Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sam res... v?eri sem ?el ob polno?i iz LJ v Logatec in je bila gne?a za popizdit - sami debili s tujimi tablicami, ki tud pod razno ne znajo vozit. Pa kje glih na take naba?em. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda da nisem mogel dlje u?ivat na Kolpi - je blo potem treba po tamalo v vrti?ek! :P :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sm bla skor do pol osmih zve?er v slu?bi,..nisem mela ?asa it nabavt robe, dons spet skor do ?tirih in spet nisem mogla v trgovino, kar pomen da mam za s?arat torte in na veliko improvizirat,..spet sem dobra do ene 11h zve?er,..jutr pa spet zgodi ustat ker morm it jutr v trgovino takoj ko se odpre, da nardim vse preden pride folk,..aja pa ?e za cherry on top je dons blesova veselica,..tok o mojem spanju a ne :angry2:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem preve? zainteresiran za ju3 it na ?iht, ker smo ga mal preve? za?ural preteklo no? in nikakor ne bom uspel nadoknadit spanca! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ajej na parkingu me je eden u ?oferska vata... pa? ?tudentska pa nimam zavarvan parkinga... :vskalo:

a ma kdo vi?ka vrata ?oferska v r11 barvi (obi?na zelenka)?

 

pizda... bom pogledal, nisem ziher, mam trojna zelena sam nevem ktera. :D

ma pa zihr kdo na forumu...

ti sporocim. ce pa dobis mi pa povej kaj bos s svojimi.. ker js mam zavarovan parking ampak mam en problem - mam cela vrata... :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gasilci smo cel dan delal kot radarji na letalskem mitingu (usmirjal promet - avtomobilom, da ne bo kak?ne pomote) in zdej smo vsi v glavo skor tak?ne barve kot moj avto! :vskalo:

 

 

Drugi? pa kape na glavo :P

 

 

Na vsakem showu ali tekmovanju me ope?e, tko da se je treba navadit :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugi? pa kape na glavo :P

Na vsakem showu ali tekmovanju me ope?e, tko da se je treba navadit :)

 

ammm saj kreme tudi opstajajo ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cela stran daskana pa nikjer...cast resuje allysa :P

 

 

Sam res,..le kje se potepa,..mogo?e pa nadome??a spanje za prej?nji teden :)

 

Js upam, da bom drug teden mela mal miru doma, ?e bo ?e v slu?bi nori?nca.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kdo kej poslu?a poro?ila, so proglasil Pahorstan, da uspe?no stopa po sledeh Gr?ije! :mi pijemoo: :jupiii::vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.