Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Fov?ija ne pozna meja... neki usrani zahrbtni pi?kici se je o?itno moja ?estka zdela preve? nobel in mi je po vratih polil jedko teko?ino (verjetno zavorno olje), ki mi je stopila lak.

 

Jebe? tako skupnost, kjer je sodr?avljan sodr?avljanu najhuj?i sovra?nik... sploh ne rabmo ne hr?kov ne drugih zunanjih sovragov, sej si sami med sabo naredimo najve? ?kode :(

 

p.s. avto je bil parkiran v parkirnem boksu na ulici in nisem nikogar zaparkiral... no ja saj takrat si ne bi upal, ker bi to?no vedel kdo je bil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fov?ija ne pozna meja... neki usrani zahrbtni pi?kici se je o?itno moja ?estka zdela preve? nobel in mi je po vratih polil jedko teko?ino (verjetno zavorno olje), ki mi je stopila lak.

 

Jebe? tako skupnost, kjer je sodr?avljan sodr?avljanu najhuj?i sovra?nik... sploh ne rabmo ne hr?kov ne drugih zunanjih sovragov, sej si sami med sabo naredimo najve? ?kode :(

 

p.s. avto je bil parkiran v parkirnem boksu na ulici in nisem nikogar zaparkiral... no ja saj takrat si ne bi upal, ker bi to?no vedel kdo je bil.

 

U 3 PM, bo treba strihat?? Da ti ni polil lavo - to je tekocina za odstranjevanje stare barve in rje...cela jeba

 

Srecno!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fov?ija ne pozna meja... neki usrani zahrbtni pi?kici se je o?itno moja ?estka zdela preve? nobel in mi je po vratih polil jedko teko?ino (verjetno zavorno olje), ki mi je stopila lak.

 

Jebe? tako skupnost, kjer je sodr?avljan sodr?avljanu najhuj?i sovra?nik... sploh ne rabmo ne hr?kov ne drugih zunanjih sovragov, sej si sami med sabo naredimo najve? ?kode :(

 

p.s. avto je bil parkiran v parkirnem boksu na ulici in nisem nikogar zaparkiral... no ja saj takrat si ne bi upal, ker bi to?no vedel kdo je bil.

 

Mislim...to je pa res slika na?e ljube dr?avice.Fou?ija in nespo?tovanje tuje lastnine.Bljak...kje je ?e civilizirana Europa.

Verjetno bo? moral barvati...?e nov avto.In to ne zaradi nesre?e... <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fov?ija ne pozna meja... neki usrani zahrbtni pi?kici se je o?itno moja ?estka zdela preve? nobel in mi je po vratih polil jedko teko?ino (verjetno zavorno olje), ki mi je stopila lak.

 

Jebe? tako skupnost, kjer je sodr?avljan sodr?avljanu najhuj?i sovra?nik... sploh ne rabmo ne hr?kov ne drugih zunanjih sovragov, sej si sami med sabo naredimo najve? ?kode :(

 

p.s. avto je bil parkiran v parkirnem boksu na ulici in nisem nikogar zaparkiral... no ja saj takrat si ne bi upal, ker bi to?no vedel kdo je bil.

 

Stari sam tole je pa tuma? 2 ?ajbe zdej ?e vrata, znebi se avta in kup eno opelico pa bo mir. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nene... audija naj kupi, mu ga bojo vsaj celega ukradli :)

 

Boss: so?alje... za sprednje steklo vem da sn jaz kriv :D:blush:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fov?ija ne pozna meja... neki usrani zahrbtni pi?kici se je o?itno moja ?estka zdela preve? nobel in mi je po vratih polil jedko teko?ino (verjetno zavorno olje), ki mi je stopila lak.

 

Jebe? tako skupnost, kjer je sodr?avljan sodr?avljanu najhuj?i sovra?nik... sploh ne rabmo ne hr?kov ne drugih zunanjih sovragov, sej si sami med sabo naredimo najve? ?kode :(

 

p.s. avto je bil parkiran v parkirnem boksu na ulici in nisem nikogar zaparkiral... no ja saj takrat si ne bi upal, ker bi to?no vedel kdo je bil.

 

Meni ga je pa nekdo v?eraj zve?er pred lokalom porisal mazdo po haubi in po blatniku. Sumim mulce in ?e tistega ki je to naredil dobim, bo dobil batine. Pa ?eprav je star 70 ali pa 5 let.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako, ?e je komu lastnik avta osebno kaj naredu naj lastnika prefuka, ne pa se zna?at nad avtom. Samo taki JUNAKI nimajo jajc bi se osebno zmenili in tako se na primitiven na?in "vra?a" kar po avtu.

Junaki da jih je za vikat. <_<<_<

 

 

PS. Meni je en sosed(so ga podkupl) to naredu pred hi?o ve? ot 10 let nazaj, na koncu ga je ko?talo 2X tolk kot je bil vreden avto.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pojamram da so me :policaj: ustavl in popisal... oz blo nas je ve?... predn smo se sre?al je edn od 3eh sral v arclinu (?ez polno, vijugal,...) in vidi? :policaj: ko vidijo 4 motorje parkirane pridejo do nas pa... "je kdo rok tukaj" pa se roki oglas... pa se za?neta neki ment kaj je delal... itd... nakonc smo vsi mogl dokumente kazat pa vse so nas popisal... pol pa jz pra?am ?e zdej bomo kake bleme mel al ka, pa on da ne da je bla sam kontrola kao za nas, kolegu pa zaenkrat ne bo ni? napisal, ker ni? ni videl in ker jo to bilo zgolj na 113 sporo?eno... <_< in zdej sm v evidenci...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< in zdej sm v evidenci...

