Skoči na vsebino

Košarka


Boss

Priporočeno sporočilo

Joj kaki pesimizem vas razganja... mal bolj vedrega razmi?ljanja in pozitivnih misli, da ne boste tolk zamorjeni okrog hodili. :harhar:

 

Sploh ne vem v ?em je te?ava. 5 zmag in 3je porazi pri tem, da je bil en poraz dokaj nesre?en oziroma sre?na zmaga Rusov (so ponovili tako sre?o ?e proti Makedoncem na ?isto isti na?in zdej je pa konc, ker sre?nih ?etonov jim je zmanjkal), druga dva pa sta bila popolnoma namenska.

 

?e je kdo poslu?al izjavo Slokarja, ko je skoraj izdal taktiko Maljkovi?a, ko je rekel, da ?e bi imeli Fince v prvem krogu bi bilo vse druga?e. Seveda bi bilo, ker bi lahko la?je izbirali ali bi ?eleli bit tretji, drugi ali pa ?etrti v grupi.

 

 

Jaz ?e vedno dr?im pesti za njih, ker ob tako oslabljeni reprezentanci se mi zdijo ?ist spodobni rezultati. nih?e nas ?e ni nadigral, sploh pri tekmah, kjer smo ?li resno v igro na zmago. Tudi to v?eraj je bilo precej rutinsko in edino tisti meti iz obupa Fincev prek rok obrambe na koncu so zmanj?ali veliko ve?jo razliko. Ampak ravno to je OK, ker zmaga s 15 ali 20 to?k razlike je slaba saj daje la?en ob?utek tako igralcem kot tudi opozorilo prihodnjim nasprotnikom.

 

Z igro, ki jo znajo prikazat, s kak?nim normalnim ?utom iz razdalje, normalnim sojenjem je tudi v tekmi s ?panci vse mo?no, da tudi presene?enje. ?e pa ne pa tudi ne bo konec sveta saj je ?panija trenutno najmo?nej?a reprezentanca v Evropi in poraz proti njim ne bo neka sramota.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma, kaj pa vem. Tale igra 'toplo-hladno' ni za nikamor, ?e mene vpra?a?.

?e proti Fincem smo jedva zmagal. Pomoje je bl to, da je tisti poraz od Rusov, zadal hude rane, pa se nekak niso mogl sestavit.

Bol to kot pa neka namerna taktika..zdej pa slabo igrajte...itd..

 

Saj nimamo dreamteama da bi lahko trener ukazal, dons igrate lahko slabo, jutri pa na polno. Na?alost nismo tko dobri.

 

?panci pa itak poznajo nas, mi njih, tako da kakih takti?nih presene?enj niti ne more bit. V na?i igri je vse odvisno od meta za tri to?ke. ?al.

 

?e jim bo jutri ?lo pa bodo od 25ih trojk zadeli 15 imamo mogo?e kej ?ans. Sicer bo pa pogreb!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma, kaj pa vem. Tale igra 'toplo-hladno' ni za nikamor, ?e mene vpra?a?.

?e proti Fincem smo jedva zmagal. Pomoje je bl to, da je tisti poraz od Rusov, zadal hude rane, pa se nekak niso mogl sestavit.

Bol to kot pa neka namerna taktika..zdej pa slabo igrajte...itd..

 

Saj nimamo dreamteama da bi lahko trener ukazal, dons igrate lahko slabo, jutri pa na polno. Na?alost nismo tko dobri.

 

?panci pa itak poznajo nas, mi njih, tako da kakih takti?nih presene?enj niti ne more bit. V na?i igri je vse odvisno od meta za tri to?ke. ?al.

 

?e jim bo jutri ?lo pa bodo od 25ih trojk zadeli 15 imamo mogo?e kej ?ans. Sicer bo pa pogreb!

 

pa kak time out vzet

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bol to kot pa neka namerna taktika..zdej pa slabo igrajte...itd..

 

Saj nimamo dreamteama da bi lahko trener ukazal, dons igrate lahko slabo, jutri pa na polno. Na?alost nismo tko dobri.

 

Poglej si zadnji dve minuti proti Gr?iji - da ne zadane? ?e razumem ampak, da sploh ne odigra? obrambe in pusti?, da nasprotniku te?e ?as do konca brez presinga in niti ne posku?ajo branit metov za tri to?ke. Hmm, sorry tolk naivni pa neumni pa tud niso, da ne bi vedeli kaj je treba narest oziroma vsaj posku?at narest. Maljkovi? pa tudi ni fazan, ki je glih kar priplaval po ?upci - tolk ga pa res ne smemo dajat v ni?.

