Skoči na vsebino

Gume 2008


LabiGT

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 500
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

LabiGT,

kaj meni? o LASA zimskih gumah? Naj bo ?lo za Bridgestone tovarno iz Tur?ije. Nikjer ni zaslediti testa zmogljivosti. So pa relativno poceni, imajo dober profil (??) in dodano siliko.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lasa (lastik sanayi - to pomeni neki kot "gumarska zadruga" hahah)

ko sem zivel v turciji so se s temi gumami zajebavali

ampak potem jih je kupil bridgestone in je slo nabolje ampak vseen jaz jih ne bi imel

tko, da poglej za kaksno drugo firmo

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lansko leto sem se "pre?vercal" z letnimi gumami. Letos imam namen kupiti zimske in sicer:

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?deta...n=Wi&Achse=

 

mnenja?

 

Dobrodosli tudi drugi predlogi v tem cenovnem rangu?

 

Hvala in lep pozdrav,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te so ok,

mogoce se pirelli sottozero (210)

mislim, da sem ti lani tud predlagal, ampak lahko kupis feltne 16" pa das 205/55 16, kar je za zimo boljs

alu feltn (rabljene) za tvoj avto (golf IV) je na pretek

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to da bom ko?no dobil feltne, sem ?el v Mercator tehniko pogledat GY UG 7+ kjer jih prodajajo po ceni 60,00 EUR/komad, zakaj so ceneje kot na gumi direkt. V glavnem gume so Made in Slovenija, so pa leto?nje proizvodnje. Ni?, zgleda bom moral kupiti ponovno preko gumi direkt kjer so po cca. 5-7 EUR dra?je po komadu (odvisno od dneva) in upam da bom dobil gume Made in Germany, vsaj do zdej je bilo vedno tako ko sem pri njih kupoval.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je sigurno, da so na?e slab?e od nem?kih. Kakor jaz vem, so to identi?na kopija na vseh tr?i??ih vklju?no z zmesjo. :ne vem:

 

Ne verjamem, da bi si GY delal sramoto in pod svojo znamko prodajla slab?e gume. Pa tud Sava je z zimskimi gumami po kvaliteti v vrhu nizkocenovnih izdelkov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je sigurno, da so na?e slab?e od nem?kih. Kakor jaz vem, so to identi?na kopija na vseh tr?i??ih vklju?no z zmesjo. :ne vem:

 

Ne verjamem, da bi si GY delal sramoto in pod svojo znamko prodajla slab?e gume. Pa tud Sava je z zimskimi gumami po kvaliteti v vrhu nizkocenovnih izdelkov.

 

 

Tole glede GY F1 Made in Slo sem ?e tudi jest bral da so katastrofa, celo bule naj bi se delale. Zato dvomim tudi v zimske. Ni 2x za re?t da je za balkan in vzhodne dr?ave ni kak?na druga zmes oz. zmes slab?e kvalitete. Ne vem :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je sigurno, da so na?e slab?e od nem?kih. Kakor jaz vem, so to identi?na kopija na vseh tr?i??ih vklju?no z zmesjo. :ne vem:

 

Ne verjamem, da bi si GY delal sramoto in pod svojo znamko prodajla slab?e gume. Pa tud Sava je z zimskimi gumami po kvaliteti v vrhu nizkocenovnih izdelkov.

 

Tud sava ni ve? tiso kar je bla. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole glede GY F1 Made in Slo sem ?e tudi jest bral da so katastrofa, celo bule naj bi se delale. Zato dvomim tudi v zimske. Ni 2x za re?t da je za balkan in vzhodne dr?ave ni kak?na druga zmes oz. zmes slab?e kvalitete. Ne vem :ne vem:

 

Ja jaz bi tudi zahteval GY iz doj?land ali podobno.Slo pa definitivno ne bi vzel.Enkrat sem se z Sava-mi ?e opekel...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred firmo imamo parkiran eno vectro, od enega ?vaba(pristni ?vaba ni iz biv?e juge) in ugante katere gume ima gor.

 

 

 

 

Ne morem verjet - TIGAR WinterA - Made in Serbia and Montenegro ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tako, ker sem lih dans menjal gume...pa naj bo hvala tem trenutnim!

 

SAVA Eskimo S3...52? po komadu! :jupiii:

 

?e nikoli me niso razo?arale, pa sem jih mel (jest ja...haha) na mamini Fiesti (izposojeni itak :P, ampak gume sem kupu js!!!), na Yugotu (ta je bil moj :danzoman: ), pa dve sezoni nazaj na Suzzy.

