Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Boj?... jaz s tabo dr?im :bravo:

 

?e Katja tud tko zares po?ne kot pi?e pol je takoj za o?ent. :D

 

 

To?no to sem mislil :D:jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki mal, pa s kom zdej ti dr?i???????? :blink::hohoho::hohoho:

 

jaz samo ob strani stojim in gledam/berem :P

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz samo ob strani stojim in gledam/berem :P

 

Ne pa ne... Komentira? tud.... :hohoho:

Joke

:D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe nebi se jest ?e poro?ila...sploh je moj cilj bit ?t. 1, kar se teh stvari ti?e ne delim hehe :D

 

em ma ja valda da se je treba poment, sam moment mora bit prav in oba za to....tko da to je pa cela umetnost! mora? bit organizator, psiholog, mal umetni?ke du?ce pa ?e dat se ti mora :)

 

n?, spet moram pojamrat da mi gre z vikendico ?e par dni vse narobe....drv zmankuje (so zadnji gostje kurli ko da majo pol Me?akle na razpolago in zdaj je panika, potem je vro?ina steklo v kme?ki pe?i po?la....plina je zmanjkal...in moj popoldanski po?itek je ?el v k****c .....

 

prodaja kdo bukova drva po ugodni ceni? na gorenjskem? :D

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prodaja kdo bukova drva po ugodni ceni? na gorenjskem? :D

 

Rakitna ni Gorenjska... ?e... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest pa morm spet jamrat

 

danes popovdne se parkiram v vrsto na omw v lescah zategnem rocno in pogledam radio da bi zmanjsal glasnost pogledam gor in se pasat premika vzratno proti meni, jest po hupi ampak je blo ze prepozno. rezultat je pocen odbijac, zaromet in smernik. samo morm pa priznt sta bila oba zlo vredu smo lepo izpomnil porocilo, natankali, si zazeleli vesele praznike in sli. taprave pizdarije se pa se bojojo zacele ko bom letal od licarja do zavarovalnice.

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z malo truda mislim, da lahko tudi nekaj plusa potegne?, ?e ma? kake veze za dele, ker original so verjtno zasoljeni ko sto vragov! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bemumilomater, dobu USB2RS232 adapter, hotu oddat oceno na E-bayu, da bi dobil svojo 9 zvezdico, in glej ga qrca, prodajalca ni ve? na e-bayu :( ode meni moja 9. zvezdica

 

100 mater... pa prodajalec je bil 100% ocenjen pa hitro sem dobu po?to, itd...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bemumilomater, dobu USB2RS232 adapter, hotu oddat oceno na E-bayu, da bi dobil svojo 9 zvezdico, in glej ga qrca, prodajalca ni ve? na e-bayu :( ode meni moja 9. zvezdica

 

100 mater... pa prodajalec je bil 100% ocenjen pa hitro sem dobu po?to, itd...

 

Kterga si pa ubodu ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kterga si pa ubodu ?

 

Ma nekaj bezveze za 6 eur. Sem hotel met za posodabljanje sat. sprejemnika. Pa zdaj itak ne dela :(

 

Pismo sredi noci, ne morm spat, grlo boli, nos poln, mljuh... :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma nekaj bezveze za 6 eur. Sem hotel met za posodabljanje sat. sprejemnika. Pa zdaj itak ne dela :(

 

Pismo sredi noci, ne morm spat, grlo boli, nos poln, mljuh... :(

 

Znana te?ava USB2RS232 adapterjev, jih bo? moral kar nekaj sprobat pa ?e potem nebo delal na vse, mi imamo 5 razli?nih in vsak je za drugo zadevo, jaz na enega furam rezalnik in pa PowerComander, pa ni varijante da dela ?e kaj drugega. Za SAT recieverje posodabljat pa je edina 100% varijanta PC s Com portom, nismo ?e najdl takega ki bi to delal, pa jih sprogramiram-o cca 50-80 na mesec.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena G?banica na dan pre?ene dohtarja stran! <_<:hohoho:

 

Kak?en Cold Daleron, pa bo hitro bolj?e! :bravo:

 

 

gIbanica, majster GIBANICA ! :)

 

overmura moving cake B)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh z de?vo sva na bojni nogi, nekaterim pa? znese naredit prepir iz totalne idile ter vzpostavit ?iv?no stanje! :whatever: :ne vem: :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ne vem kaj je s temi mojimi gumami. Danes sem moral pumpati zadnjo desno. Prej?nji? (kmalu po po?eni gumi mi je spu??ala prednja desna.

 

Pa ?e izku?nje s pumpami:

 

Petrol AMZS:

ni cevk na napravi za vodo in zrak (torej se ne dapreverit tlaka v gumah)

 

Petrol nekje od Ferneti?ev v notranjost SLO:

neka ?udna naprava, kjer nastavi? ?eljeni tlak, potem pa ?e naprava "ve" koliko mora napumpat.*

 

Petrol Ajdov??ina:

Kon?no napumpal gume.

 

OMV, ne vem kje:

nima za napumpat gume sploh.

 

 

*sem nastavil na 2.3 in mi ni napumpalo na 2.3 ampak pustilo na 1.0, kar sem ugotovil na pumpi v Ajdov??ini.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti ma? neki narobe s feltnami, da ti spu??ajo zrak. Pejt k enmu resnemu vulkanizerju pa naj ti to preveri, ker to ni normalno.

 

Samo res,no.Ni mi jasno,kaj se dogaja z tvojimi gumami. :whatever:

Kot je omenil Boss sko?i do kakega renomiranega gumista.Naj da dol gume in pregleda feltne,gume same in pa ventil?ke.In mislim,suicidial,da lahko komot ve? napumpa? gume.Jaz pumpam 205/55/16 na 2,6 bara spredaj in zadaj in je bomba.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.