Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Aja,..sm pa dons nafehtala se?tevk ur za prej?n mesec,..284 pa 15 minut. Bravo js,..NOT!

:hudicek:

 

Najve?ji problem je, ker ma? verjetno sam ure pla?ane, ne pa nadure. Mam kolega kuharja ki ima pla?o krepko ?ez 2 jurja, sam se?tevek ur se mu pa tud vrti tam kot tebi vsak mesec. ?efu je pa fajn namest dveh kuharjev z bruto pla?o ma enga z bruto ostalo na roke- ?ista zmaga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

:hudicek:

O verjem da ne,.. :hudicek:

 

Najbol? da si omislm ?e enga za back up al kako? :blush:

 

A nima? ?e nobenga ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zlo zanimiu ob?utek ko ustane? in ko pogleda? na uro ugotovi? da mora? ?e na ?iht it in pol se ?e spomne? da dela? 12 ur ... fenomenalen ob?utek ... :(:vskalo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najve?ji problem je, ker ma? verjetno sam ure pla?ane, ne pa nadure. Mam kolega kuharja ki ima pla?o krepko ?ez 2 jurja, sam se?tevek ur se mu pa tud vrti tam kot tebi vsak mesec. ?efu je pa fajn namest dveh kuharjev z bruto pla?o ma enga z bruto ostalo na roke- ?ista zmaga.

 

 

Kje pa dela ta tvoj kolega?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam so Japonci dal drain plug menjalnika na 6ki..... :vskalo::vskalo::vskalo: na koncu 24 gadore v papagajke edino kar zraven pride....

ni ga klju?a, gador ne vem kaj ki bi pri?el poleg, pa ?e na stran je obrnjen direktno v pleh tako da olje leti najprej v podvozje preko njega pa v poto?ke....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A firme no?? al ne sme? izdat? Sej lahko na privat :)

 

Js zdj re?mo da mal raziskujem mo?nosti, v pondelk mam en razgovor, pa ?e ene par ponudb bom poslala naokol,..itak je problem v tem da v Lj ni n? pametnga,..ma? ene 3,4 sla??i?arne k so vredne tega imena ostalo je pa podn.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tamala mi je bruhala in mela drisko, no nekako sem jo po?timal, kazal je pa zelo slabo v?eri zve?er! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam so Japonci dal drain plug menjalnika na 6ki..... :vskalo::vskalo::vskalo: na koncu 24 gadore v papagajke edino kar zraven pride....

ni ga klju?a, gador ne vem kaj ki bi pri?el poleg, pa ?e na stran je obrnjen direktno v pleh tako da olje leti najprej v podvozje preko njega pa v poto?ke....

 

Si ziher pravega ven odvil ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si ziher pravega ven odvil ?

 

HA HA - itak in drain in filler sta 24....tok kolkr je ?lo ven je ?lo tudi not cca 2,6L

No not sem dal skoraj 3L, ker je avto na klocnih spredaj, potem pa ga spustim na ravno da odte?e, pa nazaj gor pa zapret :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna? sva se s fortol lotla pipo v kuhni zamenat in itak ravno vsi tisti klju?i, ki jih rabi? so manjkal v setu.

Pol je pa ?e tko smotan, da zravn nikakor ne pride?. Po ene 3h urah jebanja vsega sva vseen uspela....

 

Ampak je blo, kot da bi snemal novo sezono A je to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam pa podalj?anga za cel tedn :bravo:

 

Opala Dej?i, a gre? kej v jago, da se kej fri?nga upleni al bo? kako druga?e cajt potro?il? :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok,..kar je pa preve? je pa preve?,..pa lahko verjamete da sm navajena ?e vsega mogo?ga in nemogo?ga, ampak da si pa zmenen za razgovor in pol bedak sploh ne pride, niti ne pokli?e niti se ne jav na telefon,..to je pa tud zame neki novga.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok,..kar je pa preve? je pa preve?,..pa lahko verjamete da sm navajena ?e vsega mogo?ga in nemogo?ga, ampak da si pa zmenen za razgovor in pol bedak sploh ne pride, niti ne pokli?e niti se ne jav na telefon,..to je pa tud zame neki novga.