 

Vedno sem pri?el brez problema vsepovsod (tudi ven iz zametov), po natla?eni zasne?eni cesti sem ?lepal druge, ki so ostali onemogli, itd, itd...ketne so zastarela roba. Jih pa imam v prtlja?niku...nikoli se ne ve!!!

 

Druga re? je, da niso celosezonske...poleti jih radira pri hitrosti 30km/h, pa tudi ?e se pelje? naravnost! :hohoho:

Ampak za zimske razmere, mraz, sneg, brozga, pa tud mokro cesti??e (de?), je pa enkratna!!! Tako v ovinkarjenju, kot tudi pri zaviranju ali pospe?evanju.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater, nisem vedel, da se bom tolk najebal z iskanjem zimske dimenzije 205/60 R16.

 

Ponujajo mi celo Continental TS 790, ki so ga prvi? predstavili leta 1998 :blink: . TS 810 pa al je ni al jo majo pa tisti, ki mislijo da prodajajo zlato ne pa gume - ?koda, ker je res to dobra guma za po mokrem.

 

V glavnem lov se nadaljuje. ;)

 

 

 

 

**jebemu Mazdo pa spremembo dimenzij gum :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponujajo mi celo Continental TS 790, ki so ga prvi? predstavili leta 1998 :blink: . TS 810 pa al je ni al jo majo pa tisti, ki mislijo da prodajajo zlato ne pa gume - ?koda, ker je res to dobra guma za po mokrem.

 

jas sem imel te Continental TS 790 pa ti povem da niso tok dobre kok jih hvalijo <_<

post-688-1225441888_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TS 790 res ni dobra guma, ker je dizajnersko in sestavno zastarela saj je ?e desetletje na tr?i??u.

 

Jaz govorim o TS 810, ki se zadnja 4 leta redno uvr??a v sam vrh testov predvsem zato ker je odli?na na mokri podlagi (odli?na za M+S gumo, da ne bo kdo narobe razumel ;) ).

 

 

Za la?jo predstavo katere so zmagovalke testov po letih (upam, da bo to pomagalo komu pri la?ji izbiri:

 

2004/05

Auto, Motor und Sport test

205/55 R16

 

1. Dunlop WinterSport M3

2. Pirelli Winter 210 SotoZero

3. Continental WinterContact TS 810

4. Michelin Pilot Alpin

5. Goodyear UltraGrip GW3

 

2005/06

Auto, Motor und Sport test

205/55 R16

 

1. Dunlop WinterSport 3D

2. GoodYear UG 7

3. Pirelli Winter 210 Soto Zero

4. Continental WinterContact TS 810

5. Bridgestone Blizak LM-25

 

ADAC test

195/65 R15

 

1. GoodYear UG 7

2. Dunlop WinterSport M3

3. Vredestain SnowTrac 2

4. Pirelli SnowControl W 190

5. Continental WinterContact TS 800

 

2006/07

Auto, Motor und Sport test

205/55 R16

 

1. Goodyear UG 7

2. Continental WinterContact TS 810

3. Michelin Alpin A3

4. Pirelli Winter 210 Soto Zero

5. Dunlop WinterSport 3D

 

ADAC test

185/60 R14

 

1. Bridgestone Blizzak LM-20

2. Michelin Alpin A3

3. Continental WinterContact TS 800

4. Pirelli SnowControl W 190

5. Goodyear UG 7

 

2007/08

Auto, Motor und Sport test

205/55 R16

 

1. GoodYear UG 7

2. Continental WinterContact TS 810

3. Dunlop WinterSport 3D

4. Hankook IceBear W 440

5. Michelin Primacy Alpin PA3

 

ADAC test

205/55 R16

 

1. Michelin Primacy Alpin PA3

2. Dunlop WinterSport 3D

3. Continental WinterContact TS 810

4. GoodYear UG 7

5. Vredestain SnowTrac 2

 

2008/09

Auto, Motor und Sport test

225/55 R16

 

1. Dunlop WinterSport 3D

2. Continental WinterContact TS 810

3. Pirelli Winter 210 Soto Zero

4. Michelin Primacy Alpin PA3

5. Vredestein Winter Extreme

 

ADAC test

195/65 R15

 

1. GoodYear UG7+

2. Continental WinterContact TS 830

3. Pirelli SnowControl W 190

4. Dunlop WinterSport 3D

5. Michelin Primacy Alpin PA3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.