Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Stro?ki ki me ?akajo - glede avta mislm:

menjava zadnjega le?aja - cca 150?

registracija - cca 700?

popravilo klime - cca 200?

velik servis - 500? al pa ve?

nove letne gume - cca 500?

 

Pa je to okol 2k? :huh: - avto je pa tak kot je sedaj vreden baje cca 1500? :whatever:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah te Plehnate investicije - glih neki po?timam, me ?e neka druga stvar jebe, nkol konca, groza! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah te Plehnate investicije - glih neki po?timam, me ?e neka druga stvar jebe, nkol konca, groza! :whatever:

 

Ti si zdej spet kvalificiran za topless..... :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto je ?la moja belka od hi?e dobro mi je slu?ila zadnjih 12 let kupaj sva dal skozi 200000km, res da je zadnja tri leta po?ivala ampak sam v soboto zjutraj z probnimi tablicami obudil spomine kako sma nabirala kilometre.

 

Motor je po enem kilometru vo?nje nehal ru?it (dro?niki), tudi kadil ve? ni (tefloni oz. olje) v glavnem tako kot se je vozila dokler je bila v uporabi tako gre ?e dan danes razen ?e so jo po poti do LJ zapili.

 

?e nekaj slik v slovo. :(

post-24-1298273743_thumb.jpg

post-24-1298273754_thumb.jpg

post-24-1298273764_thumb.jpg

 

Baje se ji obeta svetla prihodnost :jupiii:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vceri sem prisel v pristino in lahko povem, da zadnja "voll gas" oaza (hrvaska a3 avtocesta) ni vec to...

 

meril so iz nadvoza potem 2 kilometra naprej blokada pasu in so vse dirkace parkiral na avtocestnem parkingu in talali kazni...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nikol ne bom zastopu zakaj dobim prej (mail) odgovor od ene velike firme iz ?vedske za en artikl(v 30minutah) kakor pa od enega privatnika v sloveniji k ?aka? tud do 1 tedn ... :/

 

Zato, ker slovenski privatnik dela k norc in nima ?asa non-stop maile ?ekirat :hudicek::hudicek::hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vceri sem prisel v pristino in lahko povem, da zadnja "voll gas" oaza (hrvaska a3 avtocesta) ni vec to...

 

meril so iz nadvoza potem 2 kilometra naprej blokada pasu in so vse dirkace parkiral na avtocestnem parkingu in talali kazni...

 

Kje, kdaj? Sem jo celo prevozil v?eraj nekje med 14. in 17. uro, pa ni blo panike (niti policajev).

 

PS: iGO v Beogradu ?pila super.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

so bli na strani proti zagrebu, ura je bla okol 11 al 12..neki tazga...tocne lokacije pa ne vem, sred avtoceste pac :)

 

A, takrat sem pa ?e ?evapiral v Beogradu... O?itno se jim potem ni ljubilo ve? dolgo stati ob cesti, ?eprav je bilo vreme do Lj. ?isto OK.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Igo dela super s TOP MAP v biv?i jugi.

 

Jah kokr mi je rekel en policaj dol - pa biznis je biznis... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jamram, ker vsak dan vozim pasata in scenica in noben nima ro?ne ro?ne!!! Mi pa 10cm fri?nga snega :angry2::(

 

A ti bi pa rada vlekla?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.