Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes sva s sodelavko prepri?ala ?efa oddelka, da bomo imeli naslednji torek piknik v Podpe?i (kumi ?akam)! :ljubezen::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa k je moj avto 95% bol? zaenkrat!! ...sem se vozil zanala?? ?ez kanala pa po desnem pasu celov?ke in je res ok....tako da thx to Optika Gregorc...kjer je zaznal da je bilo zadnje levo kolo 1cm zamaknjeno :bravo: ...zgleda da je bila optika po zadnji menjavi rok v nulo kiksnjena....aja Eibachi naro?eni :bravo: verjetno bom ?e preventivno zadnje amortizerje menjal, ?e bom poceni prve dobil pa tudi le te...so mi pri Gregorcu povedal in tudi videl sem da je avto nekam mehek..?eprav testi vse ok poka?ejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hihi, mo?no dvomim, sicer sem ga vmes ?e dvignu za 40mm, ampak ?e vseeno so zadaj izpu?ni cevi tok nizko, d aje kriza (max. ene 10 cm od tal)! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes zjutraj na klan?ku pred gara?o celo nisem nasedel, ne vem kako je to mo?no! :jupiii::punk:

 

verjetn si ?e tolkrat ?ou po tej poti, da si spodi ?e vse spilu :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 1 delovni dan, potem se pa za?ne zame la?je dihanje, mal dopust, kak piknik itd., pa s kolegi za vikend na polno! :bravo::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa ?aka delovna sobota.....no sej sem se sam javil ampak ne lih z najve?jim navdu?enjem, ni mi lih za pu??ati odprtih stvari in s tem obremenjevat sodelavce, ker nas je ?e tako ali tako premalo...pozitivno je vsaj to da bo 130% pla?ana. Fora pa je, da morma do konca meseca pokuriti stari dopust, izpla?ati mi ga no?ejo, tako da sem v slu?bi do naslendnje srede pol pa frej...a ker je tolk dela, moram delati v soboto...wtf??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ju3 pa dopust, greva z mojo najlup?o deklino mal na izlet, pa ?e Hro??Vine in njegov podmladek! :danzoman:

 

Mal sm razmi?lju dat zadaj na Mazdakla nalepko MADE IN SLO (s tem mam v mislih sebe)! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot ka?e sem posvojil mucka (napol mladi?, ene par mescev star), parkrat sem ji dal kej za zobat, ko mi je ostalo ko je ?la naklu?no mimo hi?e, no zdej sva ?e velika kolega, ampak v hi?o seveda nima vstopa! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

join the club oz. waiting list oz. wishing list

 

Ma ja dec je od prvega trenutka, ko je pri?el E46 M3 ven rekel, jaz bom to imel. Ampak glede na to, da je hodil v srednjo mu ni nih?e verjel, zdaj 6 let po srednji pa ima. In celo po?teno zaslu?il, ?e izvzamemo, da je v prostem ?asu ?alabajzar. :hudicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no sem prlezla do merkurja in sem kupla tisto ?udo od pi?tole, proba bo v soboto al pa nedeljo,..upam da bo ratal.

Morm pa pohvalt prodajalca, da me ni pogledal k da sem za v nori?nco, ko sem mu povedala za kaj jo ho?em met :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.