Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 8 urami je Nejc1986 napisal:

Ko prideš po 600zasnezenih kilometrih končno domov in te čaka kava in najljubši zajtrk 😎😎

:jupiii: tudi mojih današnjih cc500 ni kar tako,že od 5.00 naprej....😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da pohvalim Mickobušija..... 😂(službeni) Po snegu gre odlično, prav občutek nadzora imaš po tem južnem nespluženem snegu. Ko že misliš, da ne bo šlo pa še vedno gre.... :bravo:

Verjetno je novi ASX boljši in predvsem lepši... 🙃

IMG_20211210_080115.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Bini napisal:

Da pohvalim Mickobušija..... 😂(službeni) Po snegu gre odlično, prav občutek nadzora imaš po tem južnem nespluženem snegu. Ko že misliš, da ne bo šlo pa še vedno gre.... :bravo:

Verjetno je novi ASX boljši in predvsem lepši... 🙃

IMG_20211210_080115.jpg

Zakon avti so to. Mene je tudi eclipse cross zelo pozitivno presenetil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Bini napisal:

Da pohvalim Mickobušija..... 😂(službeni) Po snegu gre odlično, prav občutek nadzora imaš po tem južnem nespluženem snegu. Ko že misliš, da ne bo šlo pa še vedno gre.... :bravo:

Verjetno je novi ASX boljši in predvsem lepši... 🙃

IMG_20211210_080115.jpg

Aha,že vidim, da bo naslednji avto bo 4x4. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ali je za se pohvalit ali za se potožiti. Danes smo malo na zasluženem dopustu.🤗 Sem mislil iti s kolegoma na Krvavec, a sem si v torek pri teku pretegnil mišico na nogi. Mislil sem, da bo do danes bolje a ni. Tako, da bom kljub današnjemu lepemu vremenu in obilici snega lepo doma. 🤔

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Aha,že vidim, da bo naslednji avto bo 4x4. 😉

Neboo, sigurno ne, ker ga ne rabim! 

Razen, da bi kupil stari avto in slučajno že ima 4x4. 😀

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Ja se strinjam, Mitsubishiji, predvsem pa tisti "Made in Japan" so odlični avti. 

 

Mene je pozitivno presenetila tudi Suzuki vitara 1.4 allgrip, tako na avtocesti, kot po strmih kolovozih. Poraba pa okoli 6,5 l/100 km.

👍Ta pije meni cc6 do 6.5,odvisno koliko ga vozim kot 4x4. 😉

pred 1 uro je Alex napisal:

Ne vem, ali je za se pohvalit ali za se potožiti. Danes smo malo na zasluženem dopustu.🤗 Sem mislil iti s kolegoma na Krvavec, a sem si v torek pri teku pretegnil mišico na nogi. Mislil sem, da bo do danes bolje a ni. Tako, da bom kljub današnjemu lepemu vremenu in obilici snega lepo doma. 🤔

 

Ej, mogoče je cepivo krivo.... 😊😀😂🙃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Bini napisal:

Neboo, sigurno ne, ker ga ne rabim! 

Razen, da bi kupil stari avto in slučajno že ima 4x4. 😀

👍Ta pije meni cc6 do 6.5,odvisno koliko ga vozim kot 4x4. 😉

Ej, mogoče je cepivo krivo.... 😊😀😂🙃

Ni cepivo. Ššš, boš kakega modela  iz "druge teme" razpizdil. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Bini napisal:

Odlično, zamenjam za eno pizzo napolitana, če prideš pravi čas... 😁🙃😂

IMG_20211213_141840.jpg

 

Ta teden sem brez avta, tak di bi tezko prsu prav cas 😁

pred 19 urami je NevLado napisal:

Imaš kaj za forumaše? Odkupim, tudi med, če je domač.

 

Med letos zal ni bil domac, tole pa ce bi hotu prodajat bi mogu postavit 15€ na pol litra, da bi sploh mel kej racunice, na sestavinah namrec lih ne sparam 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Deeyan napisal:

 

Ta teden sem brez avta, tak di bi tezko prsu prav cas 😁

 

Med letos zal ni bil domac, tole pa ce bi hotu prodajat bi mogu postavit 15€ na pol litra, da bi sploh mel kej racunice, na sestavinah namrec lih ne sparam 🙂