 

pa kak time out vzet

 

bo, bo vzel... zdej gre pa zares. turnirski sistem je bil vedno tko tko z velik blefiranja zdej ej pa konec blefiranja in je treba vsako tekmo odigrat na polno po mo?nosti brez ve?jih napak. V to sodi tudi odlo?itve trenerja, jemanje tajmautov, postavljanje nosilcev igre ipd.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?im dajem jutri 20% ?ans za uspeh (to nekako povezujem z verjetnostjo da bojo imeli ?panci zelo slab dan)! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater, da bi meli enga tazga Navarra.

 

Net na?ih je bil spet slab kot, da bi se ustra?ili, da lahko pariramo ?pancem. ?e ne bi rezultata gledal bi po moje manj fulal tko pa se jim roke zatresejo, ko se pojavi mo?nost.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater, da bi meli enga tazga Navarra.

 

Net na?ih je bil spet slab kot, da bi se ustra?ili, da lahko pariramo ?pancem. ?e ne bi rezultata gledal bi po moje manj fulal tko pa se jim roke zatresejo, ko se pojavi mo?nost.

 

Vseeno ni bila taktika.Sem imel prav,da so letos pa? preslabi za kaj ve?. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem upal na Bossov scenarij, ampak realnost je pa? druga?na. Jebiga, je razlika med biti optimist in biti utopist.

 

?panci so resno igrali samo eno ?etrtino, in razlika je iz +4 narasla na +25, potem so pa do konca kruzali z rezervno postavo in z lahkoto dr?ali razliko. Neverjetno, koliko ?og so na?i izgubili v 2 ?etrtini, ko ?pancem ni ?lo in bi lahko naredili neko razliko vsaj +10. V bistvu smo jim parirali samo v Q1, ko je na?im ?lo skoraj vse, ?pancem pa ni?. Pa spet ?akanje na konec napada in posiljeni meti pa seveda na?e glavno oro?je, trice all the way, ne glede ali leti noter ali ne <_<

 

Maljković je tak lisac, da je na koncu ?e sam sebe prelisi?u, predvsem je pa prelisi?il ko?arkarsko zvezo (bogvedi, kolk je potegnil za tole avanturico z na?o reprezentanco na EP) in najbolj ?e nas gledalce. Takih kalvarij proti na papirju slab?im ekipam, ki smo jih komaj premagovali, sploh s tako renomiranimi igralci, kot jih imamo sedaj v reprezentanci, se ne spomnim.

 

No sej jutri je nov dan, in nova prilo?nost da ?e enkrat spu?imo proti Makedoniji... po videnem na tem EP je te?ko biti optimist.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No en cajt je dobro kazalo, zdej pa upam da bojo vsaj 5. ali 6. v nadaljevanju! :hudicek:

 

Matr ?e kak?en Nachbar ?e bi igral, bi se poznalo, pa B. Udrih, ampak to so samo ?elje, zdej se je treba vsaj ma??evat, verjetno Momcem Makedoncem! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celotno prvenstvo je bila enaka predstava....jaz osebno vidim krivca v selektorju, ki ni spreminjal igro - kaj so potem delali na uigravanjih?

 

Druga?e pa je danes dan ?alovanja v litvi, kolega z Litve me kli?e, sorry ne bomo igrali v polfinalu....pol pa jaz njega nazaj...o bomo bomo, samo ne takem, kot smo si ga ?eleli....

 

ZA MESTA OD 5 DO 8

?etrtek ob 14.30:

SLOVENIJA - LITVA (1)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zadeva SMS with Tomas xxxx

 

skrij podrobnosti 16:17 (Pred 13 min)

 

Loooooosers!!!!!! :))))

so you were beaten by the guys who lost to Macedonia....

 

<_<

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ja... pa ?e misli?, da bo kej pa ga spet fa?ejo kot ne?tetokrat prej. Mater kdaj se nam bo pokakalo, da nekdo proti nam ne bo zadel trojke v zadnjih sekundah. ?ist vsak nam jo stisne pol je pa sam vpra?anje al je blo dovolj zaloge. ?e jo ni pu?nemo in to je bilo danes spet :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno bomo rabli ?e enga bolj ?rnega "slovenca" :ne vem:

 

post-133-1316169047_thumb.png

 

Saj ga imamo!!!!

 

Ariel Mcdonald

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena iz litve:

 

Hi!

Hi!

Where are You From?

Macedonia

Where is Macedonia?

In semi-final....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda da Momci Makedonci niso osvojili bronaste, ampak vseeno so nekako zaznamovali to prvenstvo.

 

Sem pa ful u?ival v finalni tekmi, zmagala pa je jasno meni ljub?a ekipa (za une Zamorce, takozvane Francoze pa res nisem navijal). :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.