Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ampak ni mi jasno zakaj se NE-Ljubljan?ani toliko obremenjujete z dolgom Ljubljane? Pustite to nam, Ljubljan?anom.

 

Mogo?e zato ker va? ?upan kandidira?

 

Sto?ice so pa fajn pridobitev in ni? ne re?em, da se ne dela. Ampak po drugi strani, Sto?ice so nedokon?ane (da ne omenjam kako je bilo s pla?evanjem in podizvajalci ja). ?e bi Jankovi? kaj imel od tega bi ziher ?e zgradil tudi un slavni potni?ki terminal kjer se kolikor mi je znano ?e nekaj ?asa ni premaknilo ni?. In ?e enkrat, Janković zna zgraditi kar dosti stvari (?e to njemu pa?e in pridobiva to?ke?) ampak ?e vseeno je pa po drugi strani podoben mojster kot Berlusconi.

 

Sicer pa fak, sem ?e rekel, da ne bom o brezvezni politiki kaj dosti debatiral pa sem spet notr padu. :P Saj po 4.12 bo bolje, ?arobna pali?ica in vse bo super fino fajn. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ploki, ne ne uno je DARS gradil....mislim sem tunel pod gradom, kateri je bil prej v takem stanju da si se bal skozen peljati :whatever:

 

Joza, ja to se strinjam ja, da je nedokon?ano, vmes vemo da so gradbinci propadli, delta holding je odstopil kot investitor sredi vsega in potem je bilo potrebno novega iskati (sedaj Supernova), se pa mislim da bo kmalu odprlo vse skupaj. Takrat se je kredit dobilo na podlagi finan?nega na?rta, na podlagi projetka in se je lih vmes zgodilo kar se je, prav tako je s potni?kim centrom, ?eprav se premika, ampak po?asi, tam za za?etku ?martinke raste stoplnica in poslovni prostori....zravnano je pa ?e skoraj vse.

 

Rabimo pa res ?arovnika in ?arobno pali?ico ja, pa eno ornk ?ibo da namaha vse ?alabajzarje (tuki ne mislim Ajvarja,hehehehehe, katerega se dr?i ta nadimek :) )

 

..?e ena info, za katero ste ?e verjetno sli?ali a ne, 8mrd EUR gre spet Gr?iji :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah te Grke naj en cunami odplakne in odnese izven Evrope, ker znotraj nje niti ne sodijo! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da b' spet kak vulkan izbruhnu pa jih potopu k Atlantido. :P

 

Ne ga srt kam bomo pa pol na podopuste hodili ? :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Al pa bomo v Kopru malo zaplavali med ladjami s Kitajske, ?ez par let pa morda ?e Trstu - slikani ob plinskih terminalih! :ljubezen::rozico::rolleyes:

 

Pa pustmo to, baje je Jureta Zrneca infarkt, matr kera beda, upam da bo vse okej z njim, ker je ?iva legenda in se mu nasmejem do solz! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Fieso pa spodbujal slo turizem :bravo::whatever::hohoho:

 

Bodo mogl bolj?e kelnarce na?timat. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

grem velik raj na hrva?ko na morje pa raj njim dnar dam pa saj res lohk re?m da sm na morju kokr pa da bi hodu u ta gnou slovenski zaliu k se komi ubra?a? v njem, voda je pa itak ena navadna scavnca ... pa da ne govorim ?e o pla?ah k je use skup ni + tega pa ?e urejene niso

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U tle me pa ?e dolg ni blo :) Se je zdj nabral za pojamrat.

 

Tehnologija nas zadnje ?ase ne mara spljoh. Je nejprej crknla tamala vaga, pol je ?ef fentu kitchenaida, pol smo fental tasreden mikser k se je nasleden dan odlo?u da bo delu, v petek je crknu tavelik mikser, v pondelk sva ?la s sodelovcem na seminar, je pomo?nica fentala ?e edini delujo? mikser, u?er je crknla tavelika vaga, ampak smo dobil nazaj tamau mikser,..

