Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Gledam letne gume 215/45/17 pa prvi? sli?im za firmo Sonar??? :ne vem:

 

js pa ne, pa te firme nebi bikol jemal. Js sm s Kumho Ecsta ve? kot zadovoljn tut v mokrem se dr?ijo (po tvoje k zmaj :P), pa zlo ugodne so :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej men je nekako bistveno kako se v de?ju dr?ijo, zato sem celo razmi?lja? o Uniroyal, ker v de?ju sem mal paranoja, sem imel ?e nekj prigod in zdej se vozim res po?asi! <_<

 

P.S. - pred leti sem se nategnu z gumami Nankang - joj kok je pa to ena kriza, pomoje ni slab?e gume! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej men je nekako bistveno kako se v de?ju dr?ijo, zato sem celo razmi?lja? o Uniroyal, ker v de?ju sem mal paranoja, sem imel ?e nekj prigod in zdej se vozim res po?asi! <_<

 

P.S. - pred leti sem se nategnu z gumami Nankang - joj kok je pa to ena kriza, pomoje ni slab?e gume! :hudicek:<_<

 

Se spomni? kaj sem ti takrat napisal pa mi nisi glih najbolj verjel :P

 

15 Jun 2008, 01:29

No sej klele je tvoj odgovor - to so ?ungalunga poceni gume, ki se ?e najslab?e obnesejo v mokrem. Po suhem so ?e kar v redu ?al pa to niso gume top izdelovalcev pnevmatik in ?e ho?e? obdr?ati cel avto je zelo priporo?ljivo, da to upo?teva?.

 

V vsakem primeru, ?e pa rad kak?en ovinek rad malo potegne? jih pa bo? moral zamenjat, ker cena ni vse, sploh pa ne pri gumah... je pa utopi?no pri?akovat, da se bodo 50% cenej?e gume obna?ale enako dobro kot gume top znamk.

 

Sicer ti bo pa ?e kak?no povedal forumski tyremaster Labi. wink.gif

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, Boss, podn! <_<

 

Kaj pa RE 050 a je to dobra guma, glede na proizvajalca bi reku da je, aj apa gledal sem ?e PIrelli Zero nero? :ne vem:

 

Trenutno imam gor Dunlop SportMaxx - noro dobre gume! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, Boss, podn! <_<

 

Kaj pa RE 050 a je to dobra guma, glede na proizvajalca bi reku da je, aj apa gledal sem ?e PIrelli Zero nero? :ne vem:

 

Trenutno imam gor Dunlop SportMaxx - noro dobre gume! :danzoman:

 

Ostan na tem.

 

V?eraj laufal cca 5km po hirbu navzdol, danes problem s stopali, ostallo ok.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

re050a imel na stari 6-ki, zdaj imam na novi tud...dobra guma, najbolj mi je ostalo v spominu, da napram eagle F1 je imela grip do konca profila...zdrzala pa mi je okol 35000 ali 40000km

 

p zero ne bi vzel, prej p7 cinturato, ta je zmagovalna

pa ce ti je vsec sportmaxx ostani na tej, kot ti pravi ajvar

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SportMaxx TT....ko se segreje je tale guma booooooooooommmbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :bravo:

 

?e prej je odli?na.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bridgestone Potenza RE05 ima Megane RS Trophy pa gotovo ne zato ker bi dolgo trajale ampak zaradi lege, saj so konec koncev rabili dobre gume, da so lahko dosegli rekoden ?as. :bravo:Evo tule je dokaz. Jaz bi izbral te. ;)

 

sem mel pol se michelin pilot exalto pe2, in je bla zelo podobna bridgestonki

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je najve?ja bojazen cesta v de?ju (zlasti kak?en primorski tip asfalta in prvi de? po enem tednu), to je tema! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I shall not be outdone by Ally...

 

Sobota cel dan delal, brez enga futra, ?ele ob polno?i sta padli pleski pri lokalnem junk fook ?tantu. Ampak sem se tok zjeban tresel, da nisem itak ni? spal. V nedeljo se je blo treba pr?timat za pradavanje, ki sem ga moral met,(ins em poznov no? ?e timal slajde) in ?e pripravit za en projekt, ki je ?tartal v pondelejk ob 22-ih. Delal do jutra, grem ?e v firmo, kjer me zahaklajo vsi ?ivi. Grem urco prej dam, da se vsaj malo naspim, me za?nejo prakti?no klicat ?e mrtvi iz groba (aka kolegi in ?lahta s katerimi me niso klical ?e miljon let).

 

Jutr so me pa ?e splaniral na dva konca hkrati. :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupujem elektroagregat. Najdem ustreznega, ki mi v vsem odgovarja. V pri?akovanju, da gre za kitajsko robo (raje nimam ni? kot pa kitajsko ?aro), pogledam, kdo je proizvajalec. Pa pi?e, da KBS GmbH iz Guttaringa v Avstriji. Ves navdu?en kupim, pripeljem domov, postavim in priklopim, pa pride mimo sosed: "A, ti ma? tud ?ajno." Ga trapasto gledam, pa mi pove, da v garanciji sicer pi?e, da je proizvajalec iz Avstrije, da pa se to podjetje ukvarja samo s trgovino in da je agregat kitajski. :angry2: Presneti kitaj?ki, kaj res nobene stvari ve? ne znajo narediti drugje? In lahko si mislim, da bo po 50tih urah zrel za generalno. :vskalo: Sploh ne more? ve? kupiti kvalitetne robe. :( Vse je sama kitajska ?ara. :vskalo: Upam, da tudi Mazde ne delajo na Kitajskem... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bog je naredil zemljo, kitajci VSE ostalo.

 

Upam da vam je zdej ?e jasno. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koma sem,..razlogi v kontra temi,..jutr upam da n? ne pade vmes, da grem spat zlo zlo zlo zgodi, ker v petek je spet akcija s tortami, pa itak delam pomojem vse sobote do septembra,..

 

Da ne omenjam,da sem ?e vedno napsihirana zard torte za 4 ta?ke, aja pa valda,..lih zdj k nimam cajta niti spat, me totalno zamede po 100 letih in sm huj? k najstnica,.. :angry2:

 

 

Jutr bo bol? :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.