Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

kratkoviden pomeni, da si kratko viden ahahah

se pravi dalec ne vidis, to je minus

 

 

se bom se pohvalu, da mi je ratalo pod 20s, 25 metrski bazen...

pol pogledas profije in vidis, da naredijo 25s 50m.... :vskalo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js pa ?tudiram da bi za?el uporabljat samo dnevne, ker je cel kup dela z mese?nimi, jebiga sem pa? len. :blush:

Zjutraj jih namontiram, zve?er pa v kanto, pa ?e jo "zgubim" je prov en qur..

 

Js mam pa trenutno johnson&johnson, po priporo?ilo boss-a, prej sem mel zeiss :ne vem:

 

 

 

Jaz nosim le?e ?e od 17 leta(se pravi bo letos 15 let-pismu sm star... :blush: ). Sem probal vse vrste le?. Imel sem letne, mese?ne, tedenske sedaj sem pa ?e nekaj ?asa na dnevnih. Je res precej dra?je samo so ti pa o?i veliko bolj hvale?ne. Uporabljam pa nove Johnson&Johnson Acuvue TrueEye in so res zakon. Pri nas so drage (30? box-30le?), iz Anglije pa jih dobi? za cca 20? s po?tnino.

 

Mi je pa zanimivo, ko pi?ete, da imate probleme z vstavljanjem in odstranjevanjem le?. Jst porabim 5s na oko... Je pa res, da imam veliko prakse... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi iz kerga linka to kupuje?? k men so tele na?e cene tud mimo. Mam pa 14dnevne, dnevne so mi predrage, mese?ne pa predolg za v u?eh imeti, ker jih imam res cca. 16-18ur na dan notri, mi pa sedejo od Johnsona Acuve, top njihove le?e, od Bausha so me pa kar nekaj ?pikale...sem pa res ?orav k zmaj... -3.00, jao jao.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni samo v cenah, vse slab?e je, ne vpra?te kaj je blo danes ko sem sam poklical glede garancije zastopnika za znano firmo elektronike....

 

Je res da ima model XXXXX vseevropsko garancijo?

- ja seveda

Torej ga lahko kupim v tujini in tu uveljavljam garancijo?

- kako to mislite?

Ja tako kot sem rekel, kupim v tujini ali preko ebaya pa ?e crkne je garancija ne

- ja veste kaj ebay pa ne, to je second hand roba

Gospod, va?a znamka ima uradno trgovino na ebayu, gre se samo za internetno prodajo blaga po svetu zastopnika, ki ima trgovina v Angliji

- ne ne s tem se pa ne ubadamo

Torej se garancijski pogoji spremenijo, ?e mi oni po?ljejo izdelek po po?ti?

- Kako to mislite spet? Brez ra?una ni garancije

Kdo je pa rekel da bo brez ra?una, gre za uraden nakup

- Ebay ni uraden ra?un

Poslu?ajte, ?e jaz kupim preko spleta dobim z izdelkom tudi ra?un po?iljatelja/trgovca

- Ta ra?un ne velja

Kako to mislite ne velja saj je enak, kot ?e bi ?el jaz fizi?no v trgovino

- Ne ni isto, ra?un mora biti od slovenskega zastopnika

Kako prosim? A nisva rekla da ima izdelek vseevropsko garancijo?

- Seveda ima, ampak ?e je kupljen pri nas, potem gre za garancijo, druga?e ne

V ?em je potem poanta mednarodne garancije?

- ja kako v ?em, da lahko izdelek kupljen pri nas popravite kjerkoli v Evropi

No in zakaj proces ni obraten?

- Kako naj mi vemo, kje ste to kupili?

?e enkrat, prilo?en je ra?un, vrh vsega pa je serijska ?tevilka izdelka ki se bele?i kajne?

- Va? ra?un z Ebaya ni uraden, nima ?iga

?e enkrat gospod, izdelek bo poslan z ra?unom trgovine, ebay je le na?in prodaje preko spleta

- gospod ne morem vam pomagati, takih sivih nakupov ne podpiramo, nasvidenje

 

:vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

 

Pa kje mi ?ivimo, meni je takoj bilo jasno - kupi pri slovenskem uvozniku za 780? pa ima? garancijo, ?e pa kupi? pri proizvajalcu v tujini s po?tnino pa 422?, in to jih boli!!!!!!!!!!!!!

 

Fak off, ne samo da smo za?eli kupovati zunaj, ?e popravljali bomo zunaj, pa naj vsa ta arogantna raja ?ivi od zraka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi? letos se kopal v morju - Strunjan, voda carska, k zmaj! :danzoman:

 

Jaz sem se tudi v sredo popoldne namakal ampak v Simonovem zalivu :bravo: (polno meduz)

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lol. internet je pri nas TABU. :D jures ne morm verjet da to pi?e?. dolgo si zdr?al. js bi reku nej mi da direktorja pa jih poslal v k***

 

in kaj si s tem dosegel? Se vedno bodo gonili isto politiko naprej

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok sm pa dons pridna,..pr?la ob pol petih iz slu?be, pojedla kosiu, ?ibala v KR po vanilijo in sadje (valda sm razsula gozdne sade?e po ko?ari, bravo js), pr?la domov in skuhala 2,5l panna cotte, in zdj ?akam da se hudi? strdi, da ?e dekoriram in padem v komo.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.