Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Doma sem :( Sem pono? pri?la s ?kotske in prijetnih 10,5 - 18°C, pa me je skor kap, ko sem stopila iz aviona. Tooooooooooook lepo je blo.

 

...Jutr pa na morje :P

 

mi pa ze dons :party0035:

 

OK, sam imam s Srbi bolj?e izku?nje kot s Hrvati ampak tole s Kosovom je pa res bedarija. ?zmeden?

 

Ko pride do politke so Srbi lahko zelo pasji.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma sem :( Sem pono? pri?la s ?kotske in prijetnih 10,5 - 18°C, pa me je skor kap, ko sem stopila iz aviona. Tooooooooooook lepo je blo.

 

...Jutr pa na morje :P

 

ti ma? pa res zajeban lajf :harhar::D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa grejo na "spolni organ" vsi nekulturni ljudje ne glede od kod prihajajo. :angry:

Danes sem imel na kopali??u opraviti z "celinci",ki so se obna?ali,kot da je ves svet njihov.

V glavnem pri?li smo zelo zgodaj in se postavili v senco pod drevo(bila je z nami tudi moja mama,ki je starej?a in ne sme biti dolgo na soncu).Okoli nas je bilo vse prazno.

Gremo za kak?no urico in pol v morje in ko pridemo do svojega placa ugotovim,da so "kulturni" ljudje zlo?ili na?e stvari na kup?ek in vse okoli razprostrli svoje brisa?e.Za nas ni ostalo niti za eno brisa?o,kaj eno niti pol brisa?e in vsi so se delali francoze.Ko sem jih vpra?al zakaj so to naredili je ena jezikava in zoprna mladenka zabrusila v meni najljub?em zafnanem nare?ju,da so bili pa? oni ?e v?eraj tukaj in je ta plac pa? njihov. ?zmeden?

Ima sre?o,da so bili otroci in mama z mano,ker druga?e bi se nau?ila hitre lekcije iz plavanja pod vodo brez maske in dihalke. :angry:

Kak?na olika in obna?anje.Zato pa hodim na po?itnice raje v Italijo,kjer so (zaenkrat) ljudje bolj civilizirani.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa grejo na "spolni organ" vsi nekulturni ljudje ne glede od kod prihajajo. :angry:

Danes sem imel na kopali??u opraviti z "celinci",ki so se obna?ali,kot da je ves svet njihov.

V glavnem pri?li smo zelo zgodaj in se postavili v senco pod drevo(bila je z nami tudi moja mama,ki je starej?a in ne sme biti dolgo na soncu).Okoli nas je bilo vse prazno.

Gremo za kak?no urico in pol v morje in ko pridemo do svojega placa ugotovim,da so "kulturni" ljudje zlo?ili na?e stvari na kup?ek in vse okoli razprostrli svoje brisa?e.Za nas ni ostalo niti za eno brisa?o,kaj eno niti pol brisa?e in vsi so se delali francoze.Ko sem jih vpra?al zakaj so to naredili je ena jezikava in zoprna mladenka zabrusila v meni najljub?em zafnanem nare?ju,da so bili pa? oni ?e v?eraj tukaj in je ta plac pa? njihov. ?zmeden?

Ima sre?o,da so bili otroci in mama z mano,ker druga?e bi se nau?ila hitre lekcije iz plavanja pod vodo brez maske in dihalke. :angry:

Kak?na olika in obna?anje.Zato pa hodim na po?itnice raje v Italijo,kjer so (zaenkrat) ljudje bolj civilizirani.

 

a ji nis mogu ene ukol kepe prpelat -pi..... js bi jim zmetal pa postavil nazaj svoje-folk je res nekulturen

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ji nis mogu ene ukol kepe prpelat -pi..... js bi jim zmetal pa postavil nazaj svoje-folk je res nekulturen

 

Sej pravim,da je imela sre?o,ker se zaradi otrok nisem hotel kregat,oz,jo nau?it olike na licu mesta.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex ne sekiraj se, slej ko prej jih bo enkrat po pi?ki (in to dobesedno) dobla, ko bo naletela na enega enako nevzgojenega kot je ona sama. Pol bo pa tulila, kolk je folj nasilen, ko bo treba nos ravnat pa zobno protetiko delat. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex - tak?ni na vse nas ?abarje me?ejo slabo lu?! :blush::angry2:

 

Sej niso samo ?abarji problem... takih naduvanih kretenov ima? povsod po Sloveniji dosti in nikjer niso imuni na tak debilizem tako da je to dale? od resnice, da je to problem samo "?abarskega" konca

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej niso samo ?abarji problem... takih naduvanih kretenov ima? povsod po Sloveniji dosti in nikjer niso imuni na tak debilizem tako da je to dale? od resnice, da je to problem samo "?abarskega" konca

 

hja, konkretno pa prednja?i ?abarski konec, pa ali vam je to v?e? ali pa ne.....imam precej izku?enj z tega podro?ja tako da tukaj pa vem kaj govorim ;)<_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mweh, naro?u neki iz BBC Shopa in so rekli da bo okol 10 dni trajal, zdej je pa ?e 14 dni mem. Se bojim da nek Slovak ?udn v paket gleda...

 

Na?i bjh moral u fuzbalu nabunkat, pa neb Slovak dubu! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak no, lete?a marela mi je naredla udrtino in velko rajso na vratih :angry2:

 

Ti me pa mal spominjas name in mojo prvo ibizo....kamen na strehi, gadafi v vrata, hauba v pralnici...pazi ker ti manjka samo se voznica s stranske direktno v desna vrata

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e me za letos spet zajebe vreme za praznovanje RD-ja bom sam ?e znoru, ka?e pa ?e v tej smeri! :hudicek::ph34r::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos ne bo ?asa za dospust... Splendid!! <_<

 

A tukaj Hotel Splendid - Conference & Spa Resort :blink:

 

Objavljena slika

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti me pa mal spominjas name in mojo prvo ibizo....kamen na strehi, gadafi v vrata, hauba v pralnici...pazi ker ti manjka samo se voznica s stranske direktno v desna vrata

 

a dej ne govor, ker to je blo ?ist nemogo?e, da me zadane marela - ?e avion bi imel ve?jo mo?nost, da na avto pade :angry:

 

?e nisem ?el prevert pod kaj bi tole uveljavljal kasko, ker mo?no dvomim, da sem kasko zavarovan pred lete?imi marelami :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.