Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

hehe, ja lohk bi fasala takle pogled :blink:

 

Ja sej sem pr?akvala neki taga, ampak je bil res ful prjazn, je ?e reku, da ?e ne bo ?lo, da nej kr pokli?em na bosch in naro?im ve?jo al mo?nej?o dizo al neki taga,.. :ne vem: Da povedat mi pa ne zna ?e bo ?lo, ker nima izku?enj s tem :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni je tudi dobro opravil delo z zamenjavo zadnjih rok, pa ?e hitro.....samo tist k mu pa optiko dela je pa kiksnil v nulo. :vskalo: ....pri Gregorcu povedali da je bila zadnja leva guma za 1cm notri zamaknjena, pa volan postrani in v levo ga je neslo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni je tudi dobro opravil delo z zamenjavo zadnjih rok, pa ?e hitro.....samo tist k mu pa optiko dela je pa kiksnil v nulo. :vskalo: ....pri Gregorcu povedali da je bila zadnja leva guma za 1cm notri zamaknjena, pa volan postrani in v levo ga je neslo.

 

A gre avto zdaj dobro? ali ?e jahata

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A gre avto zdaj dobro? ali ?e jahata

 

Res je zdej po optiki kot se zagre avto po?timan...samo imam ?e vedno v?asih ob?utek da ga mal strese...ampak ne vem ve? a se mi ?e me?a v glavi ker sem na vsaki luknji ?util zamik al je to normalno. Gre pa lepo naravnost,volan poravnan ipd. Ker pa zihr je zihr, ta teden pri?akujem Eibache iz Nem?ije, + zadnja dva amortizerja bom menjal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa ju3 ob 15h k Simonu. Danes pa pre?ivel super dan v Gorici - stari in novi, s tamalo in Vinetom pa njegovim Domnom! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj so dvigala frej pr Simonu k ni vec lagune.....

 

Na njegovo sre?o te sorte stroje nisem posedoval samo jaz in biznis laufa dalje! :P

 

Petek smo do?akal, zve?er ga bomo pa za?ural na Ptuju! :jupiii::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni je tudi dobro opravil delo z zamenjavo zadnjih rok, pa ?e hitro.....samo tist k mu pa optiko dela je pa kiksnil v nulo. :vskalo: ....pri Gregorcu povedali da je bila zadnja leva guma za 1cm notri zamaknjena, pa volan postrani in v levo ga je neslo.

 

In tega nisi sam opazil? :blink: Tolk cajta se matra? pa ne vidi?, da ti avto nese iz smeri in da ti volan postran stoji? :unsure:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In tega nisi sam opazil? :blink: Tolk cajta se matra? pa ne vidi?, da ti avto nese iz smeri in da ti volan postran stoji? :unsure:

 

Sem opazil...popoldne ko sem ?el iz ?ihta, do ?ihta nisem ker se mi je mudilo, avto je ?e kar zamikalo v luknjah. Ni pa sunkovito neslo iz smeri ampak po?asi. Nisem pa ?e 1x peljal nazaj in tam pu??ati avta, ker sploh nimam ?asa tako da sem ?el potem sam to zrihtat v 30minutah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.