Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

ja najboljse da tebe postavimo za merilo kdaj kratke kdaj dolge kdaj meglenke.

 

jaz tudi dolge ugasam in tudi meglenke, samo takrat, ko se mi zdi da niso potrebne. samo zato ker en zadaj dozivlja infarkt in nobenega drugega ne moti in je res megla, pa malo morgen.

 

Najbolj?e da tebe postavimo za merilo kdaj ja meglenke kdaj ne meglenke.

Mogo?e lahko nadome??a? meteorolo?ko postajo (in ?e meter!), izgleda da si natural-born.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en je zadnjic mel prizgano meglenko...men se je pol avto ugasnil, pa se orientacijo sem zgubu...po ene 15 min je blo spet ok ampak sem vidu, da ne morem vec vozit avta, tko da sem sel do policijske postaje pa sem jim vrnil izpit, ker sem pogruntal, da ce me ena meglenka moti nisem za na cesto :o

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en je zadnjic mel prizgano meglenko...men se je pol avto ugasnil, pa se orientacijo sem zgubu...po ene 15 min je blo spet ok ampak sem vidu, da ne morem vec vozit avta, tko da sem sel do policijske postaje pa sem jim vrnil izpit, ker sem pogruntal, da ce me ena meglenka moti nisem za na cesto :o

 

Ta je ziher mel zadaj 2 meglenki, da te tako zdelalo. :vesel:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en je zadnjic mel prizgano meglenko...men se je pol avto ugasnil, pa se orientacijo sem zgubu...po ene 15 min je blo spet ok ampak sem vidu, da ne morem vec vozit avta, tko da sem sel do policijske postaje pa sem jim vrnil izpit, ker sem pogruntal, da ce me ena meglenka moti nisem za na cesto :o

 

Dobro, sam da vem da naslednji? ko vozim za tabo ne ugasnem dolgih lu?i pono?i. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v albaniji vozijo vsi z meglenkami

ce jih nimas si pek, ce jih mas si car in to zato ker meglenke "opticno" znizajo avto..to je bla razlaga

meglenke=sporten avto

 

"Stara " 6ka, jih ima pa med dolgimi in kratkimi(ne spodaj pri tleh), pol to niso sportska kola ? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz si bom namontiral sred odbijaca pa se tako ful mocno in NUJNO mora utripat....F1 style

:bravo:

 

Zadaj ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao lih enga tazga debila sem mel dons za sabo. megla na polno in vi tepci mislite da bo folk vsakih pet minut prizigal in ugasal zadnje meglenke in ugibal ali oni zadaj dobro ali slabo vidi namesto da bi naprej gledal ker je megla in se ne vidi? ce moram zbirat med tem a me nagazi ena slepa bakica al pa da en tepec joka ker prevec dobro vidi, ugani kaj bom izbral? in valda z blendanjem po avtocesti se situacija seveda izboljsa :vskalo:

 

pac ne vozi za ritjo ane bos imel nizji pritisk bumbar

 

al pa se bols, zapri oci in se odresi, sebe in nas

 

Takim bi jaz takoj nabil eno orenk kazen pa nas se potem vozijo po svojem dvori??u z vsemi meglenkami in svetijo v svoje stanovanje.Kak?ni kreteni.Je konec megle in ?e vedno vstrajajo(nekateri z dvema meglenkama zadaj ) da zgleda,kot da stalno bremzajo. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

folk je res bedn dele iz temi meglenkami ... pripelje? za njega in ti veselo meglenka ?ge u o?i, nobenmu pa nepride na pamet da bi jo izklopu ... ker v CPP-ju lepo pi?e ko en pripelje za tabo ugasnemo meglenko pa tud ?e je sam 5m vidljivosti! Isto je iz dolgimi lu?mi ko pripelje? za nekom oziroma ti gren en nasproti uganemo dolge in pri?gemo kratke lu?i! sevede ?e se mi pa pripelje kak idiot za rit pa mi dolge lu?i na?iga ... takmu pa iz veseljem meglenko spustim nazaj! pa dozdej je ?e 95% voznikov za mano pogruntalo zakva je dubu meglenko v glavo.

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo, tko je treba, to je civiliziran nacin sej semo v EU in nimamo veze s temi "juzno od kolpe" :bravo:

 

:bravo::bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi pa ustvaril drzavo, v kateri bi nepismeni imeli zastonj osnovno solo. aja cakaj, jo ze imamo. kaj si delal prve dve leti osemletke? da nisi mogoce polcaj ko znas ocitno sam pisat, brat pa ne?

ja res se potem splaca to delat ane, ce te itak noben ne steka, moron. in se povecevat sranje na cesti. isti kot un znanstvenik ki blenda ko debil da ja trideset avtov na drugi strani ceste gleda da nimajo oni mogoce dolgih, namesto da bi gledal na cesto. pelji se mimo in daj mir, nikogar ne zanima tvoje mnenje.

 

no mogoce mate pa prav, namrec vsako leto je vec kot 99% nesrec zaradi prizganih zadnjih meglenk, treba bo nekaj narediti na tem podrocju :whatever:

 

Na sre?o sem kon?al ve? ?ol kot verjetno si jih ti videl odzunaj ali hodil okoli njih. ;) Preberi si samo kak?en zmazek si spackal skupaj. ;).Taki si zaslu?ijo zastonj vrtec ne samo osnovno ?olo. :P

Pa ne se razpo?it,no.?kodi lepoti. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sol sem veliko videl, vcasih sem bil dimnikar.

 

ce pa skodi lepoti pol bom pa razmislu. ke skifo nocem bit manj lep kot sem, kdo me bo pa potem se maral.

 

?e nih?e drugi,pape? ma te rad.Pa tudi mi drugi tu gor te maramo. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste me kar nasmejal, mogo?e bi spadala tale diskusija v To je kr smeh. Sicer pa Kokolada bi lahko dobil ?astni naziv VELEUM, ker obvlada marsikatero podro?je, ni osredoto?en le na "prstenjaka" :bravo::cheers::ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komej pre?vela job. Ob pol 4h zjutri me je kap, k se mi je pajac od sodelovca narisu na vrata in je bil tm k en duh. Pomojem ?e v lajfu nisem tok vpila. No sej ne da bi blo kej koristi v tega, ker minimalno en kilometer na okol ni ?ive du?e. ?e ma?ka dons ni blo na njegovem stalnem mestu.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

komi dobr mazinc na nog pocajtu k sm si ga zlomu 3 tedne nazaj me je pa prehlad zdelu :(

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet sem v slu?bi - pizda no sam ta teden bom z dana?njimi naredil 20 nadur - to ni ve? normalno :(

 

pa se to v ??? pretvori?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.