Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 13 minutami je Nejc1986 napisal:

1x tedensko se odpravim na obalo kolesarit, ostalo pa lauf, fitnes in kakšna Šmarna gora:)

Srečen ti. Jaz sem si pred tremi tedni poškodoval mečno mišico med tekom od takrat   ni teka. 🙄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Alex napisal:

Nič... Še pri hoji imam težave, če hodim več kot kak kilometer. 

:( Drzim pesti,da se hitro pozdravi. Športne poškodbe so hudič,ker človek ne more delati tistega v čemer uživa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj sem imel priložnost sprobat hondo civic 1,5t. Odkrito me je pozitivno presenetla, motor poskočen (v primerjavi z g165) menjalnik natančen, armaturka lična, povprečna poraba po 3urah vožnje 6l/100km. Lep avtek. Sem opazil da me glede avtov impresionirajo samo še Japonci. V sluzbi imamo novega t-rocka notranjost je obup ta trda plastika mi ne sede nikakor. Če bo kdo imel priložnoat probat civica dajte probat, ce pa je ze kdo imel priloznost pa seveda prosim za mnenje kako se mu je zdelo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je scania napisal:

Včeraj sem imel priložnost sprobat hondo civic 1,5t. Odkrito me je pozitivno presenetla, motor poskočen (v primerjavi z g165) menjalnik natančen, armaturka lična, povprečna poraba po 3urah vožnje 6l/100km. Lep avtek. Sem opazil da me glede avtov impresionirajo samo še Japonci. V sluzbi imamo novega t-rocka notranjost je obup ta trda plastika mi ne sede nikakor. Če bo kdo imel priložnoat probat civica dajte probat, ce pa je ze kdo imel priloznost pa seveda prosim za mnenje kako se mu je zdelo.

Se bom jaz prijavil na poizkusno vožnjo. Zadnje čase mi je to hobi in za zabavo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je scania napisal:

Včeraj sem imel priložnost sprobat hondo civic 1,5t. Odkrito me je pozitivno presenetla, motor poskočen (v primerjavi z g165) menjalnik natančen, armaturka lična, povprečna poraba po 3urah vožnje 6l/100km. Lep avtek. Sem opazil da me glede avtov impresionirajo samo še Japonci. V sluzbi imamo novega t-rocka notranjost je obup ta trda plastika mi ne sede nikakor. Če bo kdo imel priložnoat probat civica dajte probat, ce pa je ze kdo imel priloznost pa seveda prosim za mnenje kako se mu je zdelo.

Motor je TOP, mene osebno, pa sem honda fan, so najbolj in zelo razočarali sedezi, zanič!!!, brez bočnega oprijema....to me je tako razočaralo, da ostalega sploh nisem gledal, in kot je pri japoncih, seveda nimaš opcij nadgradnje...kolega si je v škoda scali dokupil RS sedeže za 200eur doplačila , ki  so seveda odlični napram civic-ovimi , pri japoncih pa seveda nič od take opcije (npr.da bi doplačal za sedeže od type r, ker pač ne rabis 320km...in bi bil super kompromis)....

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je sportman333 napisal:

Motor je TOP, mene osebno, pa sem honda fan, so najbolj in zelo razočarali sedezi, zanič!!!, brez bočnega oprijema....to me je tako razočaralo, da ostalega sploh nisem gledal, in kot je pri japoncih, seveda nimaš opcij nadgradnje...kolega si je v škoda scali dokupil RS sedeže za 200eur doplačila , ki  so seveda odlični napram civic-ovimi , pri japoncih pa seveda nič od take opcije (npr.da bi doplačal za sedeže od type r, ker pač ne rabis 320km...in bi bil super kompromis)....

Nisem se niti zavzel oziroma nisem tako obcutil sedez, verjetno prekratka voznja. Mi je pa ta 11ta generacija ki je v ameriki ze zunaj bolj vsec kot 10ta  ki je trenutno pri nas na voljo. Hjaa civic r type s 320 konji to pa je poezija. Motorji so vrhunski, brez nekih težav, Japonci znajo 😁😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Par dni nazaj izpolnil svoj kolesarski cilj za letos (preseči lansko kilometrino ), kar se mi glede na septembrski padec zdi super :)

 

Par dni nazaj prav tako sprejel izziv "festive500"; prekolesariti 500km od 24.12.do 31.12. ter danes z boljso polovico odnesel  donacijo v zavetišče Gmajnice (baje jim primanjkuje predvsem mačje hrane). 

 

Zdaj pa na kostanj v center 😎

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Nejc1986 napisal:

Par dni nazaj izpolnil svoj kolesarski cilj za letos (preseči lansko kilometrino ), kar se mi glede na septembrski padec zdi super :)

 

Par dni nazaj prav tako sprejel izziv "festive500"; prekolesariti 500km od 24.12.do 31.12. ter danes z boljso polovico odnesel  donacijo v zavetišče Gmajnice (baje jim primanjkuje predvsem mačje hrane). 

 

Zdaj pa na kostanj v center 😎

Čestitam. Lepo. 👌

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Nejc1986 napisal:

12540km jih je bilo lani. Letos jih je že malo več :)

Vse čestitke tebi in kolesom,ki te vozijo po luknjastih cestah,kolovozih in brezpotjih.....:jupiii:

Ps; pazi na kolena.....😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Bini napisal:

Vse čestitke tebi in kolesom,ki te vozijo po luknjastih cestah,kolovozih in brezpotjih.....:jupiii:

Ps; pazi na kolena.....😉

Hvala,hvala ... Koleno se je 2leti nazaj začelo oglašati. Od takrat naprej zelo malo laufam in se je zadeva sama sanirala po dveh mesecih . Trkam po lesu:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Nejc1986 napisal:

Hvala,hvala ... Koleno se je 2leti nazaj začelo oglašati. Od takrat naprej zelo malo laufam in se je zadeva sama sanirala po dveh mesecih . Trkam po lesu:)

Uf, te poškodbe so nadležne. Jaz sem šele včeraj počasi pretekel dva kilometra. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je NevLado napisal:

Punci kupil mazda vibrator :lol:

 

 

E645640C-763F-4E2D-98CD-BD44D273D215.jpeg

:prstgor:

 

Izgleda bol "žepna" varianta, za v torbico 😂

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.