Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

danes je ?al dan, ki si zaslu?i 13. datum :(

 

poleg finan?nih te?av je najhuj?e, kar se je lahko zgodilo, da je umrl 22 let star sorodnik, brez bolezni in nenadoma so ga zjutraj na?li :(

 

?e zdaj ne morem verjet....

 

takih dnevov sploh ne bi smelo biti!

 

:(:(

 

In memoriam - GOGO !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje so?alje.

Ja, ?al so tudi tak?ni primeri, vem za primer ko je pribli?no istih let kot tvoj sorodnik stara punca, na pla?i, samo dol padla in umrla, po?la ?ilca v glavi, nobenih znakov prej. Poznam pa punco, ki je na sre?o to pre?ivela in se sedaj ?e zdravi, je full optimisti?na in ?ez cajt bo vse ok.

 

Druga?e imam pa smolo z avtom ?e 2 dni, v?eraj sem dal vijak iz gume in je guma zaflikana z inekcijo, danes zjutraj, je pa ?enska ki je sredi kri?i??a dala v rikverc in se po?ila v mene medtem ko sem stal za njo :angry2: , sicer na avtu se ne pozna skoraj ni? razen da je odbija? malo ven sko?il tako da....bo treba dol snet odbija? da se poka?e kaj je zadaj. :ne vem: :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes je ?al dan, ki si zaslu?i 13. datum :(

 

poleg finan?nih te?av je najhuj?e, kar se je lahko zgodilo, da je umrl 22 let star sorodnik, brez bolezni in nenadoma so ga zjutraj na?li :(

 

?e zdaj ne morem verjet....

 

takih dnevov sploh ne bi smelo biti!

 

:(:(

 

In memoriam - GOGO !

 

Fak, sozalje....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_<

v no?i na nedeljo do 02:00 sem prebil na jeseni?ki bolnici....ta ve?ji froc gips leva roka....komolec sko?il iz ?al?ke.. :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_<

v no?i na nedeljo do 02:00 sem prebil na jeseni?ki bolnici....ta ve?ji froc gips leva roka....komolec sko?il iz ?al?ke.. :huh:

 

Se je preve? s traktorjem"gonil" ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je preve? s traktorjem"gonil" ?

 

On sploh ni vedel...samo bula je blo od kosti na sred roke...za crknt...ne vemo sploh kako. Mu je pol kirurg kost not, ven, not , ven...a te res ne boli?

Un se pa smeje pa prav zgeckas me...no da se bo zaraslo nazaj, gips...se posebej pri nasmu, ki ne more bit pri miru...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena mal neumestna..

 

Ma kdo kk predlog:

delala sm konc marca & cew april pr privatniku, zdj pa no?e pla?at. zadevo sm sprawla na sodi??e, ampak to zna ?ist predowg trajat. any idea kk bi se to dal pospe?it? morm namre? pla?at polo?nce& wse kar spada zraven...

What goes around..comes around..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega (Suli?ar) baje ta vikend stotalkiru najlep?e ohranjeno Celico, na novo ?trihnjeno, v dve barvi - skratka vrjetn za ?loveka katastrofa (prej je ta avto vozu dedek - o?uvan je u nulo in ?e bl)! sramezljiv:(

 

P.S. - Barbara, a sodi??e v smislu Izvr?be al kako?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega (Suli?ar) baje ta vikend stotalkiru najlep?e ohranjeno Celico, na novo ?trihnjeno, v dve barvi - skratka vrjetn za ?loveka katastrofa (prej je ta avto vozu dedek - o?uvan je u nulo in ?e bl)! sramezljiv:(

 

P.S. - Barbara, a sodi??e v smislu Izvr?be al kako?

