Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Delam vse praznike razen ?e si vzamem dopust. Taka pa? je slu?ba!Zato pa dobim 1 dan dopusta na leto zraven!!! Dobra nalo?ba za delodajalca. Lp

Ja tudi moja slu?ba je takA... To sem vedel ?e ko sem ?el na razgovor in se ne prito?ujem. In imam rad svojo slu?bo...

 

?e raje imam pa frei dni.... Saj imajo tudi vsi moji sodelavci in sodelavke tako slu?bo in lahko je tudi Nejc kdaj frei...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Medtem ko stevilcna populacija se zdravi tigra od vceraj, pri meni ze kletni fitness obratuje na fertig, no v kratkem pa sledi se nekaj prijetnejsega. Fajn 1.dan leta bo tole, kwapa! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Medtem ko stevilcna populacija se zdravi tigra od vceraj, pri meni ze kletni fitness obratuje na fertig, no v kratkem pa sledi se nekaj prijetnejsega. Fajn 1.dan leta bo tole, kwapa! :)

Super... Fitness je Kul

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Medtem ko stevilcna populacija se zdravi tigra od vceraj, pri meni ze kletni fitness obratuje na fertig, no v kratkem pa sledi se nekaj prijetnejsega. Fajn 1.dan leta bo tole, kwapa! :)

Odzuni tak lep ureme, ti pa v kevdru?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ?e drugi dan v letu igral ko?arko zunaj... mater, od tega globalnega segrevanja mam ?e polhen kur* lepega vremena. Kdaj se bo poobla?ilo in megla ter mraz?

He, baje da bo nekaj mraza te dni... kar se pa ti?e megle, smo jo mi prevzeli in jo je bilo pred novim letom kar nekaj.

Kje je burja?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav iz Gradac-a

post-5644-0-60101400-1546559195_thumb.jpg

Razgled ob jutranji kavi ...
post-5644-0-97088500-1546590179_thumb.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.