Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Od jutr naprej pa kr na bolni?ki, ?eprou sm doma ?e od u?erej,..in me je ?e okol 10h prjel, da si odgriznem glavo od dolg?asa <_< Ker normalno, da zdj ko bi lahko ne morm spat in sm k ?ukec ?e ob 5h zjutri.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No no Marko ne bahaj se no! :hohoho: Je pa res, da ?e bi zdru?ili Priama, in Zmaja bi bil pa na vrhu. Ali se motim in je takrat le preimenoval vzdevek? :blush:

 

?ment bom za danes kar utihnil, sem ?e na vrhu. :blush:

 

ReDevil in ZMAJ je isti ?lovek

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes gledal, kako nekdo izvaja teror nad MX5. Sem se vra?al iz Ljubljane s prazno BTjko, zadaj pripeta prazna prikolica, in od Logatca do Cola vozil za nekom z sivo MX5 wajduskih tablic. Kolikor se spoznam na ta vozila, bi moral po tistih ovinkih MX5 odpeljati za ?alo, ne pa da sem ga skoraj priganjal. Ubogi avto, sploh ni mogel zadihat, kot se za gre...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pa nekaj res grajati.

V zadnjem tednu sem prevozil res ogromno (in to po italijanskem otoku in po sami Italiji), kjer naj bi bili pregovorno divji in nekulturni vozniki.Ni? ve?. Ve?ina vozi res previdno, po predpisih in nih?e ve? ne trobi in gestikulira z rokami kot ?e do pred kratkim.

Se mi je pa pri vrnitvi domov pri Bologni en Audi res nalepil za rit in mi blendal kot nor, ?eprav sem vozil malo nad 130/uro

In uganite iz katere dr?ave je bil? Pravilen odgovor- iz na?e prelepe Slovenije, to?neje iz na?ega glavnega mesta.In drugi? pred cestninsko postajo pri Monfalconu-spet na?e gore list :angry2: in naprej -spet nestrpen Audi z Kp registracijo, ki me je skoraj potisnil s ceste. Katastrofa od voznikov,res. Mislim, da smo trenutno najbolj grave vozniki dale? naokrog.

?e Romuni vozijo bolj?e.Si morete misliti, kaj si mislijo tujci o na?ih voznikih? <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PA tudi ne vem kaj nam je slovencem s temi tablami in oznakami na na?i avtocesti - to postavijo v petek in evo naredili smo vse.

Tik pred OMV Postojna velika svetle?a tabla delo na cesti in pu??ica levo, vsi ki so mislili na bencinsko so ?lajfali in niso vedeli ali naj zavijejo dol ali ne....dela na cesti seveda nikjer

 

- izvoz logatec velika svetle?a tabla kolone in klicaji, kolone do celov?ke nikjer....kot ?e? ?e do ?esa pride opozorili smo, ?e pa nisi dol zavil pa tvoj problem.

A da vsi tujci ?lavfajo na 40 in pri?igajo vse smernike, in imamo smrtno nevarne situacije naletov - to jih boli k

 

- izvoz vrhnika spet ista tabla...

 

A nikjer nikogar, kaj ?ele da bi posodabljali napise......

 

Katastrofa smo res, kot Alex pravi v tujini je resen u?itek voziti, pri nas pa je to ?e poseben dose?ek.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kekci so teli Darsovci....v?eri pred Brezovico tabla gu?va od Vrnhnike do Logatca...zaradi tistega kamiona...in sm reku, mah ne bom dol zavil in ?el po stari....no in itak da 4km pred Vrhniko sem se ?e ustavil in ?akal...debili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je pa skos ra?unalnik uga?al ker se je pregrevu :angry2: pa sm hitr en patent pogruntu ... enostavno usmeri? klimo v njega in zadeva funkcijonera :bravo::D

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam nikogar namena ?alit, ampak hrvatom ?e kar nekaj manjka do evropskega nivoja in kar se mene ti?e niti ne vem ?e ga bodo kdaj dosegli..

 

Miata je pri njih gospodinmobil 1.lige in ker cariniki vidijo pove?ini samo poscane g0lfe in zama??ene pa$$ate, je seveda vsak z mx5 sumljiv, kot da avto stane za tri hi?e in se ga lahko dobi zgolj s ?vercanjem :aaaaa:

 

 

 

na kratko.. pol ure so tresli viperja okol in okol z raznimi zvijajo?imi kamercami, ogledalci, podirali zice, streho, merili votlost vrat ter bokov, gledali motor in na koncu ?e spra?eval kok ma to konjov :vskalo:

 

..da o prtljagi ne razpravljam :whatever:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

niso marali, kaj si naredil z miato :P

 

pri men je vedno: uff roadster, kako se pelje, ce sem sam: kako to, da si sam s takim avtom, gdje je plavusa? itd itd

 

v bistvu me kar preseneca, da so te tok pregledal....smola

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam nikogar namena ?alit, ampak hrvatom ?e kar nekaj manjka do evropskega nivoja in kar se mene ti?e niti ne vem ?e ga bodo kdaj dosegli..

 

Miata je pri njih gospodinmobil 1.lige in ker cariniki vidijo pove?ini samo poscane g0lfe in zama??ene pa$$ate, je seveda vsak z mx5 sumljiv, kot da avto stane za tri hi?e in se ga lahko dobi zgolj s ?vercanjem :aaaaa:

na kratko.. pol ure so tresli viperja okol in okol z raznimi zvijajo?imi kamercami, ogledalci, podirali zice, streho, merili votlost vrat ter bokov, gledali motor in na koncu ?e spra?eval kok ma to konjov :vskalo:

 

..da o prtljagi ne razpravljam :whatever:

 

kiri teleti, sej nemorem vrjet :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam iste izku?nje ko Labi... vsak pohval.. kej re?e.. vpra?a.. niti enkrat pa niso rekl da saj prtla?nika odprem.. vrjetn domnevajo da ma avto premal placa za ?vercat:)

 

jebi ga viper.. ?e zgleda? sumljivo.:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tamala mi je usjala telefon... dolga zgodba, se mi neda pisat.

 

Uglavnem za par dni dokler se zadeva ne re?i, sem dosegljiv na sestrinem telefonu: 051 675 549

 

Hkrati je izgubljen pa tudi tisti posnetek ko sko?i? s tiste pe?ine! <_<:aaaaa::closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja zgleda bo treba zadevo ponovit :zvizga:

 

?e gremo nazaj na Mljet (npr. Odisejeva jama) sem pripravljen ta moment spakirat in odrinit. :wub::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.