Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 42 minutami je FuManchu napisal:

Danes na -3°C in burji opral saaba:bravo: je pa lep sedaj.

Najprej čestitke novi tati. 😊

In takoj od malega pravo muziko navijati zvečer in v avtu namesto uspavanke.:punk: Jaz sem jima in sedaj začuda oba  poslušata samo rock in metal.Le kako to? 😎No, vso kvalitetno muziko nasploh. 

Drugače je pa tudi pri nas na obali sicer sončno a pod nulo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Najprej čestitke novi tati. 😊

In takoj od malega pravo muziko navijati zvečer in v avtu namesto uspavanke.:punk: Jaz sem jima in sedaj začuda oba  poslušata samo rock in metal.Le kako to? 😎No, vso kvalitetno muziko nasploh. 

Drugače je pa tudi pri nas na obali sicer sončno a pod nulo. 

Hvala😃 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Šef osnoval delovno skupino, ki jo bom jaz vodil, v njej pa 2 kolegici, precej mlajši od mene, s katerima se odlično razumem in vladata dobra komunikacija ter sproščeno vzdušje. Boljše ne bi moglo bit in uspeh tudi ni vprašljiv! :)

 

(ostalim na oddelku gre precej v nos kako se razumemo in da smo dobro razpoloženi ter si medsebojno vzajemno pomagamo, te fovšije jaz enostavno ne bom nikoli razumel, groza) :(

  • Všeč 6
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj take vrste faušije je ogromno. Ali pa da imas vec znanja kot nadrejeni, pol si mu pa konkurenca. Drugace pa ni lepsega kot sprosceno vzdusje in medsebojna pomoc. Timski duh je zakon, ceprav se v vsakem timu najde kdo ki mu gre v nos. Ampak jaz se na to ne oziram to je njihov problem 🙂

  • Všeč 4
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa bolj med individualisti... Ne maram nekega skupnega kofetkanja, na službene zabave ne hodim, malicam sam (ali max v dvoje), small talk o bedarijah me ubija. Ko je gneča v skupnih prostorih si naredim kavo in jo spijem zunaj (skrit nekje). Baje je to znak nadutosti,jaz pravim introvertiranoti.. Mene pač šundr preprosto nervira in se raje umaknem. 

 

Saj se je večina že navadila in potem raje prinesejo kavo še zame in rečejo "na, k vidim da še nisi spil kave, jaz se pa raje umikam". Jaz se pa malo neumnega naredim, češ "o  čem govoriš". 

 

Eee, ko pa na vsake kvatre delam s kom, s katerim se ujamem na prvo žogo, je pa zajebancija in smeh, da ostali samo gledajo kaj je narobe. 

 

Je pa res;kljub temu da nismo neki strasni prijatelji, znamo vedno stopiti skupaj... V parih urah smo za sodelavko zbrali 3x več denarja kot je potrebovala zaradi neke nepredvidene nujne situacije. 

 

Verjetno je to del moškega kolektiva; znamo se sterati v 3pm,zna tudi kaj po tleh odleteti, ampak na koncu si krijemo hrbet tud  če nismo frendi. Meni to ustreza bolj kot kavice in zabave. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Nejc1986 napisal:

Jaz sem pa bolj med individualisti... Ne maram nekega skupnega kofetkanja, na službene zabave ne hodim, malicam sam (ali max v dvoje), small talk o bedarijah me ubija. Ko je gneča v skupnih prostorih si naredim kavo in jo spijem zunaj (skrit nekje). Baje je to znak nadutosti,jaz pravim introvertiranoti.. Mene pač šundr preprosto nervira in se raje umaknem. 

 

Saj se je večina že navadila in potem raje prinesejo kavo še zame in rečejo "na, k vidim da še nisi spil kave, jaz se pa raje umikam". Jaz se pa malo neumnega naredim, češ "o  čem govoriš". 

 

Eee, ko pa na vsake kvatre delam s kom, s katerim se ujamem na prvo žogo, je pa zajebancija in smeh, da ostali samo gledajo kaj je narobe. 

 

Je pa res;kljub temu da nismo neki strasni prijatelji, znamo vedno stopiti skupaj... V parih urah smo za sodelavko zbrali 3x več denarja kot je potrebovala zaradi neke nepredvidene nujne situacije. 

 

Verjetno je to del moškega kolektiva; znamo se sterati v 3pm,zna tudi kaj po tleh odleteti, ampak na koncu si krijemo hrbet tud  če nismo frendi. Meni to ustreza bolj kot kavice in zabave. 

