Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pripravil ve?jo koli?ino drv za kamin, da bo ?e danes toplo, no v nekem smislu VRO?E. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kar malo okleval ampak od danes je uradno moj, za dvig morale; Z4, hohoho

No,karkoli ze je ; sony ali pa BMW ali pa kaj tretjega; naj ti dobro sluzi. Ne poznam vseh znamk in modelov stvari na svetu (shame on me), ampak seveda predvidevam, da gre za BMWja. In ja.... Z4ka je noro noro huda in priznam , da sem ti malo fous. Sploh oblika zmigovca na blatniku, ki je pokrit z znakom , mi je od nekdaj noro fuki? (predvidevam, da imas to serijo; ce se ne motim je ob FL ta resitev izginila?) .

 

Tako da, veliko srecnih, toplih in ravno prav vetrovnih topless km. ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker se zavedam problema nakupovanja smeti in ker trdim , da je pomembna Vsebina in namen, sem leto?nja darila zavil v Hoferjev katalog. Denar ki bi ?el v nakup darilnega papirja in raznih peezdarij v obliki buteljk, sladkarij in ostalega balasta pa bom namenil za nakup pasje / ma?je hrane za zaveti??e Gmajnice...

 

Sofuromasi, se mi kdo pridruzi?

post-9068-0-04767300-1545936874_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff... mi smo ?e zdavnaj nehali z obdarovanjem. Edino otroci ?e dobijo darila. Ampak kako se je dejansko izbolj?alo decembrsko po?utje, ko smo pred cca 10 leti prenehali z medsebojnim obdarovanjem - prej ves napet in z razbijanjem glave, da bi ja ?imbolj zadel z darilom, zdaj pa relax in bistveno manj bo?i?no/novoletnega stresa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff... mi smo ?e zdavnaj nehali z obdarovanjem. Edino otroci ?e dobijo darila. Ampak kako se je dejansko izbolj?alo decembrsko po?utje, ko smo pred cca 10 leti prenehali z medsebojnim obdarovanjem - prej ves napet in z razbijanjem glave, da bi ja ?imbolj zadel z darilom, zdaj pa relax in bistveno manj bo?i?no/novoletnega stresa.

 

Poznam to... Tudi pri nas je bilo obdobje, ko je bilo ?isto preve? planiranja in kompliciranja glede daril. Zdaj je to ?isto na easy,kaksna malenkost ?aka pod smrekico, gre se kaj dobrega pojest in kak?no fajn debato se ima.

 

Starej?i kot smo, bolj "?love?ko" gledamo na te stvari se mi zdi....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker se zavedam problema nakupovanja smeti in ker trdim , da je pomembna Vsebina in namen, sem leto?nja darila zavil v Hoferjev katalog. Denar ki bi ?el v nakup darilnega papirja in raznih peezdarij v obliki buteljk, sladkarij in ostalega balasta pa bom namenil za nakup pasje / ma?je hrane za zaveti??e Gmajnice...

 

Sofuromasi, se mi kdo pridruzi?

Evo,izpolnil obljubo in za ceno dveh kav nakupil nekaj malega pasje in macje hrane ter iz omar izbrskal staro posteljnino , ki zaveti??u baje pride zelo prav. Ni veliko,nekaj pa je...

post-9068-0-03153700-1546110824_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi dan dopusta... Prvi? v 13ih letih delovne dobe imam LD ?ez Novoletne praznike....

Poznam to. Nekaj ?asa je ?e ok, pa? dela? za praznike, pa si potem kak dan na ra?un tega fraj, potem pa se tega naveli?a?. 26 let brez planov za ?ez novoletne, ker ?e nisi delal za bo?i? si zagorovo 1. ali 2. jan.  Odkar imam familijo vseeno zelo te?im da sem med prazniki ve? fraj. 

Letos delam na silvestrovo do 19h, je pa dva dni nazaj priletel SMS od ?efa, ?e bi bil prostovoljec tudi za 1. januarja. Pa nisem. K sre?i. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam to. Nekaj ?asa je ?e ok, pa? dela? za praznike, pa si potem kak dan na ra?un tega fraj, potem pa se tega naveli?a?. 26 let brez planov za ?ez novoletne, ker ?e nisi delal za bo?i? si zagorovo 1. ali 2. jan. Odkar imam familijo vseeno zelo te?im da sem med prazniki ve? fraj.

Letos delam na silvestrovo do 19h, je pa dva dni nazaj priletel SMS od ?efa, ?e bi bil prostovoljec tudi za 1. januarja. Pa nisem. K sre?i.

Ja,jaz imam te dni rojstni dan in sem vedno dosegel to,da sem takrat ?ez dan frei. Pijem ne,zuram tudi ne in mi je vseeno ?e n.leto docakam v slu?bi. Pa? zame je to le ?e en dan kot vsi ostali.

 

Sploh dokler sem se ?e res dobro razumel s kolektivom je bilo res fino, zdaj pa...

 

Sem se itak navadil jemati po par dni dopusta na vsake 2meseca , pa tudi ?e nimam planov,le da vem,da me takrat nih?e ne bo klical za kak?en dodaten siht...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.