 

Hehe, kr navad se pa ne da bi koga zagovarjal, ker je to skrajno neposlovno - sem se pa spomnil na dogodek izpred kr nekaj let, ko sem moral na vrat na nos na predbo?i?ni dan nujno v Novo Gorico, ker je bila ?ista panika, ker nekaj ni delovalo. Pridem tja pa so bli okrog enih pol dveh ?e vsi v firmi v ro?icah, da ne re?em pijani in mi je eden lepo zabrusil, da zdele je pa ?e praznik in da ne mislijo danes ni? ve? delat.

 

Halo ?lovek zarad vas sem pr?opal iz Lj pa se niso dali - k en Jaka Racman sem se po?util, da te ma lahko nekdo takole za budalo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok mi naraste tlak, ko nek Butalc za menoj vozi (jaz po omejitvi,v naselju), on pa prakti?no naslonjen na moj zadnji odbija?, pa to jasno s kanto, ki ni vredna niti moje tedenske pla?e (pa nisem nek finan?ni buđo), no v tem primeru je govora o nekem P 106 in pa wosu za volanom. Keri bebci zahojeni po cestah! <_<:whatever:

 

P.S. - naj prehiti ?e se mu tok mudi in ma jajca, ne da se prilepi na zadnj konc ?rnozmajke, jebote! :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok mi naraste tlak, ko nek Butalc za menoj vozi (jaz po omejitvi,v naselju), on pa prakti?no naslonjen na moj zadnji odbija?, pa to jasno s kanto, ki ni vredna niti moje tedenske pla?e (pa nisem nek finan?ni buđo), no v tem primeru je govora o nekem P 106 in pa wosu za volanom. Keri bebci zahojeni po cestah! <_<:whatever:

 

P.S. - naj prehiti ?e se mu tok mudi in ma jajca, ne da se prilepi na zadnj konc ?rnozmajke, jebote! :glare:

 

 

a ?e bi pa z "olimpijado" za tabo vozil bi blo pa ok? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opala Dej?i, a gre? kej v jago, da se kej fri?nga upleni al bo? kako druga?e cajt potro?il? :P:danzoman:

 

delovno... druga? pa tut med drugim sam to pride u po?tev za vikend :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, kr navad se pa ne da bi koga zagovarjal, ker je to skrajno neposlovno - sem se pa spomnil na dogodek izpred kr nekaj let, ko sem moral na vrat na nos na predbo?i?ni dan nujno v Novo Gorico, ker je bila ?ista panika, ker nekaj ni delovalo. Pridem tja pa so bli okrog enih pol dveh ?e vsi v firmi v ro?icah, da ne re?em pijani in mi je eden lepo zabrusil, da zdele je pa ?e praznik in da ne mislijo danes ni? ve? delat.

 

Halo ?lovek zarad vas sem pr?opal iz Lj pa se niso dali - k en Jaka Racman sem se po?util, da te ma lahko nekdo takole za budalo.

 

Oh,..js sm ?e pr?la prvi dan v novo slu?bo, ko so se spomnl da ne bojo zaposlil nobenga novga pa so me pozabl obvestit :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ni nujno, da je potraten. Jaz bi bil povsem zadovoljen, če dajo dizla noter namesto potratnega. Pa še več navora bi bilo in bi se lepše peljali...  
    • Samo da bo limo, pa čimbolj potraten motor 
    • Potem je mrežica navpicno in ne vodoravno   jaz ne vidim samo če prekrižam vodoravno   lani sem naredil doktorat, na koncu reskiral 180 za oakley prizm   ni mi žal niti centa, nobenega bleščanja od luči, vode,…
    • Jest mam polaroidne, v avtu vidim normalni na vse displaye, na telefon pa ne vidim ce ga obrnem vodoravno.   Od kle https://optixgallery.com/are-polarized-sunglasses-good-for-driving/#:~:text=Grey%2C brown%2C and amber-,affecting your vision if driving.   "Grey, brown, and amber-tinted polarized lenses are generally better for driving. These colors can brighten the surroundings on a cloudy day and improve the contrast and sharpness of objects on bright days.    Blue and yellow colored glasses can distort surrounding colors, affecting your vision if driving."     Jest vozim z rjavimi, imam se isti model modre, samo ne bi vedu ce je res taka razlika, ker se nisem pelov z njimi
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.