivo hitra, a z nepresenetljivo okrnjeno kontrolo. Ko sem prvic probal sem po parih sekundah odlozil daljinec ker sem se tako smejal da sem se moral vsest.

post-8965-0-40587200-1491367796_thumb.jpg

post-8965-0-76251100-1491367810_thumb.jpg

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pre?ivel odli?en vikend v Bjelovarju na airsoft eventu 

our squad

post-5644-0-17527800-1491760069_thumb.jpg

ogled konkurence

post-5644-0-70218000-1491760069_thumb.jpg

na? support  :danzoman:

post-5644-0-39792700-1491760072_thumb.jpg

postavitev tabora in priprave na prvo nalogo

post-5644-0-96801200-1491760071_thumb.jpg

tud ob 4h zjutri smo mogl bit polno oboro?eni in v pripravljenosti

post-5644-0-57310800-1491760068_thumb.jpg

 

uglavnem noro dober vikend, usega skup smo bli 17 ur v akciji na terenu pa prehodil smo cca 35 km pa ?e nismo vidl vsega terena 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa po moje je za pohvalite se. 5.4 sem nekak aktiviral triglav drive in danes to opazil. Skupaj 1854km z rezultatom 97. Vmes kar nekaj motorja :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uceri sem si v kinu ogledu FF8 in glede na obritoglavski izgled ter pogosto fitnesiranje, sem se hitro poistovetil z glavnimi igralci. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov mesec ... niv list na koledarju ...

 

skitched-20170501-112626.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.