:prstgor:pa drugič.... 🥘😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekje, v neki temi je bilo govora o ceni servisa, evo da vam poročam z moje strani H.Accord 2.0. bencinar, servis na 128k km, redni servis (filtri, olja, tesnila, itd), dodatno pa menjava bencinskega filtra, ki je kar drag (80€) in nastavljanje ventilov. Avto BP, serviser pravi da je kot nov, ravno dobro utečen. Serviser uradni Selič, račun 400€ (dodatno sem kupil še kapo Honda za 15€ :)), po eni strani drago, po drugi strani meni sprejemljivo, delali so 3h, ves čas sem bil zraven, vse so mi razložili ob pregledu ali je kaj kritičnega ali kaj ne, kaj je predvideno za naslednji servis.....Pod črto, jaz sem zadovoljen, zdaj ali je drago ali ne, se niti ne sprašujem, ker v LJ bi bilo zagotovo dražje :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je sportman333 napisal:

Nekje, v neki temi je bilo govora o ceni servisa, evo da vam poročam z moje strani H.Accord 2.0. bencinar, servis na 128k km, redni servis (filtri, olja, tesnila, itd), dodatno pa menjava bencinskega filtra, ki je kar drag (80€) in nastavljanje ventilov. Avto BP, serviser pravi da je kot nov, ravno dobro utečen. Serviser uradni Selič, račun 400€ (dodatno sem kupil še kapo Honda za 15€ :)), po eni strani drago, po drugi strani meni sprejemljivo, delali so 3h, ves čas sem bil zraven, vse so mi razložili ob pregledu ali je kaj kritičnega ali kaj ne, kaj je predvideno za naslednji servis.....Pod črto, jaz sem zadovoljen, zdaj ali je drago ali ne, se niti ne sprašujem, ker v LJ bi bilo zagotovo dražje :) 

 

Ah, Selič je pa itak doktor za Honde! :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Jaz pa sem dal lani 400€ za tavelik servis. Honda ima že od nekdaj drage servise (smo jih imeli kar nekaj pri hiši).

Veliki servis razumem dizel servise😉, jaz imam bencinarja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

14 hours ago, sportman333 said:

Nekje, v neki temi je bilo govora o ceni servisa, evo da vam poročam z moje strani H.Accord 2.0. bencinar, servis na 128k km, redni servis (filtri, olja, tesnila, itd), dodatno pa menjava bencinskega filtra, ki je kar drag (80€) in nastavljanje ventilov. Avto BP, serviser pravi da je kot nov, ravno dobro utečen. Serviser uradni Selič, račun 400€ (dodatno sem kupil še kapo Honda za 15€ :)), po eni strani drago, po drugi strani meni sprejemljivo, delali so 3h, ves čas sem bil zraven, vse so mi razložili ob pregledu ali je kaj kritičnega ali kaj ne, kaj je predvideno za naslednji servis.....Pod črto, jaz sem zadovoljen, zdaj ali je drago ali ne, se niti ne sprašujem, ker v LJ bi bilo zagotovo dražje :) 

No takšne pozitivne zapise mi je vedno v veselje prebrat. Pod tesnila si verjetno mislil te čepke ali kaj večjega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

No takšne pozitivne zapise mi je vedno v veselje prebrat. Pod tesnila si verjetno mislil te čepke ali kaj večjega?

hvala 👍, ne mislil sem testnilo ko so mi nastavljali ventile, namažejo z neko testnilno pasto (nisem mehanik, zato ne vem če sem se prav izrazil :)), sicer pa samo redne aktivnosti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

52 minutes ago, sportman333 said:

hvala 👍, ne mislil sem testnilo ko so mi nastavljali ventile, namažejo z neko testnilno pasto (nisem mehanik, zato ne vem če sem se prav izrazil :)), sicer pa samo redne aktivnosti.

Aja tesnilo pod pokrovom, razumem!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še jutri in petek na šiht, potem pa dopust. Izkoristil vavčerje in 2tedna nazaj kupil 3mesecno karto za fitnes, danes pa še 5kart za Vogel (tnx babici,da mi je odstopila svoje vavčerje 😂). 

 

Pa itak ravnokar padel kufe na Šmarni :)

IMG20211222143943_00.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Še jutri in petek na šiht, potem pa dopust. Izkoristil vavčerje in 2tedna nazaj kupil 3mesecno karto za fitnes, danes pa še 5kart za Vogel (tnx babici,da mi je odstopila svoje vavčerje 😂). 

 

Pa itak ravnokar padel kufe na Šmarni :)

IMG20211222143943_00.jpg

:prstgor: pa ne da brez kolesa......😲

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.