 

No fentu se je tud sodelovc k si je spet vrgu vn kolen in ga zdj ne bo pitaj boga do kdaj,..dela mamo tolk da se vn ne vidmo, drug teden dobim sva natakarja za pomo?,..me zanima kdo bo pomagu men in mojim ?ivcem, da ne ubijem koga (beri ?efa, k me je u?er ugriznu,..ja prou ste prebral, zjutri na izdaji me je ?avsnu v ramo,..?e vedno ni izklju?ena mo?nost da sm dobila steklino).

 

Dons zjutri se mi je strgal in sm ga za dobro jutro napizdila in rekla da grem domov ob 4h,..ja ob 16.00. :harhar: Seveda,..mal pred osmo smo pa kon?al.

 

Zdj pa pobiram stave,..jutr mam koncert in grem res ob 16.00 domov. A mi bo ratal?

 

Druga stava,..kako bom pr?la v petek v slu?bo,..ker bi mogla bit frej, ampak je zdj za to ?ans to?no 0.

 

Tretja stava,..a mi bo ta teden kon?no uspel tist date, k je bil rahlo neuspe?en tisto soboto k sm pani?arla sto na uro tle gor. Dolga zgodba uglavnem, :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans mam ful dlje za hodit do avtomobila ko se bom vra?al in bo zelo na tesno, da ujamem trening! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj testiral kako je z do?ivljensko satisfakcijo v lidlu in vra?ilom. Po 10 dnevih to ni mogo?e za izdelke ki imajo omejeno grarancijo. Lahko pa vrne? obleke po npr 2 letih ?e ima? orginal embala?o in ra?un. ?e bi mel kake kvalitne izdelke bi ?el nabavt na lizing...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj bil v Lj in videl sem,kak?no meglo imate v Lj. in kak?en mraz in vlaga je gor. :(

Sorry, ne bi zamenjal te lokacije za ?ivljenje na obali niti,?e bi me ?akala nova bajta gor. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap LJ in okolica je zadnje dni obup od megle...folk pa prav tako,scene tak?ne da joj, sploh vsak dan vidim zjutraj vsaj 2 CE-table, ko v gu?vi razkazujeta tiste svoje faking meglenke (zadnje). kot da ho?ejo pokazat da jih ima tud njihov avto (dan, in vidljivost vsaj 500m), predve?erajn?njim zjutraj ena s KR table bremza na 60 km/h z vsemi meglenkami kar jih avto premoe, ko iz obvoznice na izvozni pas zavija, za mano pa ?lepar komaj zabremzal, ona pa imela ?etvorno varnostno, in seveda sem se pribli?al na rit, da me ne zgazi rumunski kamionđija, pa za?ne ona neki mahat, sam pol je dobila duplo nazaj z rokami,faki?i in vsem light showom kar ga imam spredaj na avtu...?us babji, ?lovk ?e v miru na ?iht ne more pridt.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj Dunaj - Ljubljana pono?i sploh nisi opazil da je megla, ker je bilo samo follow those bright red lights....ko pristajalna steza z ovinki

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega, ko nekdo pri?ge zadnjo meglenko oz. jo pusti pr?gano ko je vidljivost solidna, mu toliko ?asa ?migam, da obupa in izklopi. No je varjanta tudi, da jaz obupam, ?e je un spredi preve? glup (ali pa trmast) da ne dojame kaj mu ?elim sporo?it, jao! Kako ?e pravjo; bog, daj neumnim pamet, nam pa denar, hehe :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap LJ in okolica je zadnje dni obup od megle...folk pa prav tako,scene tak?ne da joj, sploh vsak dan vidim zjutraj vsaj 2 CE-table, ko v gu?vi razkazujeta tiste svoje faking meglenke (zadnje). kot da ho?ejo pokazat da jih ima tud njihov avto (dan, in vidljivost vsaj 500m), predve?erajn?njim zjutraj ena s KR table bremza na 60 km/h z vsemi meglenkami kar jih avto premoe, ko iz obvoznice na izvozni pas zavija, za mano pa ?lepar komaj zabremzal, ona pa imela ?etvorno varnostno, in seveda sem se pribli?al na rit, da me ne zgazi rumunski kamionđija, pa za?ne ona neki mahat, sam pol je dobila duplo nazaj z rokami,faki?i in vsem light showom kar ga imam spredaj na avtu...?us babji, ?lovk ?e v miru na ?iht ne more pridt.

