Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

vceri so bli mojstri v hisi in en od fantov si je tok upal, da mi je odprl denarnico in ukradel 80 eur...

sej ne mores verjet, ce ga dobim mu bom roko zlomil.

 

je pa zanimivo (sej vem nakljucje), da karkol so mi ukradl, se je vedno zgodilo v sloveniji...

pa bi reku, clovek, da glede na kje vse sem zivel, glih tuki ne bi nic...tko je sla ura, stevc za kolo, denarnica 2x, kolo, in zdaj denar...

 

To je izgleda postala stvarnost v slo. :( Pri nas na obali skoraj ne mine dan,da ne bi parim vlomili.

Tudi mi smo na ?alost bili med njimi. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeb&$#&"/%#"# $#"$% $% %#%#!!!!!!!!

 

?e sm u?er mislu, da mam fukjen dan, je pa tole zelo pribli?al mojemu rekordu.

 

Zjutraj me zajebe dobavitelj, in mi dostavi robo z velko zamudo. Pa re?m n?, se ne bom jebal dons s tem, grem jutr to montirat, ker sem mel neke obveznosti po ?ihtu in nism hotu zamujat, ?e bi ?lo slu?ajno kej narobe. Pol stanka je mela cajt sam dons.. oki gremo. Za?ne se s tem da mi sred konfiguracij notebook crkne (mam enga posebi za ene instalacije zganjat). Nach, se bom jebal pa instaliral zadeve na en Pc od stranke da bom lohka konfiguriral naprej... cukam dol software in ko instaliram, vidm da v zadnji verziji fali pol programa, k sre?i majo revision history in cuknem starej?o verzijo. Za?nem dela, pogruntam, da je ta nova dobavljena roba neki crknjena. In ?e ta crknjena roba mi neki zjebe konfiguracije v obstoje?i opremi.

 

S tem projektom pa so bile ?e prej take veselice, da sploh ne bi pisal o tem..... ena beseda bo dost.. prodajalci.

 

V tem momentu sem itak ?e zamudu z mojim obveznostmi... ko grem dam se mi na pumpi najde en 10000 let star ?i?a, ki bi rad pike uveljalvlaj pa ni to?n vedu kaj men se ja pa ?e v ?tacuno mudil, ker je mat neki nujno rabla... no vsaj ?tacuno mi niso pred nosom zaprli...

 

 

Zdej me pa ?e grlo pe?e in ?e vem da me bo pono? zvilo, da se bom tresu zjutri pa vro?ina.

 

Jebemu mast use skup....

 

Edina dobra stvar v zadnjem letu je da vsaj Barca igra dobr, drga? bi se mi ?e odfukal, da bi se jest nekm zafukal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vceri so bli mojstri v hisi in en od fantov si je tok upal, da mi je odprl denarnico in ukradel 80 eur...

sej ne mores verjet, ce ga dobim mu bom roko zlomil.

 

 

Pr meni je bla podobna zgodba...bagerist ki mi je za ?karpo delal izkop, je samo po "pivo" sko?il v klet in glej ga zlomka, ko je od?el sem bil za 20? la?ji (na sre?o sem mel samo 2x20? v denarnici)...sem mu pa potem ko je pri?el ?as za pora?unat pla?al 20? manj kot sva se dogovorila...sem samo ?akal ?e bo ka?na pripomba (sm mel ?e prpravljen govor, pa spisek za jebanje), pa je ni bilo! :D:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Folk (avtomobilisti) so tkole zu3 po LJ total nadrkani, matr pe?ec se mora prov pazit da ga ker ne dobi na havbo, kaka netoleranca! :hudicek::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( meni pa je utrgalo nosilec na cevi od CAI imamo novo lukno

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

navor dela svoje :)

Zrihtano, da bo pa 100% kot ho?em bo pa kak dan kasneje.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj naj pa jaz re?em... V nedeljo sem si zlomil mezinec na nogi pa sem bil v?eri kljub bole?inam vseen v slu?bi.. :(

 

A mi loh razlo?i? kaj si spet delal?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi? resno pogre?al CX-7 - pri 140 na uro me je moja bremzala ej prikolico imamo, Exeo pri 100 ?e ?uti orngi nihanja, ker imamo 1250kg ?ival za prikolco.....

 

Se vidi surova mo?, te?a, pogon in tudi vi?ina avta (CX7)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.