Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

huh... pa to je premium roba na tem podro?ju :(

 

Men pa uno kitajsko sranje za 35? ?e kr deluje po enoletni uporabi vsak dan. B)

 

men je ?e 3x dol odletela (ne na muhi, ampak na plastiki), pa ?e dela....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je ?e 3x dol odletela (ne na muhi, ampak na plastiki), pa ?e dela....

 

?e verjame? al pa ne men je dejansko padla iz rok in to na stopni??u direkt med ?tengami v spodnji ?tuk - cca 4m globoko. Zadeva se je raztre??ila na del?ke ampak se ni ni? zlomilo. Sem sestavil ?e enkrat, povezal kable in spet deluje brez te?av. Kr ne morem verjet, da je to sploh mo?no.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker sem zadevo odlagal do zadnjega (kmalu naj bi bilo sne?enje), sem se dans lotil stabiliziranja mladih dreves (s palco in vrvico sem oja?al mlade vrbe spodaj pod betonsko ?karpo ob hi?i. No, pri tem sem spregledal nekaj trnjev in bode?ih ne? (vsaj zgleda tako in pika kot hudi?, kot nekak?ni je?ki na drevesu), pa sem zdej temu primerno opraskan in pre?pikan. <_<:ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V vagino materino. Mis v stiroporu estrihov garaze ( adijo kakiji), mis v knauf spuscenem stropu ( malica surround zvocnike) mis v pesjaku......poljske miske iscejo topla mesta.....in tolk so majhne da se zbasejo kamor ces.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa slabost tega, da imas bolj malo sosedov oz. da si bolj na samem :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa slabost tega, da imas bolj malo sosedov oz. da si bolj na samem :) ...

 

Js mam od divjadi v bajti, samo te?ave s polhi, letos jih je podleglo 22, dva celo pod mojimi natan?nimi streli.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni na podstrehi so v?asih kraljevali polhi, kasneje so se tja gor naselile kune in jih po?istile. V nadaljevanju sem se jaz odlo?il po?istiti kune in sicer na na?in, da smo posekali drevesa, ki so se skoraj dotikala bajte in kune niso mogle ve? gor. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, ?e se ho?ete na enostaven na?in re?iti vseh odve?nih prebivalcev v hi?i, naselite enega navadnega ?rnega go?a. Kar ne bo pojedel, bo samo teklo pro? od hi?e. Preverjeno.

 

js bi ameri?kega :wub:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V vagino materino. Mis v stiroporu estrihov garaze ( adijo kakiji), mis v knauf spuscenem stropu ( malica surround zvocnike) mis v pesjaku......poljske miske iscejo topla mesta.....in tolk so majhne da se zbasejo kamor ces.

 

Ostali brez gretja! V zunanji enoti tc zglodale kabel.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zmaj kaj je danes ma?ek ali tigerr. :blink: lp ale? :cheers:

 

Oboje. :harhar:

 

Grem malo hodit ali laufat v naravo, tako se ga hitro pre?ene. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.