 

?e velik ti manjka da me ujame?, lahko si pomaga? z unikatno tablico full pomaga. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fov?ija ne pozna meja... neki usrani zahrbtni pi?kici se je o?itno moja ?estka zdela preve? nobel in mi je po vratih polil jedko teko?ino (verjetno zavorno olje), ki mi je stopila lak.

 

Jebe? tako skupnost, kjer je sodr?avljan sodr?avljanu najhuj?i sovra?nik... sploh ne rabmo ne hr?kov ne drugih zunanjih sovragov, sej si sami med sabo naredimo najve? ?kode :(

 

p.s. avto je bil parkiran v parkirnem boksu na ulici in nisem nikogar zaparkiral... no ja saj takrat si ne bi upal, ker bi to?no vedel kdo je bil.

 

?ele danes videl stari... Pa to ne more? verjet nooooo... :(

Heroji, ni kaj, bolano!!! :whatever:

Upam, da bo? uspe?no uredil zadevo, je pa jeba, ker ti v takem primeru odbijajo bonus pri kasku :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ele danes videl stari... Pa to ne more? verjet nooooo... :(

Heroji, ni kaj, bolano!!! :whatever:

Upam, da bo? uspe?no uredil zadevo, je pa jeba, ker ti v takem primeru odbijajo bonus pri kasku :whatever:

 

Sem nekje 90% saniral zadevo in to tako, da sem vzel vodobrusni papir 2.000 granulacije (se pravi izredno fin) in pobrusil naguban lak ter zravnal povr?ino. nato sem vzel ?e malo bolj grobo pasto za poliranje in sem zadevo spoliral do sijaja.

 

Zdej pa sledi ?e fina polirna pasta pa bom verjetno zadevo spravil na stanje "skoraj v redu" tako, da farbanje zaenkrat ?e ne bo potrebno. :huh:

 

Sem pa za tistih nekaj kvadratnih decimetrov, kjer je bilo polito po vratih, porabil cca tri ure ?asa, da zadeva zdaj vsaj zgleda... je blo pa pred tem skoraj za zjokat kako je zgledalo grdo .

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem nekje 90% saniral zadevo in to tako, da sem vzel vodobrusni papir 2.000 granulacije (se pravi izredno fin) in pobrusil naguban lak ter zravnal povr?ino. nato sem vzel ?e malo bolj grobo pasto za poliranje in sem zadevo spoliral do sijaja.

 

Zdej pa sledi ?e fina polirna pasta pa bom verjetno zadevo spravil na stanje "skoraj v redu" tako, da farbanje zaenkrat ?e ne bo potrebno. :huh:

 

Sem pa za tistih nekaj kvadratnih decimetrov, kjer je bilo polito po vratih, porabil cca tri ure ?asa, da zadeva zdaj vsaj zgleda... je blo pa pred tem skoraj za zjokat kako je zgledalo grdo .

 

?e ve? kdo je bil, mam lavo ?e doma...tud brus papir ne bo pomagal....

 

P.S. Druga?e ne podpiram milo za ?ajfo.....loh bi mu pa gume snel pa napisal listek, da jih dobi na tvojem naslovu za tolk pa tolk ojrov... :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

....Ket ma ve? sre?e ko pameti.....

 

dans pridrsam po dolgem ?asu domov in bratcu naro?im naj preveri, ?e so vse teko?ine tko k morjo bit (nazadnje preverjala 1 mesec nazaj) no in jest sm se dejansko brez olja vozila...k mi je dihtngo dol vrgl in je olje vn steku....tko da zdaj ?akam na milost mehanika da me pride re?it....waaaaaaaaaaaaa za znoret :((((

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na pa smo spet na temi "avti, ?enske, menjava olja" :P

 

Ampak dobro, da se pogovarjamo o tem, ker to deluje skoraj kot opomnik* ;)

 

 

 

 

 

 

 

* da ne bo pomote... je to tud opomnik zame :dudek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na pa smo spet na temi "avti, ?enske, menjava olja" :P

 

Ampak dobro, da se pogovarjamo o tem, ker to deluje skoraj kot opomnik* ;)

* da ne bo pomote... je to tud opomnik zame :dudek:

 

 

pa sj ga kar redno gledam :P ?e ko se logiram na forum se zmeraj spomnem, da je treba olje pogledat hehehe... ne, je bil problem drugje- dejansko mi je olje odtekalo..tko da je ?e te?avno mesto zasilikonirano,

avto po?iva v gara?i, ju3 pa spet zooom zooooom :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sj ga kar redno gledam :P ?e ko se logiram na forum se zmeraj spomnem, da je treba olje pogledat hehehe... ne, je bil problem drugje- dejansko mi je olje odtekalo..tko da je ?e te?avno mesto zasilikonirano,

avto po?iva v gara?i, ju3 pa spet zooom zooooom :)

 

 

Danes bo spet cel forum su cekirat svoje olje..... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes bo spet cel forum su cekirat svoje olje..... :blush:

 

pismo, samo jaz sem preveril zgodaj zjutraj :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.