Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

En sam nej mi ?e re?e da je Mac zakon, no sj zaslone majo vredu (LG paneli) sam ne daj bo?e da ho?? Maca pa bi mel Winse gor k jih rab? za nek program ker da bi to delal mor? bit pa genij pa ?e kakega starega Maca je fajn met pri roki ker ma ?e Cd-je z goniliniki. Tko lepo te vpra?a ?e ti Boot Camp pa gonilnike da na klju?ek po tek jih potegne z neta in seveda mu re?? ja ampak ugante kaj je na klju?ku ko on kon?a, ena velika 0 in pol sm na konc dejansko gonilnike dubu na CD-ju od prej?njega maca ker so jih pred Lionom ?e dajal zravn, da ne omenjam kako fajn je poskrbljeno za zvok, s tem se bomo ju3 ubadal ker danes je bilo dovolj. Na Macu nej bo Mac tist vsaj pribli?no dela!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutr grem z fotrovo 6ko na ?iht in ?e vidim da me bo celo no? mu?ilo vpra?anje, zakaj za vraga je moralo ravno voznikovo gretje sede?a crknt :angry:

 

 

men tudi crklno gretje voznikovega sedeza, bemomast :angry:

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:huh:

js nevem ka ti dela? sam jst ?e z enim macom nism mel problemov ne z virtualci (VMWare, PArallels) ne z bootcampom...

 

Nvm, pa? Lion nm je u?eri fajn problme delou, sj prej je vsaki? blo kokrtok ok sam tole u?eri pa muka res 3x sm vleku z neta gonilnike jih saj 6x daju na klu?k pa je bi rezultat vedno prazn klu?, smo probl z ve? klu?ki, jih formatial v Mac OS ni hotl gor dat pa da ga ubij?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nvm, pa? Lion nm je u?eri fajn problme delou, sj prej je vsaki? blo kokrtok ok sam tole u?eri pa muka res 3x sm vleku z neta gonilnike jih saj 6x daju na klu?k pa je bi rezultat vedno prazn klu?, smo probl z ve? klu?ki, jih formatial v Mac OS ni hotl gor dat pa da ga ubij?

 

To ti je najbolj?a za??ita pred virusi - ?e nima? filetov gor na?eloma tud virusa ni tko, da bodi hvale?en za tak ukrep :harhar:

 

:huh:

js nevem ka ti dela? sam jst ?e z enim macom nism mel problemov ne z virtualci (VMWare, PArallels) ne z bootcampom...

 

Sam sem sicer velik Mac hater ampak moram re?i, da Parallelsi ali pa VMware delujejo ?ist OK tako, da nima? panike, ?e kak SW ni napisan za Maca. Va?n, da je uporabnik pred nakupom seznanjen s tem, da bo verjetno moral imet ?e to gor, rata Mac ?ist splo?no uporabna ma?ina za poslovno rabo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lev oko me je neki srbel, pa sm ga malo spraskal, no nastal mi je nek ?uden podo?njak, tako da danes ?e preden grem na trening, ?e izpade kot da sem fasal direktno na u?, bemusunce! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ti je najbolj?a za??ita pred virusi - ?e nima? filetov gor na?eloma tud virusa ni tko, da bodi hvale?en za tak ukrep :harhar:

 

Sam sem sicer velik Mac hater ampak moram re?i, da Parallelsi ali pa VMware delujejo ?ist OK tako, da nima? panike, ?e kak SW ni napisan za Maca. Va?n, da je uporabnik pred nakupom seznanjen s tem, da bo verjetno moral imet ?e to gor, rata Mac ?ist splo?no uporabna ma?ina za poslovno rabo.

 

Pretty much. Trem ljudem sm do zdj in?taliral bootcamp in virtualca, ?ez 3mesecev sem vedno brisal bootcamp particijo ker virtualc za povpre?ne potrebe laufa tut na C2D ma?ini b.p.

Js mam bootcamp sam za igrce. :D

 

Kar se virusov ti?e sm moral do zdj enga pozdravit, ampak pri vseh gre za user mistake, pa admin geslo mor? dat. Razen pri tazadnem ni treba, ampak mor? bit tok zabit da in?talira? Adobe Flash iz kr enga sourca ki se ti je sam downloadal. <_<

 

@gorjup: nevem, js nism mel te?av :ne vem: Sicer mi je lion tako/tako, na studijski ki?ti mam ?e vedno Snow Leoparda.

 

Aja ?e smo ?e pri jamranju,

moja vikend epizoda vro?ine se bo jutri kon?ala s tedenskim zdravljenjem s primotrenom. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glava me boli za znoret,..kao mam kao ene vrste dejt in nimam pojma a nej grem al ne, back up frizerka nima ?asa in usak ?s se mi bo zme?al!

 

naj te spomnim, da si ti odprla temo pohvalite se....ne obstaja samo ta tema.... :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lupil sem mandarine in se mi je noht zapognu (stran od prsta), tako da je deloma odstopu, isto?asno pa je na ?iv meso oz. odprto rano pri?el sok mandarine, ja kok pa to PE?EEEE, dost bolj kakor ko rano razku?i? z alkoholom! <_<:hudicek::blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

folk res nima 5% bontona. vidim da bo ?el nekdo s parkirnega prostora po?akam pred njim z desnim smernikom....

 

Po nekaj sekundah za mano pride menegane ?rn mimo mene in parkira pred tistim ki bo ?el ven, takoj rikverc lampe brez smernika, in ?e rine nazaj, tako da polo s parkinga ?e ven ni mogel normalno.

 

To vidi tudi voznik pola in ko je ?el ven se je ustavil toliko da je blokiral megana jaz pa not po rezervacijo. Seveda z nosom naprej, in ko je meganist (s pizdenjem) od?el, sem moral ven pa naprej pa bo?no...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

folk res nima 5% bontona. vidim da bo ?el nekdo s parkirnega prostora po?akam pred njim z desnim smernikom....

 

Po nekaj sekundah za mano pride menegane ?rn mimo mene in parkira pred tistim ki bo ?el ven, takoj rikverc lampe brez smernika, in ?e rine nazaj, tako da polo s parkinga ?e ven ni mogel normalno.

 

To vidi tudi voznik pola in ko je ?el ven se je ustavil toliko da je blokiral megana jaz pa not po rezervacijo. Seveda z nosom naprej, in ko je meganist (s pizdenjem) od?el, sem moral ven pa naprej pa bo?no...

 

Si mu je..l m.t.r ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdj lahk pa ?e mojo kupi?. :blink:

ne res, jebena ?torija... Vsaj ti nisi bil kriv.

kok minus ma? denarno?

 

pojdi jamrat dohteru da te vrat boli, nazadne ko sm to naredu sm pokasiru 2000e

 

Te fore ne palijo ve?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdj lahk pa ?e mojo kupi?. :blink:

ne res, jebena ?torija... Vsaj ti nisi bil kriv.

kok minus ma? denarno?

 

pojdi jamrat dohteru da te vrat boli, nazadne ko sm to naredu sm pokasiru 2000e

 

to je bil znak da bi jo mogo prej prit iskat :)

ta mesec bom mogo ?e malo vrat nad vodo dr?at drga? pa vse ?pila.

 

?e ?akam eno nakazilo ko mi je tovornjak avto >povozo<

sem dobro pojamral

minimal is maximal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti mora? videti playboy, ki sem ga prinesel s Poljske - special edition 50 slik (samo slike - no fucking ads!) tema pa je twin sisters :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.