Nejc, vidiš tule sva si živa in maksimalna razlika (zato tudi navijava eden za rdeče, drugi za srebrne, ki so zadnje čase črni v F1), najbolj uživam v druženjih, pa da jih še sam organiziram (ko se drugi nihče ne zgane in čakajo name), razne žurke v moji rezidence, športne piknike, planinske pohode, kako nočno sankanje, ko osamljenim in nesamozavestnim frendom rihtam kakšne punce in sklepam kdo bi karakterno komu ustrezal. Enostavno takšen sem, pozitivc :)

  • Všeč 2
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Z M A J napisal:

Nejc, vidiš tule sva si živa in maksimalna razlika (zato tudi navijava eden za rdeče, drugi za srebrne, ki so zadnje čase črni v F1), najbolj uživam v druženjih, pa da jih še sam organiziram (ko se drugi nihče ne zgane in čakajo name), razne žurke v moji rezidence, športne piknike, planinske pohode, kako nočno sankanje, ko osamljenim in nesamozavestnim frendom rihtam kakšne punce in sklepam kdo bi karakterno komu ustrezal. Enostavno takšen sem, pozitivc :)

Uh... Ja... To so same take stvari, ki mene ne pritegnejo... Je pa res, da je v sodobnem svetu dostikrat pojem introvertinanost oziroma individualnost napačno razumljena ; to ni osamljenost, sramežljivost, ne samozavest ali crnogledost. Jaz imam recimo best frendico, ki je karakterno še bolj samotarska, ampak ko se midva skupaj najdeva... To je smeha, zajebancije, potovanj, več kot na marsikateri fešti. 

 

Je pa res, že kot otrok sem imel raje rd zabave kje stran od mojega bivališča (da ne dobi kdo korenine pri meni doma), pa še to sem kaj hitro skenslal... Ne da se meni s tem ukvarjati :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rdeči, beli ali črni, magari rumeni, kakršnikoli že ste, danes nujno ven na ZRAK, po možnosti v družbi :)

 

Zdele še kosilo, potem pa primerno današnjemu dnevu in na izlet; ena frišna beyba :)

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Z M A J napisal:

Rdeči, beli ali črni, magari rumeni, kakršnikoli že ste, danes nujno ven na ZRAK, po možnosti v družbi :)

 

Zdele še kosilo, potem pa primerno današnjemu dnevu in na izlet; ena frišna beyba :)

Jaz sem se danes že na hodil proti Izoli pa tudi Mazdo sem opral pri 0°C.

Kar zanimiva izkušnja. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Alex napisal:

Jaz sem se danes že na hodil proti Izoli pa tudi Mazdo sem opral pri 0°C.

Kar zanimiva izkušnja. 

Ja če ne obrišeš takoj avta, ti kar zamrzne sproti vsa voda gor. Vsaj meni je tako :D

  • Začuden 1
  • Jezen 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je FuManchu napisal:

Ja če ne obrišeš takoj avta, ti kar zamrzne sproti vsa voda gor. Vsaj meni je tako :D

Res je. Pa pri nas je še burja. 

Sem naročil mlačno vodo, ker naj bi bilo kao boljše. Dokler sem jo prinesel do avta se je že shladila. 😬

Tako, da sem vse skupaj bolj za silo opral. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Z M A J napisal:

Nejc, vidiš tule sva si živa in maksimalna razlika (zato tudi navijava eden za rdeče, drugi za srebrne, ki so zadnje čase črni v F1), najbolj uživam v druženjih, pa da jih še sam organiziram (ko se drugi nihče ne zgane in čakajo name), razne žurke v moji rezidence, športne piknike, planinske pohode, kako nočno sankanje, ko osamljenim in nesamozavestnim frendom rihtam kakšne punce in sklepam kdo bi karakterno komu ustrezal. Enostavno takšen sem, pozitivc :)

Jaz sem pa nekje vmes med vama,aja pa za ono zadnje se prijavim,če ni prepozno....:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Jaz sem pa nekje vmes med vama,aja pa za ono zadnje se prijavim,če ni prepozno....:jupiii:

Saj večina ljudi je nekje vmes. Oziroma verjetno vsak rabi in potrebuje kakšen dan v samoti, spet drugi dan pa gnečo okoli sebe... Meni tudi včasih (ampak res včasih) paše gneča in trušč, ampak veliko večkrat pa tišina. Sem 1x videl en citat : "kdor ne razume tvoje tišine, ni vreden tvojih besed...". :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam rad okoli sebe veliko ljudi. Predvsem zabavnih in optimističnih. Tako v službi kot tudi privat.Ponavadi je okoli mene vedno hrupno, zabavno, veselo. Ne maram zateženih, čudaških ljudi. 

V službi me vedno pogrešajo, ko sem recimo na dopustu. Poskušam dvigniti razpoloženje in moralo sodelavcem, če je to potrebno. Rad sem na odru v soju žarometov. Sem skromen. 😇

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.