Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

danes sem se peljal do slovenskih konjic in vam povem da folk ne zna vozit,vsi so vozili po prehitevalnem pasu,kamionarji so se veselo prehiteval med sabo in sem se kr nekej krat peljal za kamijoni par km,uglavnem znoru sem...slovenska avtocesta ni vec zame...en kup blendanja in vsega drugega... :angry2: ,od zdej naprej me bo moja vozila okoli js pa bom spal...

 

pametno razmi?lja?!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

post-5512-1290074899_thumb.jpg

 

Redni servis + popravilo dveh ?ob = 500? :unsure: ? Prosil bi za mnenje, ?e je to drago ali poceni?

 

 

..in pa to ?e ni vse :D ugotovljena diagnoza: menjava sklopke ?imprej

 

 

 

js sm pa ?e upu da z mazdo ne bo tok stro?kov kot z renojem :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

post-5512-1290074899_thumb.jpg

 

Redni servis + popravilo dveh ?ob = 500? :unsure: ? Prosil bi za mnenje, ?e je to drago ali poceni?

..in pa to ?e ni vse :D ugotovljena diagnoza: menjava sklopke ?imprej

js sm pa ?e upu da z mazdo ne bo tok stro?kov kot z renojem :zvizga:

 

Mislm da Renoju noben ni konkuren?en! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pi?em dokumenacije od projektov, pa bi si raj lukno v kolen vrtal... pa ?e tko se mi sploh ni? ve? ne da... ti ?ist volo do ?ivljenja uzame.

 

bli?a se el classico, bo? bolj?e volje...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ou??? boli - si pa vsaj na svojem :bravo:

 

Zdaj bosta s svojo vsako leto praznovala obletnico 18.11 in ne vajin datum.... :blush:

Pa ve? da kar leti ?as, jaz sem 6/15 :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah kok se mi zdi dans nek zate?en dan, folk neprjazn, na kerga kol naba?em, bilo po telefonu, al pa u?ivo! <_<:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kolega reno laguna '98 letnik gre RIP na pokopali??e :P Ma?in defekt :bravo:

 

aja pol je bla moja laguna l.96 ?e vredu in je najdla z 295.000km ob prodaji ?e naslednega lastnika :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kolega reno laguna '98 letnik gre RIP na pokopali??e :P Ma?in defekt :bravo:

 

1.6 ali 1.8 ali kak dizel? Ker 1,8 motorji so bulletproff ob rednih servisih. Sodelavec jo je imel z "200.000" km ampak, ko so priklju?ili na ra?unalnik so ugotovili, da jih je ?e 100.000 ve? avto pa delal kot urca. V bistvu lahko vsaj kolikor opa?am re?em, da so te prve Lagune ?e res vzdr?ljive, nave?ji ?rot je Renault delal okoli leta 2000. <_<
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.8 ma?ina :party0035: Sam poleg tega je ?e en kup drugih drobnarij, tko da bi popravilo suma sumarum pr?la mal ?ez 1k ?, avto je pa vreden ca. 700 ? :zvizga: Ubistvu mu je ?la samo dihtnga na glav, sam mu je spustila med vo?njo, tko da je ornk zalil bate :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.8 ma?ina :party0035: Sam poleg tega je ?e en kup drugih drobnarij, tko da bi popravilo suma sumarum pr?la mal ?ez 1k ?, avto je pa vreden ca. 700 ? :zvizga: Ubistvu mu je ?la samo dihtnga na glav, sam mu je spustila med vo?njo, tko da je ornk zalil bate :vskalo:

 

Verjem da dobi? drug (delujo?) motor tega tipa, za sme?n dnar, sam pobrskat je treba! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ko je enkrat avto toliko star, da ni ni? vreden in te servis pride toliko ga je res bolje odpeljati na odpad. :)

 

:bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ko je enkrat avto toliko star, da ni ni? vreden in te servis pride toliko ga je res bolje odpeljati na odpad. :)

 

Ni ?ans :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.