Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

#1 po?itnce za 9 dni :D (dobr, pono? morm ?e neki sfini?irat za ?iht)

#2 ?ena ?la na lep?e

#3 pikija dal v postlo in je zaspal v 3 minutkah :bravo:

Zdej mam pa par urc samo zase :pepsi:

 

Kontra...z ?eno :glare:

LP iz Rovinja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fak kako noro vreme na morju. skuril me je v ?elo... :glare:

 

V ponedeljek trip na U?ko :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub temu da je delovna sobota, se je vsaj nekaj zanimivega in napetega zgodilo, sva ?la s sodelavcem od slu?be do Horsa v BTC, z njegovim BMW M3, letnik 1993 :bravo: ,avto je v nulo ohranjen, nikol stol?en, realnih 150t km, vso papirologijo servisov od prvega servisa in malo modificiran motor s cca. 300KM....sam kaj pa to dela :bravo: , brez elektronike, stara dobra du?a motorja :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no porihtal muhasto delovanje pralnega stroja, zdj dela kot 6 let str Gorenje :P

Treba pa pohvalt tele listi?e, lovilce barv, pere? use od belega do ?rnega perila, n? se ne pobarvajo tkanine, zakon zadeva!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub temu da je delovna sobota, se je vsaj nekaj zanimivega in napetega zgodilo, sva ?la s sodelavcem od slu?be do Horsa v BTC, z njegovim BMW M3, letnik 1993 :bravo: ,avto je v nulo ohranjen, nikol stol?en, realnih 150t km, vso papirologijo servisov od prvega servisa in malo modificiran motor s cca. 300KM....sam kaj pa to dela :bravo: , brez elektronike, stara dobra du?a motorja :bravo:

 

A to je bil 3.0? Sodelav?ev E46 3,2 z 343 konji gre tut kar fajn. :P Ga je pa kupil od 1. lastnika v Slo, ki si jo je takrat 10 mesecev staro pripeljal iz Nem?ije. V glavnem zelo zelo dober avto.

 

Uspe?na online poker no?..... 1021$ plusa =)

 

Uf. :notworth:

 

Jaz sem pa v?eraj na Grobniku fural k zmaj, nazadnje sem imel ?as 1:57,6 potem pa, ?e sem ?e kaj popravil v zadnji rundi pa ne vem. Je pa to prava stvar ne neko teranje po cestah itd.. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to je bil 3.0? Sodelav?ev E46 3,2 z 343 konji gre tut kar fajn. :P Ga je pa kupil od 1. lastnika v Slo, ki si jo je takrat 10 mesecev staro pripeljal iz Nem?ije. V glavnem zelo zelo dober avto.

Uf. :notworth:

 

 

3.0 ja, samo je malo elektronika predelana tako da je na okoli 300km, res ohranjen v nulo, sploh notranjost, res nisem pri?akoval od toliko starega avta da je lahko tako tip-top.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozu poroko s FI?KOM 750. :danzoman:

 

V 3h dneh spal cc 11 ur+-20min. :blink:

 

Ugante kaj bom danes delal oziroma ?e delam. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozu poroko s FI?KOM 750. :danzoman:

 

V 3h dneh spal cc 11 ur+-20min. :blink:

 

Ugante kaj bom danes delal oziroma ?e delam. :hudicek:

 

ni? in ?e nisi kon?al

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam nek.

Nabavu sem hladilnik. :danzoman:

 

to bo mrzle pepsike no3 ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.