 

 

Aha. Delala sm pa prek ?tud. servisa. Glede na to, d nej bi mew po zakonu wsak ?S za take primere prprawlen sklad, je pa w praksi seveda ?ist druga?. k sm namre? gospodi?ni omenla rizi?ni sklad je slediw sam dowg eeeemmmmmmmmm, pol je pa spretno menjala temo :angry:

What goes around..comes around..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dec je baje okej, zgodil naj bi se pa to nekje na Igu, pr cca. 120 - 130 kmh, kar je ?e dobr se izteklo pol! :danzoman:

 

P.S. - To se fajn pozanimej kaj nardit v tem primeru, ?e je "rizi?ni sklad", loh pa enostavno vlo?i? izvr?bo, sam mora? met neke listine (dokazila), da si bla v resnic prisotna na delovnem mestu, da pa prejela nisi ni?esar v smislu popla?ila! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. - To se fajn pozanimej kaj nardit v tem primeru, ?e je "rizi?ni sklad", loh pa enostavno vlo?i? izvr?bo, sam mora? met neke listine (dokazila), da si bla v resnic prisotna na delovnem mestu, da pa prejela nisi ni?esar v smislu popla?ila! <_<

 

sj kar se prawne podlage ti?e, sm si wse po?lihtala (problem bo sam, ? bo delodajalc ?ow w ste?aj, k mu nimajo kj vzet.. :glare: ). zanimal me je sam, ? se da zadevo na kakr?nkol na?in pospe?it.

glede na to, d mam ?e vedno klu?e njegove pisarne & w pisarni dostop do njegowga e-ra?una, so mi misli u?le tut w to smer :hudicek: ..sam to ne smem, ne? :P

What goes around..comes around..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mora? merkat, da ne bo? nakonc ti v kakem kazenskem postopku!

 

Je pa tko; vlo?i? predlog za izvr?bo, prilo?i? vsa dokazila, iz katerih izhaja da ti nekdo nekaj dolguje, pa predlagat mora? iz ?esa naj se tebe (upnika) popla?a: - transakcijski ra?un, al mu naj grejo rubit premi?no premo?enje, mogo?e nepremi?nine, al pa ?e ma kak?ne vrednostne papirje, pol pla?a? ?e sodno takso in to je to.

 

To je sodna pot. V kolikor se odvija prepo?asi (v tem primeru sem skor zihr da se ne bo), pa potem vlaga? urgence, neki gotov rata. ?e je nevarno da gre v ste?aj je pa bistvo hitrosst ukrepanja, ker vpol leta je loh situacija bistveno drga?na ?e! <_<:angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.. pol pla?a? ?e sodno takso..

 

Popravek: pla?a ?tudentski servis sodno takso :D (oz. wse stro?ke, k bojo nastal w postopku. Pa upam, d mi bo ratal ?e iz njihowga rizi?nega sklada ?imprej kj stisnat)

wsaj tuki je zakon na strani ?tudentow :bravo:

 

pa hvala za obrazlo?itew :)

What goes around..comes around..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. - To se fajn pozanimej kaj nardit v tem primeru, ?e je "rizi?ni sklad", loh pa enostavno vlo?i? izvr?bo, sam mora? met neke listine (dokazila), da si bla v resnic prisotna na delovnem mestu, da pa prejela nisi ni?esar v smislu popla?ila! <_<

sj kar se prawne podlage ti?e, sm si wse po?lihtala (problem bo sam, ? bo delodajalc ?ow w ste?aj, k mu nimajo kj vzet.. :glare: ). zanimal me je sam, ? se da zadevo na kakr?nkol na?in pospe?it.

glede na to, d mam ?e vedno klu?e njegove pisarne & w pisarni dostop do njegowga e-ra?una, so mi misli u?le tut w to smer :hudicek: ..sam to ne smem, ne? :P

 

Barbara a ti lahko v slovenskem jeziku pi?e?? Jaz kom,aj berem tvoje poste....pa nisem star... :blush:

 

Druga?e pa kak obisk 'prijatelja' pomaga, in pozanimaj se na ?tudentskem servisu kake ima? pravice!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dec je baje okej, zgodil naj bi se pa to nekje na Igu, pr cca. 120 - 130 kmh, kar je ?e dobr se izteklo pol!

 

Se mi je zdel, da je tole Barje. Tam pa res ni te?ko falit grabna. Me je pa kr mal stisnilo, ko sem vidla tole sliko :(

 

@Barbara: A ma? mogo?e kk?no ?anso dobit vsaj izpolnjeno napotnico od tega tipa? Al pa karkoli tazga, da bi ga lahko potem ?S naprej terjal?

 

Sem mela jest tut podoben primer, k mi niso "hoteli" pla?at, oziroma po njihovo so "pozabili" name. Sam sem jim te?ila 300 na uro, pa civilna to?ba gor pa dol, tko da so mi pol nakazali tistih 25? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.