 

Ma to sam gazi drugi? :hudicek: , pa ?e te vpra?a ?e nis vidu rde?ih meglenk sam re?e? da te je ko bika udarl na rde?o :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma grozno je to, ker moti nenormalno.....enkrat se mi je to zgodilo ko sem ?el iz Rima (de?,sneg,megla) in cca. 600km ponoo? meglenkarjev,....oke sem imel kot zajc ko sem v LJ pri?el. Druga?e pa res ne ?tekam folka no, sploh v gu?vi da zadnje na?ge.

..sem pa opazil da trojka nima ne vem kolk mo?nih meglenk, so tudi bolj rumene kot bele, nekaterim res ubijajo tudi sprednje (pa imam original ?arnice ?e notri)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma grozno je to, ker moti nenormalno.....enkrat se mi je to zgodilo ko sem ?el iz Rima (de?,sneg,megla) in cca. 600km ponoo? meglenkarjev,....oke sem imel kot zajc ko sem v LJ pri?el. Druga?e pa res ne ?tekam folka no, sploh v gu?vi da zadnje na?ge.

..sem pa opazil da trojka nima ne vem kolk mo?nih meglenk, so tudi bolj rumene kot bele, nekaterim res ubijajo tudi sprednje (pa imam original ?arnice ?e notri)

 

Ma sej zadnje meglenke so lahko ok sam ve?ina kretenov ne ve da jih je smotrno ugasnit ko se ti avto pribli?a. Takim pred tabo pomaga sam dolge in meglenke. Ene 30% jih pol celo ugasne. Te pa ?ist razumem men je popizditis za tem vozet. Najbolj? je takega prehitet ?e se da pol mu pa na?gat zadnje meglenke da vid kako to bode, pa po ajvarjevem nasvetu ?e prednje lu?ke parkrat oprat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa tebi ni jasno?Si retardiran in mora? vsem pokazat da ima? na svojmu zapufanmu avtu tudi meglenke? ?e je ob 07:30 na LJ obvoznici kolona vozil s 100 km/h, vidljivost 500m WTF pol rabi? zadnje meglenke????e dobr da ni kje semaforja ker bi dobil tist kreten 1x okol kepe :vskalo:

 

In ?e je megla na polno in ima? 40m za sabo nekoga kaj misli? da te ne vidi al kaj? To mislijo samo taki slepci kot si ti, ker ?e ti ne vidi? ?e ne pomeni da tudi drugi ne vidijo.

 

?e bo? ti napisal A bo on B, ?e pa ti B bo on A....kapi?? ne se razburjat...

 

Mene pa ?e bolj kot te meglenke raz... kamionarji, ki imajo spredaj cel Las Vegas od kri?ev, reflektorjev, smrekic....zadaj pa 2 tlivki, po mo?nosti ?e kak crknjena in zamazana na polno. Kar naenkrat pred teboj kasion...wtf..!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do uporabe meglenk zadaj si upravi?en le takrat, ko bo tako slaba vidljivost, da si ne bo? videl niti prsta dat v rit! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce je megla (hint: "meglenke" pride iz "megla"). kdaj se kateremu takemu tepcu zdi da je dovolj vidljivosti in kdaj ne pa meni malo mar. jaz bom imel meglenke ko se bo MENI zdelo da je treba, ne random cepcem za mano.

 

in ja, jaz si tudi zelim semaforja, da bi take kot ti naucil kozjih molitvic. komaj cakam.

 

Ce je megla imam dolge luci, ker nimam meglenk. sploh za takimi ki majo zadnjo meglenko vklopljeno... Ker me je strah da me ne vidijo.

Jaz bom mel dolge ko se bo MENI zdelo da je treba, ne random cepcu pred mano.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.